Kardamon Kotanyi - cena...? Dodaj do ulubionych

• drzewko
  • od najstarszego
  • od najnowszego
  • drzewko odwrotne
  • Ile zapłaciliście ostatnio za torebkę mielonego kardamonu firmy Kotanyi? Do tej pory zawsze kupowałam w sieci Carrefour, kosztował około 1,60, w Stokrotce był po 1,90, ale w ostatnich dniach spotkała mnie niemiła niespodzianka - w Carrefourze kompletnie zniknął z półek, natomiast w Stokrotce kosztuje aż 5 zł. Zastanawiam się, czym wytłumaczyć taką nagłą i znaczną podwyżkę... czyżby niska cena była chwytem marketingowym mającym przyciągnąć do produktu, bo jeśli tak, to na mnie raczej nie podziałał. ani mi się myśli płacić 5 zł za malutką 20-gramową torebeczkę przyprawy. może polecicie mi, gdzie można kupić kardamon w rozsądnej cenie. bo w przeciwnym wypadku pozostaje mi chyba przerzucenie się na cynamon i przyprawę piernikową.
    --
    "Świat łamie każdego i potem niektórzy są jeszcze mocniejsi w miejscach złamania. Ale takich, co nie chcą się złamać, świat zabija. Zabija w równej mierze najlepszych, najdelikatniejszych i najdzielniejszych. Jeżeli nie jesteś żadnym z nich, możesz być pewien, że zabije cię także, ale bez szczególnego pośpiechu."
    • Najrozsądniej kupowac kardamon w strączkach. Z pewnoscia ma intensywniejszy zapach, bo nie ma w nim zmiotków, zanieczyszczen i nie jest zwietrzaly (mielony kardamon bardzo szybko wietrzeje. Szukaj w zdrowej zywnosci, delikatesach albo sklepikach azjatyckich (jesli jestes z Wawy polecam Asian House).

--
      cute but psycho. things even out
    • Gość: pasqda IP: *.adsl.inetia.pl 27.09.10, 12:49
      Ja bym brała z Allegro. Fakt, że trzeba za przesyłkę zapłacić, ale sprzedawcy (zwłaszcza ulubieniec FK, pan na S. Super Sprzedawca) mają taki wybór różnistych przypraw w świetnej cenie, że można dokupić coś jeszcze i wyjdzie taniej, bo opakowania zdecydowanie większe niż sklepowe.
    • Ja polecam zlokalizowanie w swoim mieście miejsca, w którym sprzedaje się przyprawy w foliowych woreczkach na targu. U mnie jest to tylko raz w tygodniu niestety i to przed południem. Stosunek ceny do jakości i wagi nieporównywalny ze sklepowymi przyprawami.
      Sklepowe opakowanie(waga) ziół prowansalskich czy zwykłego kminku w całości albo słodkiej papryki to kpina.
      Jeśli nie targ to internet, allegro. I podobnie jak ktoś wspomniał warto kupić przy okazji inne przyprawy, bo płacenie za przesyłkę przy jednym woreczku to bezsensowne jest.
      • Gość: szadoka IP: 212.160.172.* 29.09.10, 11:55
        ja kupuje wlasnie na targu. Opakowania duze a cena bardzo dobra. Kardamon tez kupilam. W calych nasionach ( bo jesli to straczki to bardzo male ;))

Wysyłaj powiadomienia o nowych wpisach na forum na e-mail:

Aby uprościć zarządzanie powiadomieniami zaloguj się lub zarejestruj się.

lub anuluj

Zaloguj się

Nie pamiętasz hasła lub loginu ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Zadaj pytanie na Forum

Za darmo

Na każdy temat

Tysiącom użytkowników

Zapytaj

Bestsellery

Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.