Komentarze do artykułu

Nie polecam termy rzymskie czeladź Dodaj do ulubionych


zarchiwizowany

Ten wątek został zamknięty i nie można dodawać postów.
Sprawdź, czy dyskusja trwa w innych wątkach.


Witam

Chciałam się ze wszystkimi podzielić moją opinią na temat świadczonych usług podczas pobytu w Termach Rzymskich – Świątyni Zdrowia i Energii w Czeladzi mam nadzieję, że poniżej przedstawiona opinia spowoduje chwilę zastanowienia czy warto odwiedzić tzw. Termy Rzymskie w Czeladzi.

18 04 2011
Opinia dotyczy wprowadzonych Poniedziałków z możliwością korzystania ze strojów kąpielowych


Jeżeli chodzi o tekstylne poniedziałki to nic innego jak tylko zakłamanie wszędzie obowiązuje strefa nagości poza basenami. Jeżeli ktokolwiek chce wejść do saun musi natychmiast zrzucić ręcznik gdyż jak jest napisane na stronie internetowej załoga term Rzymskich,a w szczególności Pan Mikołaj opiekun saun (o czym dowiedziałam się przy wyjściu że jest pracownikiem) starannie zrobi wszystko ażeby uprzykrzyć relaks w saunach. Na każdym kroku czuć wzrok załogi na tyle iż człowiek czuje strach czy oby na pewno korzysta prawidłowo z usług wg regulaminu.

Pan Mikołaj na pewno nie jest osobą do dyspozycji celem pomocy, edukacji i przybliżenia zdrowego i higienicznego korzystania w saunach i łaźniach . W sposób bezczelny wchodzi do saun i mówi że należy zejść z górnych ław gdyż on będzie musiał potem sprzątać. Należy się zastanowić czy właśnie takiej pomocy oczekujemy?

Panie Mikołaju „kto ma szkołę ten ma lżej” skoro tak bardzo Pan jest nie zadowolony ze swojej pracy proponuję zmienić pracę.

Skoro całemu personelowi zależy na wspieraniu i edukowaniu prawidłowej kultury saunowania i przekonaniu klientów do tego, że strefa nagości jest czymś naturalnym dlaczego tak doskonały personel posiada okrycia wierzchnie w postaci bluzek i spodenek skoro nagość jest czymś naturalnym.

Ideę tekstylnych poniedziałków należy przemyśleć i wprowadzić nowe zasady, takie dzięki którym będzie można korzystać ze wszystkich atrakcji z należytym szacunkiem do osób którym te poniedziałki są udostępnione a więc do osób korzystających ze strojów kąpielowych/kąpielówek oraz ograniczyć straż w postaci załogi.

Osobiście uważam iż obsługa powoduje taki klimat iż człowiek zamiast się relaksować spędza tak nerwowo czas iż jedyne o czym myśli to wystawienie opinii dla innych osób które jeszcze nie korzystały z Term Rzymskich w Czeladzi gdyż może zanim skorzystają z Term zastanowią się czy warto, osobiście NIE POLECAM!!!

Proszę się również zastanowić czy oglądanie ciał nagich 50-70 latków jest czymś co powinniśmy wspierać, edukować i uważać za coś normalnego.

Dowartościowanie się poprzez takie krzewienie dziwnych idei nie spowoduje natłoku klientów wręcz przeciwnie.

Mam nadzieję iż moja opinia będzie przydatna. Osobiście mogę tylko jeszcze dodać iż wielu znajomych dziękuje mi za wyrażenie takiej opinii gdyż sami na własne oczy nie będą musieli korzystać z pomocy Pana Mikołaja.

Z poważaniem
Katarzyna
Przeczytaj całą dyskusję
  • drzewko
  • od najstarszego
  • od najnowszego
  • drzewko odwrotne

Wysyłaj powiadomienia o nowych wpisach na forum na e-mail:

Aby uprościć zarządzanie powiadomieniami zaloguj się lub zarejestruj się.

lub anuluj

Nie pamiętasz hasła lub ?

Zapamiętaj mnie

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.