Dodaj do ulubionych

książka kucharska kuchnia włoska

13.12.10, 14:59
Witam,
Potrzebuję pomocy, chciałabym kupić w prezencie książkę kucharską kuchni włoskiej w internecie, co utrudnia mi zadanie, bo nie mogę sama jej obejrzeć a do tego nie jestem biegła w temacie, a zależałoby mi żeby
1. przepisy były dość proste
2. książka była ładnie ilustrowana i ciekawa, może mieć jakieś dodatkowe informacje, opisy itp.
Pomożecie... ?
--
Coco Chanel mawiała, że kobieta bez perfum to kobieta bez przyszłości.
Edytor zaawansowany
  • marghe_72 13.12.10, 15:28
    Jedną z niewielu ksiązek z przepisami z kuchni włoskiej, którę mogę polecić jest ta:
    merlin.pl/Pasta-Co-Makarony-Kluski-Salatki_praca-zbiorowa/browse/product/1,624378.html
    ale tu są tylko makarony

a do poczytania
    merlin.pl/Dziennik-toskanski_Tessa-Capponi-Borawska/browse/product/1,392648.htmli
    www.oliwazoliwek.pl/kultura/tessa-capponi-borawska-%E2%80%9Emoja-kuchnia-pachnaca-bazylia%E2%80%9D/ (tylko nie wiem czy można ją jeszcze gdzieś kupić)
    --
    miszmasz-marghe.blogspot.com/
    i
    malutki-kuchcik.blogspot.com/
  • maddalena81 13.12.10, 15:37
    Czy osoba, ktora ma uzywac ksiazke posluguje sie jezykiem wloskim? Bo jesli tak, to najlepiej kupic ksiazke po wlosku....
    --
    www.cucinissima.wordpress.com/
  • zielony_groszek 13.12.10, 16:10
    Posługuje się, ale baaardzo podstawowym włoskim, za to ma wielki sentyment do tego kraju. Nie chciałabym chłopaka zniechęcać do gotowania przepisami po włosku, kiedy nie do końca rozumie o co chodzi w przepisach nawet po polsku... :)

--
    Coco Chanel mawiała, że kobieta bez perfum to kobieta bez przyszłości.
  • shachar 13.12.10, 18:51
    a po angielsku może być? Pare dni temu ogladałam w księgarni " Molto Italiano" Bataliego.
    To bardzo ładnie wydana książka.
    www.harpercollins.com/browseinside/index.aspx?isbn13=9780060734923
  • princesswhitewolf 13.12.10, 16:12
    Kup "Kulinaria WLochy, Italia."
    Przepisyklasyi wloskiej kuchni, i cala historia potrawy wokol opisana + piekne ilustracje
  • Gość: candy IP: *.dynamic.chello.pl 13.12.10, 23:42
    Jamie Oliver - "Włoska wyprawa Jamiego"
  • nicopass 14.12.10, 22:56
    wielka włoska wyprawa, autor Jamie Oliver. Nie ma lepszej książki na poziomie podstawowym
  • Gość: joma24 IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 15.12.10, 11:08
    "Włoska wyprawa" Olivera - szczególnie jesli to prezent dla faceta, bo tam gotuje facet, fajne przepisy, fajne zdjęcia, klimat Włoch ...

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka