Dodaj do ulubionych

Zamrozić tortellini ?

20.01.17, 12:31
Kupiłam 2 paczki tortellini a wyjeżdżam na wycieczkę i nie mogę zjesc przed upływem terminu ważności. Czy mogę je zamrozić ?
Edytor zaawansowany
  • 20.01.17, 12:49
    kupilas 2 paczki makaronu za kilka zl, tak?
    sprawdzilas date przydatnosci do spozycia? jesli konczy sie krotko przed twoim powrotem, pewnie nic sie nie stanie.
    i co zamierzasz zrobic, jesli ktos odpowie ci, ze mrozic nie mozesz? wyrzucisz?
    nie rozumiem problemu. wg mnie masz 3 wyjscia dla ktorych nie trzeba bylo zakladac tu watku.
    - jesli ich nie zjesz, wrzuc do zamrazalki i zobacz co z tego wyjdzie. albo wloz jedna paczke, a druga zostaw w loowce i bedziesz miala "grupe kontrolna" do badan nad trwaloscia tortellini :)
    albo jedna paczke ugotuj, wystudz i zrob z niej pozywna salatke ktora wezmiesz w pudelku na wycieczke.
    przepis podrzuci ci gugiel

--
    ekspert d.s. zamachow panstwa islamskiego i uchodzcow
  • 20.01.17, 13:06
    wciąż duzo kupuje, duzo wyrzuca, bez myśli

--
    "leben und leben lassen"
  • 20.01.17, 17:53
    Zawsze mrożę, bo sama nie zjem na raz całej paczki. Oczywiście wrzucam do wrzątku zamrożone. Są idealne.
  • Gość: x IP: *.hsi06.unitymediagroup.de 20.01.17, 19:44
    ;)
  • Gość: x IP: *.hsi06.unitymediagroup.de 20.01.17, 19:42
    ja kochać wspaniałe tortellini ;)
  • 21.01.17, 10:48
    Mozna mrozic.
    Zamrozone Wrzucamy pozniej na wrzatek. Jesli sie posklejaly , we wrzatku same sie porozdzielaja.

--
    kuchnia pod wulkanem
    kuchnia pod wulkanem

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła lub ?

Zapamiętaj mnie

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.