Dodaj do ulubionych

dlaczego forum umiera?

IP: *.vlan211.dengo.lubman.net.pl 13.05.13, 14:32
Moim zdaniem - bo moderatorami są ludzie niemający pojęcia, po co tu są. Zadałam dziś pytanie o przepis - wycięli, nie pierwszy raz zresztą. Może pp. moderatorzy mają swoją wizję forum z bardzo ścisłym spektrum tematów, ale na miły Bóg - forum chyba nie jest dla nich! Szkoda, że tej gorliwości nie przejawiają w śledzeniu wrzucanego to stale przez automaty, multiplikowanego w błyskawicznym tempie śmiecia. Od dłuższego czasu ilość i jakość wątków spada, pora więc poszukać innego miejsca w sieci na dzielenie się pasjami kulinarnymi...
Z pełną świadomością krótkiego życia czekającego mój wątek - żegnam.
Edytor zaawansowany
  • bene_gesserit 13.05.13, 14:38
    Moderatorzy są z Agory, społecznego nie chcieli.

Jeśli wątek jest niesłusznie wycofany, napisz do forum@agora.pl.

Powodzenia w szukaniu innego lepszego miejsca (he he he).
    --
    Wiara w kompleks braku członka to oczywisty przejaw kompleksu braku macicy.
  • Gość: GMK IP: *.centertel.pl 13.05.13, 20:21
    Ktoś odwaźył się to napisać , mam takie same odczucia- to forum umiera. Nie jest takie jak dawniej, teraz spowolniałe, nudne i sama się przekonałam, że często jest pozbawiane wpisów bez żadnego powodu. Podobno, e niezgodne z regulaminem. Chciałam regulamin przeczytać, ale się nie otwierał. Próbowałam kilka razy...też poszukam innego forum.
  • jagoda85 13.05.13, 20:30
    Moim zdaniem jest tutaj spora wina samych forumowiczów. "Strach" zadać jakieś pytanie, bo pojawiają się niesympatyczne wpisy, no jest grupa która we wszystkim odsyła do googli, więc po co pytać, po co pisać? A kiedyś było tutaj bardzo miło i sympatycznie.
    --
    Jestem jak trzcina, zawsze wracam do pionu.
  • bene_gesserit 13.05.13, 20:37
    Forum to ludzie.
    Nudno? To piszcie ciekawie.
    Gburowato - to piętnujcie i naciskajcie kosz. Zamiast marudzić, tak dla odmiany.
    --
    dont hejt de pleja, hejt de gejm
  • tralalumpek 13.05.13, 20:34
    moderatorzy sa z agory czyli z łapanki i boskiej łaski....a pisanie na Forum@agora.pl i dochodzenie swoich racji mozesz zapomniec
    zycze sobie zeby dozyla czasow ze ktos taki jak moderator, bioracy pieniadze za prace zostanie pociagniety do odpowiedzialnosci ze niewykonywanie swojej pracy badz jej niewlasciwe wykonywanie, snia mi sie takie czasy
  • bene_gesserit 13.05.13, 20:36
    tralalumpek napisała:

> moderatorzy sa z agory czyli z łapanki i boskiej łaski....a pisanie na Forum@ag
    > ora.pl i dochodzenie swoich racji mozesz zapomniec

Wiele razy prosiłam o interwencję i wiele razy z sukcesem.

> zycze sobie zeby dozyla czasow ze ktos taki jak moderator, bioracy pieniadze za
    > prace zostanie pociagniety do odpowiedzialnosci ze niewykonywanie swojej pracy
    > badz jej niewlasciwe wykonywanie, snia mi sie takie czasy

O, albo żeby można było proces założyć, niechby i z KC :DDD

--
    dont hejt de pleja, hejt de gejm
  • tralalumpek 13.05.13, 20:43
    o jaka interwencje? ja tez pisalam wiele razy, zadawalam pytania poparte korespondencja i ...trafialy one na mury nieprzebyte glupoty, zacietosci a w koncu i braku zarzadzania moderatorami czyli rybka od glowy zaczyna smierdziec a smrod sie niosl latami wielki
  • bene_gesserit 13.05.13, 20:46
    O interwencje różnego rodzaju: usunięcie spamerów, zablokowanie trolli, przywrócenia wątków - takie tam rzeczy. Reakcja następuje zwykle w ciągu 24h (chyba ze jest weekend), po paru dniach dostaję meila z podziękowaniem. Nie przypominam sobie, zeby było inaczej.

--
    a moja mama zawsze mi powtarzala: 'maksiu, badz grzecznym kotkiem, bo odrodzisz sie czlowiekiem'
  • tralalumpek 13.05.13, 20:48
    od nastu lat sie bawie na forach i wiem ze moze byc inaczej, nabawilam sie "braku szacunku" dla moderacji w gazecie, totalnego braku szacunku a nawet wiecej, pogardy po tym wszystkim co widzialam i slyszalam ze strony moderacji i zapewniam cie ze nie wsysztko da sie zrzucic tylko na mnie jako winnego,
  • shachar 13.05.13, 21:40
    Ale gdzie ci forum umiera? Bo ktoś wyciął twój wątek? Fakt ,nie wiem o czym ten wątek był, ale tu nie są tacy prędcy do cięcia. A na opryskliwe, bądź w jakiś inny sposób nieprzyjemne odpowiedzi, jest sposób. Przyuważ autora i go sobie wpisz jako tego, ktorego nie masz chęci czytać. To bardzo proste. Np w tym wątku pokazuje się że jest 10 wpisów, a mi wyświetlają się tylko trzy :-) luzik.
  • solaris_1971 13.05.13, 23:06
    Eee tam, tak szybko nie umrze. Ja jestem poczatkujaca kucharka, zadaje pytanie pewnie zenujace dla tutejszych miszczow, ale gdzie mam je zadac jak nie TU ? Dostaje mile odpowiedzi, konkretne propozycje. Tez mnie odeslano do googla, raz napisano cos niemilego, ale to dotyczy gotowania, wiec dlaczego mam to traktowac osobiscie ?

Zauwazylam niepokojace zjawisko. Czesc forumowiczow to ludzie zamozni, czesc mieszka za granica i dzieki temu ma dostep do produktow, z racji ceny, niedostepnych dla niezamoznych, najczesciej mlodych Polakow. Bardzo mi bylo niemilo, gdy doszlo do wyzywania sie od "koltunow z Polski " i od mend w kwestii podawania lososia.
    No, koltuny z Polski nie wiedza jak sie go podaje......................
  • annjen 14.05.13, 11:00
    Popatrz, ile wątków dziennie pojawia się na forum i jak wiele odpowiedzi na nie. Kiedyś był tu znacznie większy ruch, na zadane pytanie otrzymywało się szybko dużo odpowiedzi. A zjawisko usuwania wątków, w których pojawiają się jakiekolwiek nazwy produktów, producentów czy sklepów to moim zdaniem objaw jakiejś manii, a nie respektowanie regulaminu.
  • hazo 14.05.13, 11:15
    annjen napisała:
    > A zjawisko usuwania wątków, w których pojawiają się jakiekolwiek
    > nazwy produktów, producentów czy sklepów to moim zdaniem objaw jakiejś manii,
    > a nie respektowanie regulaminu.
    >

To samo stwierdziłam po usunięciu wątku, w którym odpowiadając dodatkowo odesłałam na inne forum.
    Rozumiem usuwanie wątków zakładanych w celach reklamowych, ale nie można przesadzać i każdej odpowiedzi traktować jak reklamę czy spam.
  • roseanne 13.05.13, 23:49
    czasami zwalnia, czasami przyspiesza
    zawsze byly / sa / beda/ osoby odsylajace do wyszukiwarki, google i galerii potraw
    to ile i jak piszemy zalezy od nas
    psioczyc jest zawsze najlatwiej

owszem, wiele przesympatycznych ludzi sie od tego forum odsunelo z powodu coraz ciezszej atmosfery
    --
    co bylo to bylo
    co moze byc jest
    a bedzie to co bedzie
  • quba 14.05.13, 13:09
    Jestem na tym forum od wielu lat, kiedyś było tu po prostu uroczo i przyjacielsko.
    Niestety, od dłuższego już czasu, niektórzy forumowicze na forum kuchnia, zachowują się tak,że nie chce mi się już wchodzić.
    Czasem komuś podpowiem jak się coś gotuje, ale już nie biorę udziału w dyskusjach, tym bardziej, że zauważyłam, iż są osoby, które uważają, że wszystko wiedzą lepiej a najlepiej wiedzą jak obrażać innych.
    Przed laty, myśmy się tutaj przyjaźnili.

--
    Wszyscy mamy jakieś swoje przywary i niekoniecznie to znaczy, że trzeba
    pielęgnować w sercu dawne urazy i odświeżać je bez końca.
  • solaris_1971 14.05.13, 14:25
    Wlasnie zauwazylam, ze moj wpis zostal z tego watku usuniety. Pisalam, ze w innym watku podalam nazwe firmy, ktorej pesto kupilam.
    Dodalam tez, ze nie widze niczego zlego w polecaniu lub odradzaniu sobie konkretnych produktow.

Co takiego zlego do cholery napisalam ?

Ciekawe, czy znowu usuna.

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka