Gdzie kupić winnik?

• drzewko
  • od najstarszego
  • od najnowszego
  • drzewko odwrotne
  • Witam. Znalazłam fajną stronę o pieczeniu www.joyofbaking.com/ i mam ochotę wypróbować kilka przepisów, ale w większości z nich składnikiem jest cream of tartar. Nigdy nie spotkałam się z czymś takim, słownik podaje mi nazwę winnik lub (o zgrozo) krem z kamienia nazębnego... może ktoś spotkał się z czymś takiem w polskich sklepach- podobno jest to bardzo dobre do cist z ubijanymi białkami. Pozdrawiam.
    --
    "(...)jeśli nie chcesz doznać rozczarowania w sztuce, nie traktuj jej jako profesji. Niezależnie od tego jak, jak wielki posiadasz talent i jak wielkie zdolności, pieniędzy i władzy szukaj gdzie indziej, abyś nie obraził się na sztukę, gdy za swoje umiejętności i pracę nie otrzymasz spodziewanego wynagrodzenia." Orhan Pamuk

Wysyłaj powiadomienia o nowych wpisach na forum na e-mail:

Aby uprościć zarządzanie powiadomieniami zaloguj się lub zarejestruj się.

lub anuluj

Zaloguj się

Nie pamiętasz hasła lub loginu ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.