Dodaj do ulubionych

Euro 2016. Kibice, miejcie pretensje do UEFA, n...

12.05.16, 13:43
lizodup
Edytor zaawansowany
  • 12.05.16, 13:48
    Wystarczy popatrzeć na najnowsze reklamy w GW i wszystko jasne. Złorzeczenie kibiców na Polsat nie ma związku z tym, że nie wszystkie mecze pokażą w otwartym kanale. Problem nazywa się robienie idiotów z tych co od lat są abonentami CP i maja pakiet "sport" . Bo przecież obecne kanały sportowe Polsatu nie są kanałami otwartymi i my abonenci za nie płacimy, mimo iż od jakichś dwóch lat oferowane programy są co raz mniej atrakcyjne np. zamiast ekstraklasy, I liga itp. Przy siatkówce było tak, że abonenci kanałów sportowych mieli możliwość oglądać wszystko. A teraz chce się utworzyć jakieś kanały premium i od wszystkich brać kasę. Ja rozumiem że dodatkowe kanały można sprzedawać tym co nie mają w umowie pakietu "sport" czy wręcz sa w innej platformie cyfrowej. Ale wszystkie mecze powinni być bezwarunkowo dostępne dla stałych abonentów płacących za sport. Bo przy zawieraniu umowy konsultanci mamili nas tym, że tylko w CP obejrzymy wszystkie mecze Euro 2016. Problem polega na tym, ze właściciele Polsatu i CP próbują swoich klientów z których żyją , oszukać każąc im dodatkowo płacić. Przecież nie dawno uruchomili pakiet "premium z kanałami eleven za 15 zł miesięcznie, to tez świństwo ale można to zrozumieć bo przy zawieraniu umowy nikt nam o nich ni9e mówił. Ale to co robi Solorz teraz, to przekręt. Oni pewnie nie wiedzą, że na dobre imię trzeba pracować latami, ale stracić je można w jednej chwili. Jeśli mnie każą za euro płacic, to obecna umowa będzie ostatnią w CP a jestem u nich ponad 5 lat.
  • 12.05.16, 14:52
    abstrahując od sedna tego wiernopoddańczego artykułu pana kiedro, najbardziej ubawił mnie ten fragment:
    "...Jako prywatna firma ma zobowiązania wobec swoich akcjonariuszy, pracowników i ich rodzin. Musi wypracować zysk, aby utrzymać się na rynku i mieć pieniądze na dalsze inwestycje, podwyżki dla pracowników itd..."

naprawdę pan myśli, że jakiś solorz czy inna kmita z polwsadu przejmują się istnieniem jakichś pracowników i ich rodzin???? LOL
    fragment o podwyżkach dla pracowników litościwie przemilczę.

ale co do sedna ma pan rację - UEFA i FIFA to mafie zarządzające gigantycznymi budżetami i przy okazji jakimiś zawodami typu mundial, czy euro. hajs ma się zgadzać, a cała ta reszta , te frazesy o tym, że "łączy nas piłka", to brednie dla naiwniaków.
    pamiętam. gdy był mundial w RPA, jakiś były (usunięty) działacz FIFA napisał książkę o przewałach w tej instytucji, same mistrzostwa w RPA nazywając największym przekrętem - mam na myśli budowę tych wszystkich stadionów, dróg, hoteli, infrastruktury itp. niestety nie pamiętam tytułu tej książki.
  • 12.05.16, 15:06
    Jak takie mistrzostwa przynoszą tylko straty i to duże to niech Polsat ich wcale nie pokazuje. Szczerze wątpię czy pokazywanie większości spotkań w kanałach kodowanych da Polsatowi większy zysk. Większości widzów wystarczą mecze pokazywane w kanałach otwartych, duża część ma satelitę z niemieckimi stacjami, czy są w zasięgu czeskiej telewizji naziemnej, do tego dochodzą jeszcze ludzie którzy będą korzystać z internetowych streamów, więc ilość chętnych na odkodowanie tych kanałów będzie mocno ograniczona.
    I jeszcze gdyby nie to że jest prywatna telewizja która stanowi konkurencję dla TVP, UEFA nie mogła by dyktować takich cen i mielibyśmy wszystko w otwartej telewizji. Więc jak najbardziej kibice mogą mieć pretensje do Polsatu, choć pewnie ograniczone, bo jak pisałem, w dzisiejszych czasach to nie problem żeby obejrzeć mecz w sieci, czy na zagranicznych kanale.
  • 12.05.16, 16:12
    mam wrażenie że artykuł był sponsorowany
  • 12.05.16, 17:35
    Wszystko dobrze Panie redaktorze tylko Polsat mógłby pomyśleć o miesięcznej ofercie dla nie swoich klientów. Dzwoniłem na ich infolinię i okazuje się że nie ma takiej oferty, trzeba podpisać umowę na 15 m-c. Jestem przekonany że sprzedaliby mnóstwo takich miesięcznych pakietów. Mogę zapłacić.

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła lub ?

Zapamiętaj mnie

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.