Dodaj do ulubionych

Odświeżacz do zmywarek

IP: *.dynamic.chello.pl 06.02.11, 22:35
powiedzcie mi czy robicie zmywacie z tym odświeżaczem naczynia czy go wyjmujecie do zmywania? kupiłam pierwszy raz i nie wiem jak robić?
Edytor zaawansowany
  • Gość: Yon IP: *.Red-83-61-14.staticIP.rima-tde.net 07.02.11, 01:10

Tutaj
  • Gość: meg IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 07.02.11, 08:04
    cały czas w zmywarce, ale poza zasięgiem strumienia wody (tak na marginesie mój ma wstrętny zapach)
  • Gość: agniesia IP: *.adsl.alicedsl.de 07.02.11, 08:07
    nic nie robimy bo go nie mamy. jak byl to smierdzialo w zmywarce, jak go nie ma to nie smierdzi
  • 0yotte 07.02.11, 10:20
    nie ma sensu taki odświeżacz, jak się często myje filtr i nie przetrzymuje długo brudnych garów to nie potrzeba odświeżacza,
    moim zdaniem to zbędny i kosztowny gadżet, kupiłam to tylko raz, zapach był nieciekawy, naprawdę nie ma sensu tego kupować
  • trypel 07.02.11, 10:24
    mam cytrynowy, od lat kupuje taki sam. wisi sobie grzecznie i nie przeszkadza w niczym. A ponieważ uruchamiam zmywarkę rzadko (bo rzadko bywam w tamtym mieszkaniu) to taki odswieżacz sprawia że nic nie capi ze srodka
    --
    Lepszy mały ale własny i z przodu niż duży ale cudzy i z tyłu...
  • Gość: GMK IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 07.02.11, 11:10
    Nie używam odświeżacza. Ale do zmywarki wkładam wyciśniętą połówkę cytryny ( sama skórka). Wkładam na górną półkę. Po umyciu wszystko pachnie naturalnie cytryną a na naczyniach nie ma smug. Nie pytajcie jak toi działa, ale działa i już.
  • very.martini 07.02.11, 15:42
    Super patent, dzięki:)
    Ja dopachniam kilkoma kroplami olejku eterycznego sól zmywarkową.

16%VOL
    22%VAT
  • jagoda85 08.02.11, 17:08
    Spróbowałam twojego patentu. Jestem mile zaskoczona, teraz zanim wyrzucę cytrynę, wykorzystam ją w zmywarce.
    --
    Jestem jak trzcina, zawsze wracam do pionu.
  • mal-sia 08.02.11, 18:50
    położyć te cytrynę miedzy talerzami?
  • jagoda85 08.02.11, 19:55
    Ja mam akurat półkę na długie noże i tam położyłam. Możesz położyć w górnym koszu.
    --
    Jestem jak trzcina, zawsze wracam do pionu.

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka