Naczynie do gotowania na parze w mikrofalówce Dodaj do ulubionych

• drzewko
  • od najstarszego
  • od najnowszego
  • drzewko odwrotne
  • Czy ktoś ma?
    Sprawdza się?
    Polecacie?
    Takie np.
    allegro.pl/naczynie-do-gotowania-na-parze-w-mikrofalowce-i1452890796.html
    • z dawnych czasow, kiedy z powodu maciupenkiej kuchni bez piekarnika sporo gotowalam w mikrofalowce pamietam, ze wystarczy dodac do miski z warzywami 2-3 lyzki wody i przykryc i tez sie ugotuja. specjalne talerze i miski do mikrofali nigdy mi sie nie sprawdzily.
      w tej chwili stanowczo polecam bardziej gotowanie na sitku w garnku na normalnej kuchence.
      trwa moze pare min dluzej zanim woda acznie sie gotowac i wytwarzac pare, ale jakos rownomierniej sie wszystko gotuje i latwiej skontrolowac.

--
      :)
    • Gość: ewa IP: *.dynamic.gprs.plus.pl 13.02.11, 14:23
      A czy możesz coś więcej powiedzieć na temat tego sitka?
      • metalowe sitko, sitko bambusowe z pokrywka, badz wkladka do gotowania na parze.
        musi scisle pasowac do wymiaru garnka aby para nie wychodzila bokami. nie moze stykac sie z woda w garnku i musi byc mozliwosc zamkniecia go pokrywka, zeby para nie uchodzila gora.
        bambusowe wglada tak. kupisz za grosze 3 rozne rozmiary w sklepach azjatyckich.
        wkladka do gotowania na parze tak. pytaj w sklepach agd.
        jak wyglada druciane sitko kuchenne raczej wiesz :)

poza tym, jeslu zamierzasz duzo i czesto gotowac na parze, kup parowar - nie jest drogi.

--
        :)
    • Gość: yśty IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 13.02.11, 16:14
      mam,używam trzy razy w roku,głównie do kaszy gryczanej.Potrawy z pary nie smakują mi.
      Musisz jednak pamietać,że to naczynie nadaje się do okreslonej wielkości mikrofalówek a także do okreslonego typu, z funkcją gotowania na parze. Mozesz mieć problemy z doborem czasu i mocy
    • 69 zł?? Drogie jak ze złota ;D Ja mam do mikroweli garnek składający się z trzech części - denko z takimi małymi wypustkami trochę jak plastikowa tarka, sitko i przykrywka, Każdą tą część można wykorzystać osobno, albo układać potrawy warstwami, garnek kupiłam w zwykłym AGD typu mydło i powidło, kosztował chyba niecałe 30 zł. No, ale nie ma takiego wypasionego wyglądu :D Wygodna rzecz, można w tym zrobić szybki obiad dla dwóch osób - gotowanie max. 15 minut

--
      --------------
      Bądź jak ptak...

Wysyłaj powiadomienia o nowych wpisach na forum na e-mail:

Aby uprościć zarządzanie powiadomieniami zaloguj się lub zarejestruj się.

lub anuluj

Zaloguj się

Nie pamiętasz hasła lub loginu ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Okazje.info.pl

Bestsellery

Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.