jakie garnki? Dodaj do ulubionych

• drzewko
  • od najstarszego
  • od najnowszego
  • drzewko odwrotne
  • szykuje dla naszych gosci weselnych liste prezentow i chcialabym na niej
    umiescic garnki. Mamy w domu emaliowane zwykle nie najgorsze ale moze takie
    stalowe beda lepsze?
    Jaka firme umiescic na liscie?
    a moze macie jeszcze inne kuchenne przybory, ktore sa niezbedne Waszym
    zdaniem w kuchni? Sporo rzeczy juz mamy ale pewnie o niektorych nawet nie
    wiemy :)
    • Jeśli chodzi o garnki stalowe to sama mam firmy GMC i jestem z nich bardzo
      zadowolona, mam je już tak długo że zastanawiam się czy jeszcze takie są na
      rynku :-)ale pewnie są. NIe polecam przereklamowanego Zepptera, to samo za dużo
      większe pieniądze.
      --
      Gospodyni domowa
    • Gość: Tak IP: *.kom / 212.184.18.* 13.03.05, 11:50
      Tefal ingenio - zajmują mało miejsca, są wygodne i dobrze się w nich gotuje.
      Dodatkowy plus to taki, że możesz je rozbudowywać o nowe elementy. Wszystkiego
      njalepszego na "nowe" autostradzie życia.:D
    • Na Forum "królują" chyba garnki Berghoff, Tefal i Tescoma.
      Wpisz "garnki" w wyszukiwarkę i zaznacz "temat" - znajdziesz sporo opinii.

Wszystkiego najlepszego na nowej drodze... :)
    • to jeszcze trochę czasu zostało więc mam nadzieję, że goście też dopiszą z
      trafionymi prezentami :)

więc Ingenio mówicie :)
      • Gość: @neta IP: *.internetdsl.tpnet.pl 14.03.05, 11:40
        Ja w prezencie ślubnym od rodziców dostałam garczki ZEPTER (do tego jeszcze
        zestaw kieliszków i sztućce).Do tej pory (8lat)sprawują się rewelacyjnie.
    • witam,
      już we wcześniejszym wątku o garnkach pisałam, że kupiłam garnek jakości
      garnków zeptera tylko tańszy. Cały jest potrójny, nie tyllko denko. Kupiłam go
      w blue city. naprawdę polecam. wogóle w tym sklepie mieli nawet spory wybór
      garnków: całe potrójne, tylko z dnem potrójnym, stalowe, żeliwne woki itp.
      Mają nawet stronę www.sztucce.pl
      ZObaczcie może sie Wam spodobają, bo dla mnie super.
      • Ja w prezencie śklubnym dostałam te ze stali niezrdzewnej z Ikei- dla mnie
        bomba, grube dno i nic się nie przypala, i patelnie tez z Ikei, ale ze szklaną
        plkrwką
        Mam garnek zeptera i jakoś mi nie wychodzi w nim, więc go unikam :)
        a z tamtych jestem baaardzo zadowolona i gotuję w nich już kilka lat :)
        --
        Ius iurandum patri datum usque ad hanc diem ita servavi.
        Przysięgę Ojcu złożoną aż po dziś dzień zachowałem.
        • Garnki stalowe - ze stali inox 18/10 i muszą być ciężkie. W sumie im cięższe
          tym lepsze. Dobre firmy to np.: berghoff (kpl. charm i pride lub modele wyższe)
          i l'agostina. Ale najlepsze ogólnie są garnki przeznaczone do używania
          profesjonalnie w gastronomii/hotelarstwie, bez bakielitowych uchwytów - można w
          nich bez przeszkód piec - chodź nie każdy "tak" lubi, bo się rączki nagrzewają.
    • Chyba najzdrowsze i najbardziej kultowe
      www.fide.pl/pl/dom/kuchnia/garnki/le_creuset_garnki_zeliwne/
      Wogole jestem za garnkami zeliwnymi ,mozna poszukac tanszych firm,albo na
      wysprzedazach za granica.

--
      ada
    • Gość: kama IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 15.03.05, 09:53
      Zeliwne garnki mowicie?Chyba,ze sie gotuje raz na miesiac!Mialam kiedys zeliwna
      patelnie i wywalilam,bo miesnie to ja moge sobie wyrabiac,ale na silowni...
      Ja mam Zeptera,tez sa dosyc ciezkie,ale skoro gotuje sie w nich Papiezowi,to
      tez o czyms swiadczy.Nie uznaje podrob w stylu"takie same jak Zepter,tylko
      tansze".To dlaczego tansze?A Tefal Ingenio-fajniutki,sprytniutki,jednak
      pamietajcie,ze nie sa tp garnki na dlugo,tak jak wszelkie teflony(niby ta
      powloka jest mocniejsza,ale i tak sie zedrze).Ja w Zepterze rzadko gotuje,jak
      na pokazach.Traktuje je tak,jak normalne garnki i jesli komus cos w nich nie
      wychodzi,to niech przestanie kombinowac,tylko normalnie gotowac,lub niech
      poprosi o pomoc konsultanta firmy-mysle,ze pomoga.POZDROWKA
      • pod kątem zdrowotnym najzdrowsze są garnki stalowe -ostatnie badania wykazują,
        że w przypadku garnków teflonowych z tej to własnie powłoki dostają się do
        potraw szkodliwe dla zdrowia związki chemiczne.
        • nie pisz na forum zle o teflonie!
          ja napisalam ostatnio o patelniach to zarzucono mie ze dziadoskie patelnie mam,
          ze sie nie zanm i ze teflonem jest niebo wyslane...
          uwazaj zatem a tak poza tym to mam dokladnie takie samo zdanie jak ty o teflonie
      • Gość: Nana IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 28.06.05, 10:45
        Zepter jest przereklamowany. Dlaczego pozostałe są tańsze a właściwości Zeptera?
        > Bo nie daje tyle kasy na prezentacje,dystrybucję,sprzedaż,marketing....tak
        to. Poza tym Zepter jest przereklamowany. Był dobry gdy na rynku nie było
        innych garnków prócz zwykłych emaliowanych. Fissler jest nie gorszy od Zeptera,
        też z dożywotnią gwarancją i o wiele tańszy. Garnek można kupić za 250 zł a nie
        za 1500.
    • Ja osobiście polecam BERGHOFF. Drogie, "z wyższej półki". Zainwestowaliśmyu z
      mężem około 4 lat temu wykorzystując bony świąteczne z firmy. Warto było.
      Żeliwne, ciężkie garnki, super wyglądają, można kupować pojedynczo takie, które
      są najbardziej potrzebne. Naprawdę ekstra! Gotuje się w nich fantastycznie, a
      jeszcze lepiej myje :))

Wysyłaj powiadomienia o nowych wpisach na forum na e-mail:

Aby uprościć zarządzanie powiadomieniami zaloguj się lub zarejestruj się.

lub anuluj

Zaloguj się

Nie pamiętasz hasła lub loginu ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.