Dodaj do ulubionych

Mrożone Ostrygi

IP: 178.19.181.* 15.02.17, 11:21
Witam,
w sobotę kupiłem ostrygi, tego samego dnia po przyjeździe do domu włożyłem je do zamrażalnika. Niestety jeszcze wtedy myślałem że to dla nich odpowiednia temperatura. Po poszukiwaniach w internecie nie mogę znaleźć odpowiedzi co można zrobić z takimi zamrożonymi ostrygami. Dodam że wczoraj ostrygi zostały przełożone do lodówki.
Edytor zaawansowany
  • Gość: x IP: *.hsi06.unitymediagroup.de 15.02.17, 12:43
    skoro już je uśmierciłes poprzez zamrożenie, to możesz je teraz zjeść tylko po obróbce termicznej jak wszystkie inne skorupiaki. Na surowo już się nie nadają.
    Wrzuć je jak najszybciej na chwilę do wrzątku a potem zjedz jak chcesz i z czym chcesz..
  • Gość: x IP: *.hsi06.unitymediagroup.de 15.02.17, 12:52
    zasady jak przy gotowaniu małży (otwarte, zamknięte, przed gotowaniem, po gotowaniu itd.), bo one i tak zdechły. Otwórz, wyjmij mięso i wtedy gotuj i przyrządzaj. Skorupki możesz wykorzystać do serwowania, np. ugotowane ostrygi, obsmażone w masełku i serwowane ze szpinakiem, mniam

Nie pamiętasz hasła lub ?

Zapamiętaj mnie

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.