Dodaj do ulubionych

otwarte opakowanie mrożonych krewetek

IP: *.dynamic.telkab.pl 13.04.18, 18:51
Czy na przydatność krewetek do spożycia ma wpływ otwarte opakowanie? Na chłopski rozum nie ale nie chciałabym się zatruć. Otwierałam opakowanie ok 3 miesiące temu, częśc krewetek zużyłam, reszta pozostawała zamrożona w foliowej torebce. Dadzą radę? Można tak dzielić paczkę?
Edytor zaawansowany
  • roseanne 13.04.18, 19:16
    mrozone krewetki zuzywam w ciagu kilku tygodni, przechowuje w woreczku strunowym
    jesli nie rozmrozone w tzw miedzyczasie powinny byc ok

--
    co bylo to bylo
    co moze byc jest
    a bedzie to co bedzie
  • Gość: Ola IP: *.dynamic.telkab.pl 13.04.18, 19:23
    kurcze, przed Świętami rozmrażałam zamrażarkę i były na balkonie ok 3 godziny ale raczej się nie rozmroziły.. eh te moje dylematy całe życie :) rozmrażam, jak w zapachu będą OK, to chyba zjem
  • janek53 13.04.18, 22:08
    Tak jak mówi "roseane", nie bedzie zadnego problemu. W wielu sklepach z mrozonkami, sprzedaje sie krewetki (i inne podobne) "na wage" bez zadnego opakowania.
  • Gość: x IP: *.hsi03.unitymediagroup.de 14.04.18, 02:01
    Można przygotować zamrożone.
  • Gość: Ola IP: *.dynamic.telkab.pl 19.04.18, 18:57
    zjadłam, było pyszne, zero skutków ubocznych :)

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.