Gazeta.pl   Forum   Regionalne   Śląskie   Katowice   Opinie i komentarze   Re: A po co py...

Komentarze do artykułu

Nowa moda. Po studniówce noc w czterogwiazdkowym hotelu

Maturzyści chcą się bawić. Najlepiej w czterogwiazdkowym hotelu, gdzie po studniówce resztę nocy można spędzić z partnerem w apartamencie dla zakochanych

Re: A po co pytać w tej sprawie klechę?!

Autor: Gość: astronauta IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 03.02.10, 14:48

Przyznaje, że maturzyści to osoby pełnoletnie, które same mogą decydować o swoim życiu intymnym.

osoby niepełnoletnie o swoim życiu intymnym powinny bezwzględnie informować swoich rodziców

Mniej liberalny jest ks. Jarosław Kwiecień z diecezji sosnowieckiej. - Koniec liceum to zbyt wcześnie na rozpoczynanie współżycia. To czas, gdy człowiek szybko się zakochuje i równie szybko zmienia obiekt uczuć. Po zachłyśnięciu się seksem przez nastoletnich Amerykanów w Stanach Zjednoczonych coraz modniejszy jest teraz ruch propagujący wstrzemięźliwość przedmałżeńską. Młodzi ludzie, którzy się z nim identyfikują, także celebryci, noszą obrączki dziewictwa czy ubrania z odpowiednimi hasłami, by dawać przykład innym. Do nas też to dotrze, choć na razie nie jesteśmy jeszcze gotowi - prorokuje ks. Kwiecień.

ale bajka
Poleć znajomemu Powiadomienie zostało wysłane
Poleć tę wypowiedź znajomemu
  • drzewko
  • od najstarszego
  • od najnowszego
  • drzewko odwrotne
Pokaż wszystkie (1-100)
przejdź do: 1-100 101-200 201-300 301-314
(101-200)

Wysyłaj powiadomienia o nowych wpisach na forum na e-mail:

Aby uprościć zarządzanie powiadomieniami zaloguj się lub zarejestruj się.

lub anuluj

Ostatnio odwiedzane wątki

Zaloguj się

Nakarm Pajacyka
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.