Dodaj do ulubionych

Gastronauci.pl - korzystacie?

29.10.11, 13:35
Bo ja, po zestawieniu tej laurki
wyborcza.biz/biznes/1,101562,10522561,Pasja_zamieniona_w_biznes__Jak_zarabiac_na_jedzeniu.html
z podesłanym przez bene wątkiem o tym, jak wg recenzentów wygląda uczciwość i bezstronność portalu
forum.gazeta.pl/forum/w,287,76326452,,Uwaga_Cenzura_na_Gastronauci_pl_.html?v=2
zrezygnowałam z zaglądania tam.
Jest tam kilka moich opinii, w tym krytyczne, zostały zamieszczone, ale napisałam je w 2007 - przykro czytać, że teraz raczej nie miałabym szans na publikację, bo redakcja zamieszcza tylko to, co jej się opłaci.
Obserwuj wątek
    • triismegistos Re: Gastronauci.pl - korzystacie? 29.10.11, 14:39
      Korzystam. W stolicy bardzo często się zwiodłam na pozytywnie recenzowanych lokalach, w których uraczono mnie niedobrym żarciem, ale moje negatywne recenzje wrzucali bardzo szybko.
      --
      [img]http://www.erodate.pl/e/24.gif[/img]
      Nic nie poradzę na to, mam fazę na emotikony.
    • vandikia Re: Gastronauci.pl - korzystacie? 30.10.11, 19:17
      nie, a to dlatego że swego czasu z zapałem wpisywałam opinie i się zorientowałam, że pozytywne wchodzą, a negatywne w większości nie
      raz się zawzięłam i napisałam chyba z 10 opinii dla restauracji Hubertus na Żurawiej, łącznie z wysłaniem maila do admina portalu i nie przeszło nic
      swego czasu mój szef uparł się na tamto miejsce i byliśmy ok 4 razy pod rząd grupą ok 30 osób, zmilczę jakość dań, a jeszcze bardziej obsługę
      --
      www.youtube.com/watch?v=t5Hn5BYbr9k
    • shilaa Re: Gastronauci.pl - korzystacie? 01.11.11, 14:44
      Jakis rok temu napisalam trzy recenzje - jedna pozytywna dotyczaca mojej ulubionej kawiarni/cukierni w Polsce ukazala sie, z dwoch negatywnych jedna dotyczaca restauracji we Wroclawiu ukazala sie (byc moze dlatego, ze bylo to kilka tygodni po otwarciu i nie zdazyli jeszcze wspolpracowac ze strona ;-) ), druga dotyczaca restauracji w Poznaniu uchodzacej za jedna z najlepszych nie ukazala sie (a skrytykowalam w niej w kulturalny sposob tylko jakosc obslugi i kilka dan, ktore wstyd podawac klientom). Od tamtej pory nie korzystam w ogole z serwisu, po pierwsze, bo uznaje go za niewiarygodny, po drugie, bo odkad mieszkam za granica nie jestem juz zainteresowana recenzjami restauracji w Polsce.

Przed wyjazdami korzystam ze strony tripadvisor - tu negatywnych recenzji nie brakuje - ale trzeba ja traktowac z przymruzeniem oka, bo za duzo jest pochlebnych opinii od niektorych turystow z Anglii i Niemiec, ktorzy nie maja pojecia o dobrym jedzeniu.
Inne wątki na temat:

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka