Komentarze do artykułu

Tenis. Ivanović: Potrzebuję kogoś, kto mnie zrozumie

Ana Ivanović w ostatnich dwóch latach przeżywa kryzys. Wielu tenisowych ekspertów stwierdziło nawet, że jej lata świetności dawno minęły i nikt nie oczekuje już, że 24-letnia Serbka jest w stanie osiągnąć jeszcze jakieś sukcesy. - Muszę w siebie uwierzyć, musi nadejść rewolucja w mojej grze - mówi tenisistka.

• drzewko
  • od najstarszego
  • od najnowszego

Tenis. Ivanović: Potrzebuje kogoś, kto mnie zro... Dodaj do ulubionych

• IP: *.adsl.inetia.pl 18.02.11, 19:23
    Potrzebuję, potrzebuję, potrzebuję (ona potrzebuje, ale ja potrzebuję)...
    Edytor zaawansowany
    • Gość: manDdia IP: *.adsl.inetia.pl 18.02.11, 19:26
      Potrzebuję, potrzebuję, potrzebuję - ona potrzebuje, ale ja potrzebuję...
    • Gość: kk IP: *.dynamic.chello.pl 18.02.11, 19:35
      Serbka urodziła się w listopadzie '87, więc ma 23 lata.
      • Gość: inż IP: *.ds.pg.gda.pl 18.02.11, 20:05
        naucz się liczyć ;]
        • 19.02.11, 02:39
          tak to była, poprostu sie wypaliła
          ---
          http://www.oglaszamy24.pl - Darmowe ogłoszenia drobne
    • Gość: hetera IP: *.vc.shawcable.net 18.02.11, 21:25
      piekna dziewczyna a to czasami przeszkadza,powodzenia!!!
      • Gość: gościówa IP: *.dynamic.chello.pl 19.02.11, 08:07
        Nic nie trwa wiecznie, a ujadanie w stylu "kto mnie zrozumie" jest śmieszne.Przecież może być jeszcze pożyteczna zajmując się sprzedażą np. precli czy waty cukrowej przy kortach.
        • Gość: Gość IP: *.unknown.vectranet.pl 19.02.11, 14:49
          He, he... Widzę, że bardzo cię boli ta Ivanović... Bełkocz ile chcesz. Co próbujesz zakrzyczeć - swoje nieszczęście i brak urody ??? Ona ma wszystko, ty nic. Tak dla porządku: ona jest zwycięzczynią wielkoszlemową, ma na koncie miliony. Precle i wata to twój świat. Na nią patrzy cały świat, nawet jeśli nie wygrywa. Ciebie by pies z kulawą nogą nie ruszył. Tym wpisem tylko jeszcze bardziej się pogrążasz. Co, nie wiesz jeszcze kim w odróżnieniu od Ivanović jesteś ? To ci powiem. Małym przegranym zabiedzonym pastuchem. Boli ?
    • 18.02.11, 21:35
      Wielka to szkoda jak się patrzy jak świetna tenisistka nagle gaśnie. I to nie tylko Ana, ale tak samo Safina, Czakwetadze. Był okres kiedy Hantuchova zaczęlą gasnąć, ale z przyjemnością widzę jak powoli wraca.
      Ana Ivanovic przynajmniej miała okazję coś wygrać, udowodnić swoją pozycję. Ale co z Safiną. Nie tylko że upadła na samo dno, ale została jeszcze całkowicie poniżona - finał AO z Sereną która jeszcze przy okazji w wywiadach kompletnie wyśmiała Dinarę mieszając ją kompletnie z błotem. I co taka Dinara może teraz myśleć? O Ivanović ktoś jeszcze pamięta, ktoś o niej jeszcze pisuje od czasu do czasu, a Dinara już zupełnie zapomniana plącze się gdzieś po pierwszych rundach pomniejszych turniejów.
      A co się dzieje też z Azarenką? McEnroe okrzyknął ją nową number one po Williamsach, i co? Gaśnie też.
      Niestety taki jest i pewnie będzie kobiecy tenis. Nie mówiąc o tym jakie ogromne szkody i spustoszenia wyrządziły Williamsy w tym sporcie. Mam nadzieję że już poszły w cholerę na dobre.
      Tak więc wy wszyscy malkontenci którzy tak lubią poniżać Agnieszkę - cieszmy się że już od trzech lat potrafi się jakoś utrzymać na solidnym poziomie.
      • Gość: gosc IP: *.us-isi.com 18.02.11, 21:48
        >Nie mówiąc o tym jakie ogromne szkody i spustoszenia wyrządziły Williamsy w tym sporcie. >Mam nadzieję że już poszły w cholerę na dobre.
        ???
        jakie szkody i spusotoszenia? czy mozesz wytlumaczyc?
        • 18.02.11, 23:20
          Gość portalu: gosc napisał(a):

> >Nie mówiąc o tym jakie ogromne szkody i spustoszenia wyrządziły Williamsy
          > w tym sporcie. >Mam nadzieję że już poszły w cholerę na dobre.
          > ???
          > jakie szkody i spusotoszenia? czy mozesz wytlumaczyc?

Jak dwóch ordynarnych facetów kulturystów przyjdzie do sportu kobiecego i zacznie walić te biedne dziewczyny po zębach, to spustoszenia w sporcie jednak będą spore.

• Gość: gość11 IP: *.b-ras1.mgr.mullingar.eircom.net 19.02.11, 09:51
        To racja!!!!!!!!! .Radwańka i tak jest jedną z najlepszych i taka jest prawda!!!!!!!!!!!!A kto krytykuję ją to krytykuje prawie wszystko inne też...................
    • Gość: Kuba IP: 213.156.125.* 18.02.11, 21:51
      Może i masz racje ale to , ze Radwańska jest w tej czołówce oznacza dla mnie przynajmniej słabość kobiecego rankingu w chwili obecnej.
      U Ivanovic posypał sę zupełnie serwis i nie bardzo rozumiem dlaczego.
      Dziewczyna wyrzuca tak krzywo piłkę ze ciężko z tego zaserwować cokolwiek
      I zgadzam się , że jest to smutne gdy patrzy się na niewątpliwie dziewczynę z ogromnym potencjałem jak plącze się w szarości. Zobacz jak skończyła Vaidisiova? ktoś o niej jeszcze pamięta? Nicole była przecież w pierwszej dziesiątce. Skorzystały z tego skwapliwie tenisistki typu Radwańska , która ciuła punkty i kolejne rundy i fajnie ale kiedy ona zagrała dobry mecz? Czy to normalne by rakieta pierwszej "10" przez półtorej godziny meczu z Kuznietsova zrobiła 5 winerów? Dla mnie to niezrozumiałe i może tak ciułać punkty do trzydziestki tylko czy to o to chodzi? Przypomnij sobie jak grała Graf czy Hingis to był tenis na najwyższym poziomie a nie stać i czekać aż rywalka wyrzuci piłkę w płot.
      Dlatego Pani Radwańskiej proponuję się zabrać za tenis trochę bardziej na serio bo grając tak jak teraz nigdy nic wielkiego nie osiągnie a szkoda bo potencjał ma.
      I będę się upierał bo skoro Rezai mając podobne warunki do Radwańskiej potrafi trzepnąć z naprawdę dużą siłą to Radwańska też może trzeba się tylko zdecydować na trening taki jaki przeszła kiedyś Henin a pózniej Jankovic dzięki któremu były liderkami rankingu WTA.
      • Gość: ps IP: *.dynamic.chello.pl 18.02.11, 23:45
        Kuba, chyba masz złe informacje-Agnieszka miała 12 kończących, a nie 5. A Ile ich było w ciągu 1,5 h, akurat nie widziałem. To nie taki zły wynik, jeśli weźmiemy pod uwagę, że Wozniacki podczas meczu z Na Li na AO zagrała 10 wygrywających piłek przez trzy sety(!). Agnieszka po prostu ma taki styl-mało blędów własnych, ale też mniej uderzeń kończących. Coś za coś. Chociaż Mam w pamięci takie mecze Polki, w których miała 30-40 wygrywających piłek. Fakt, że Agnieszka mogłaby czasem uderzyć mocniej, ale ona widocznie woli tak, a nie inaczej. My możemy to tylko uszanować. A Ana i Nicole? Czeszka nie wytrzymała presji, kiedy zaczęły przychodzić duże wyniki. Anie chyba troszeszkę odbiło po tym sukcesie we Francji, zaczęła bywać na bankietach, sesjach zdjęciowych. A potem dziewczyna zobaczyła, że gra coraz gorzej i zamiast upatrywać winy w sobie, szuka jej na zewnątrz. Stąd te zmiany trenerów. Ivanović albo udaje, że nie wie, że coś jest nie halo, albo wstydzi się przyznać, że to ona zawaliła. Tak właśnie myślę-Serbka i Czeszka mogą mieć pretensje tylko do siebie. I naprawdę nie można myśleć w ten sposób, że gdyby Vaidisova i Ana były w czołowce, to Radwańskiej czy Wozniacki by tam nie było. Zawsze tak jest, że ktoś spada, ktoś awansuje. Aga ma nad Aną i Nicole tę przewagę, że przetrwała najtrudniejszy okres po wejściu do ścisłej światowej czołówki i po osiągnięciu największych sukcesów. Natomiast Anci i Nikki nie dały niestety rady tego uczynić.
        • Gość: zenobi IP: *.dynamic.chello.pl 19.02.11, 09:42
          "Skorzystały z tego skwapliwie tenisistki typu Radwańska , która ciuła punkty i kolejne rundy i fajnie ale kiedy ona zagrała dobry mecz?" - to zalezy co sie szuka w tenisie, dla mnie prawie kazdy mecz Agnieszki jest dobry, ale ja nie lubie tenisa silowego. Wszystkie tenisistki "ciulaja punkty i kolejne rundy" ( Agnieszka obecnie jest wsrod tych ktore ciulaja najmniej, ma tylko 17 rozegranych turniejow i w ogole nie gra w malych turniejach), tylko ze robia to w roznych stylach, mi sie styl gry Agnieszki podoba, a Tobie nie i tylko w tym jest roznica. A poniewaz narzucasz swoj gust innym podajac go jako obiektywna prawde, nie rozumiejac ze sa rozne style gry i rozne gusta, dla mnie jestes uprzedzonym malkontentem.
      • Gość: kubus IP: *.dynamic.chello.pl 19.02.11, 09:36
        "Może i masz racje ale to , ze Radwańska jest w tej czołówce oznacza dla mnie przynajmniej słabość kobiecego rankingu w chwili obecnej". - dla mnie oznacza to uprzedzenie z pwodu jej narodowosci, albo przecenianie sily w tenisie, i niedocenianie innych elementow, ale nie mozesz udowodnic tej tezy, dla mnie jest dokladnie odwrotnie - Radwanska w kazdych czasach ze swoja obecna gra osiagnelaby podobna pozycje, a nawet wczesniej latwiej niz obecnie.
        • Gość: john IP: *.dynamic.chello.pl 19.02.11, 10:01
          "Czy to normalne by rakieta pierwszej "10" przez półtorej godziny meczu z Kuznietsova zrobiła 5 winerów? Dla mnie to niezrozumiałe i może tak ciułać punkty do trzydziestki tylko czy to o to chodzi?" - dla Ciebie ciualanie punktow to niedostatek winnerow, ale dla mnie to brak skrotow, lobow, wolejow, zmian kierunktow, rotacji itd, ponadto malo rozumiesz z kobiecego tenisa, bo np nr 1 Dunka Caroline Wozniacki znana jest z gry defensywnej i malej badz bardzo malej ilosci winnerow, kiedys liczylem ilosc winnerow w calym wielkoszlemowym turnieju dla wszystkich tenisistek i okazalo sie ze Dunka miala ich jeszcze mniej niz Radwanska, o ile mnie pamiec nie myli, chyba najmniej ze wszystkich tenisistek.
          • Gość: john IP: *.dynamic.chello.pl 19.02.11, 10:08
            "dla Ciebie ciualanie punktow to niedostatek winnerow, ale dla mnie to brak skrotow, lobow, wolejow, zmian kierunktow, rotacji itd" - dlatego dla mnie ciulaczkami punktow sa np. Safina, Dementiewa, Ivanovic, Szarapowa, ale rozumie ze sa rozne gusta i nie wspominalbym o tym gdyby nie tacy jak ty.
    • Gość: nie kumam.. IP: *.171.191.82.static.crowley.pl 18.02.11, 21:58
      No przeciez ma 'boyfrienda', przystojnego i bogatego golfiste z australii.
    • Gość: b IP: 213.25.178.* 18.02.11, 21:58
      :D
      • Gość: ogorasek IP: *.147.208.246.nat.umts.dynamic.eranet.pl 18.02.11, 22:19
        Idziemy trzepnąć kapucyna? :):D
    • 18.02.11, 22:18
      nazywa się Radwański
      • Gość: jasio IP: *.kalisz.mm.pl 19.02.11, 05:24
        To prawda. Tylko ten moherowy tatuś i jeden z twórców teorii spiskowych na temat katastrofy smoleńskiej mógłby pomóc.
    • Gość: ktosik IP: *.ds1-hh.adsl.cybercity.dk 18.02.11, 22:42
      Ana, ja Ciebie rozumiem, dać Ci na mnie namiary?:)))
    • Gość: toffik86 IP: *.4-2.cable.virginmedia.com 18.02.11, 22:42
      ten autor co pisał ten artykuł nie ma chyba pojęcia wgrała Rolanda garosa w 2008 ale to nie był ostatni triumf turniejowy bo jak ktoś jeszcze pamięta to Ana wygrała jeszcze Linz w 2010 roku
    • Gość: barman IP: *.dynamic.chello.pl 18.02.11, 23:02
      Ja tam umiałbym ją pocieszyć:)
    • 18.02.11, 23:06
      "z moimi wymaganiami, perfekcjonizmem i martwieniem się o detale." i wszystko jasne. Tak kończą właśnie Ci co przesadzają z perfekcjonizmem... Nie taka wielka sztuka zapindolić się na 3-4 lata pracą i osiągnąć krótkotrwały sukces. Niech ona sama się zmieni, znajdzie złoty środek między bycie the best a czerpaniem radości z życia.
    • 18.02.11, 23:34
      Ja cię rozumię dziecko, tyle że dalej się nie wypowiem, bo będą mnie ścigać jak Berlusconiego, ale jego stać na adwokatów, a mnie nie.
      • Gość: wtf IP: *.debica198.tnp.pl 19.02.11, 10:12
        rozumiĘ ?
    • Gość: kIGNAC IP: *.khw.pl 18.02.11, 23:53
      ANA jestem do TWOJEJ dyspozycji Całusy !!!!!
      • Gość: ana IP: *.cpe.net.cable.rogers.com 19.02.11, 03:18
        kIGNAC jestem do TWOJEJ dyspozycji Calusy !!!!!
    • Gość: Bob IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 18.02.11, 23:56
      Dzisiaj sport to nie to samo co kiedyś!!!??
    • 19.02.11, 00:55
      Polska specjalnosc doszukiwac sie negatywow, i serwowac te wypociny czytelnikom. A nie warto by napisac cos pozytywnwgo ze Ana pomalu wraca gdzie nalezy jest juz top 20, niezle!
    • Gość: nie IP: *.dynamic.chello.pl 19.02.11, 02:08
      wiec raczej odpada
    • 19.02.11, 09:32
      Potrzeba jej dobrego kuta, a kryzys minie bezpowrotnie
    • Gość: Maykon IP: *.v48.interkam.pl 19.02.11, 10:53
      Podajcie mi jej numer komórkowy. Ja jej pomogę ;)
    • Gość: molenda IP: *.adsl.inetia.pl 19.02.11, 11:15
      Taaa, ja ją chętnie zrozumiem :-)
    • Gość: ... IP: *.unknown.vectranet.pl 19.02.11, 15:15
      ...
  • Powiadamiaj o nowych wpisach

Wysyłaj powiadomienia o nowych wpisach na forum na e-mail:

Aby uprościć zarządzanie powiadomieniami zaloguj się lub zarejestruj się.

lub anuluj

Zaloguj się

Nie pamiętasz hasła lub loginu ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.