Dodaj do ulubionych

ciasto na chleb w lodowce przez coc

19.09.17, 19:32
na forum pustki, ale moze ktos sie zlituje....
chcialabym upiec ten chleb magazyn-kuchnia.pl/magazyn-kuchnia/56,123978,22372178,chleb-cukiniowo-ziemniaczany-z-orzechami,,8.html , a ze w drozdzowym jestem cienias, moze ktos madry mi podpowie?
- a - jak przez noc, to moge dac mniej drozdzy jak pamietam, dobrze pamietam?
- ta starta cukinie i ziemniaki tudiez orzechy dodac dzisiaj, czy jutro po wyciagnieciu z lodowki?
z gory dziekuje

--
ekspert d.s. zamachow panstwa islamskiego i uchodzcow
Edytor zaawansowany
  • 20.09.17, 13:08
    Ja bym dala wszystko naraz, zarobila ciasto i lu. Rano wyjmujes fajne, wyrosniete z lodowki.

--
    ’Cause I told you once / And then I told you twice / And now I told you three times / And at the risk of repeating myself I’m gonna say it again: I wanna be your lover - Jarvis Cocker.
  • 20.09.17, 19:25
    Nie robiłam, ale jest prawdopodobieństwo, że cukinia przez noc puści dużo soku i następnego dnia będzie problem.
    Starłabym ją na grubych i odcisnęła.

--
    śpiewali kiepsko, ale bronili swego prawa do fałszowania
  • 20.09.17, 20:56
    tez mi sie tak wydawalo, wiec jednak robilam dzisiaj.
    ogolnie dobre i b. ladnie wyglada, ale brakuje mi "glebi" smaku, bo to zwykly chleb drozdzowy jednak jest.

--
    ekspert d.s. zamachow panstwa islamskiego i uchodzcow
  • 20.09.17, 23:36
    Cekawe. Wg mnie za duzo skladnikow i spodziewalabym sie kakofonii smakow. Musze go kiedys sprobowac.

--
    ’Cause I told you once / And then I told you twice / And now I told you three times / And at the risk of repeating myself I’m gonna say it again: I wanna be your lover - Jarvis Cocker.
  • 21.09.17, 18:34
    A to fajnie, że o tym piszesz, bo przepis mi się spodobał.
    Jeśli smak zbyt jałowy, dodam chyba granulowanego czosnku i płatków drożdzowych.

--
    Ilu uczestników liczył marsz opozycji?
    (Można się pomylić o 40 milionów.)
  • Gość: klik IP: *.dynamic.mm.pl 23.09.17, 12:35
    Brawo!
  • 23.09.17, 13:11
    Nigdy mi do tej pory nie zabił - ani podczas wyrabiania, ani garowania, ani pieczenia :D
    Jak zawsze, kulą w płot. Ojojoj.

--
    - Kiedy zorientowałaś się, Pani, że jesteś Boginią?
    - Cóż, pewnego dnia modliłam się i nagle zrozumiałam, że mówię do siebie.

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła lub ?

Zapamiętaj mnie

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.