Dodaj do ulubionych

W telewizji

23.09.13, 21:38
Muszę przyznać, ze z dotąd wszystkich (dokładnie wszystkich minus jeden, ten o celebryciątkach) bohaterów odcinków Ugotowanych, których oglądam z wielką ciekawością pozakulinarną kulinarnie zaimponował mi jeden. W nowej serii wysoki hipsteryczny mieszkaniec Krakowa zrobił porówkę na cydrze i ciastko na smalcu. Miłe zaskoczenie :)

Poza tym w tv puchy. Pani Milutka wystartowała z dużą :D porcją :D uśmiechów :D w nowej serii (uśmiechy dzielnie wspierają teraz producenta gadzetów kuchennych, głównego bohatera programu), te-dwie-z-tvn-style to samo, z nową porcją kumpelskiej przefajności. Na osłodę jakby nieco lepsza druga seria Polskiego Turnieju Wypieków (Grycan wymieniono na tę taką blond aktorkę, równie bez sensu) i jak zawsze super-hiper Masterchef w wersji australijskiej, oba programu na TLC.

Masterchef w polskim formacie i to drugie na Polsacie mnie nudzą do sześcianu. Coś jeszcze warto oglądać?

--
dont hejt de pleja, hejt de gejm
Edytor zaawansowany
  • szopen_cn 24.09.13, 01:23
    bene_gesserit napisała:

>
    i jak zawsze super-hiper Masterchef w wersji australijskiej, oba programu
    > na TLC.
    >
    Czy ja dobrze rozumiem, ze w polskiej telewizji puszczaja australijskie wydanie Master Chef?
  • kocio-kocio 24.09.13, 08:22
    Tak.
    Wpadłam też na irlandzką i amerykańską.

--
    Muranów
  • kot.w.kapeluszu 24.09.13, 11:17
    bene_gesserit napisała:

> Coś jeszcze warto oglądać?

Na "5" powtarzają Klossa, polecam.

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?