Dodaj do ulubionych

Mole spożywcze w Lidlu

09.06.17, 01:22
Czy zauważyliście też mole spożywcze latające po Lidlach lub w produktach z Lidla? Nienawidzę tego perfidnego sklepu, bo raz sobie przyniosłam od nich to świństwo i wydałam fortunę na tępienie, a teraz się przeprowadziłam (Lidl za rogiem) i znowu mam na wstępie plagę moli spożywczych. Jak tak w ogóle można sprzedawać ludziom z robakami jak świniom? Jakoś za granicą w Lidlach nie widziałam robactwa latającego chmarami po ich sklepach, a w Polsce nagminnie (miejsce akcji Małopolska).
Myślicie, że założenie strony na Facebooku, gdzie możnaby wrzucać zdjęcia pułapek feromonowych ukrytych w sklepach byłoby legalne? Bo na sanepid raczej nie ma co liczyć.
Edytor zaawansowany
  • Gość: x IP: *.hsi06.unitymediagroup.de 09.06.17, 03:55
    sprzedawanych w Lidlu. Mole byle gówna nie jedzą.
  • 09.06.17, 05:32
    Nie zauważyłam a w lidlu często jestem. Też z paskudztwem kiedyś walczyłam i na pewno ich nie mam. Może nie tyle w Lidlu co w bloku.
  • 09.06.17, 20:23
    Nie widzę w moim Lidlu chmar latającego robactwa i w żadnym ich produkcie też nic do domu nie przywlokłam.
    Nie wiem czy u nas wybitnie czysty Lidl czy po prostu masz pecha.
  • 09.06.17, 20:29
    Ich jajeczka mogą przeżyć nawet miesiące. Na forum jest wcześniejszy wątek o molach.
  • 10.06.17, 12:11
    Może to wina jakiegoś lokalnego magazynu, skoro problem pojawił się w kilku Lidlach danego miasta. W swoim Lidlu nie spotkałam, za to widziałam mola rozpłaszczonego na torbie mąki w Carrefourze. Chyba na tej podstawie nie można wyciągać wniosków o całej sieci.
    Do sanepidu możesz zgłosić (szczególnie skoro to "chmary", jak mówisz), w czym problem? Zakładanie z góry, że to nic nic nie da... tym bardziej nic nie da.

--
    Demokracja - system, który pozwala ci wybrać, kto będzie tobą pomiatał.
  • 11.06.17, 14:46
    W Lidlu nie widziałam. Natomiast dość swobodnie fruwają sobie w Carrefour i Simply. W Simply całe torebki mąki żytniej były w pajęczynach i z mnóstwem kokonów.
  • 11.06.17, 20:10
    :-D
  • 12.06.17, 15:29
    Tez przynoszę z Lidla mole. W zgrzewkach wody. Fruwających w sklepie nie widziałam. W Carrefourze widziałam fruwające w sklepie.
  • Mole są w każdym sklepie spożywczym wielkotowarowym, są w magazynach gdzie są opakowania papierowe oraz foliowe. Taka jest cena sklepu. Z każdego przyniesiesz na makaronie jaja moli, a jak się wylęgną to masz w domu porażkę. Jak są w magazynie hurtowni ze słodyczami to masz w orzechach i czekoladzie. Niestety walka jest trudna. Poza tym są różne mole żyjące przy drzewach więc do domu tez mogą nalecieć. A jak mieszkasz w bloku to moga przylecieć z hodowli od sąsiada :)

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła lub ?

Zapamiętaj mnie

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.