chleb pita - gdzie kupic? Dodaj do ulubionych

• drzewko
  • od najstarszego
  • od najnowszego
  • drzewko odwrotne
  • moze wiecie gdzie mozna kupic pite w warszawie? uwielbiam te chlebki, ktore
    mozna podgrzewac i faszerowac roznymi wynalazkami ....
  • Gość: kozka IP: *.poleczki.dialup.inetia.pl 21.06.02, 22:58
    ostatnio widziałam duży wybór w hali banacha, przy ul.grójeckiej (nawet była na
    nie promocja)
  • Gość: mala IP: *.BMJ.net.pl 23.06.02, 18:28
    a w okolicach Katowic/ Chorzowa znajdzie sie gdzies ten (jak na polski rynek)
    frykas?? :)))
  • Gość: Alka IP: *.chello.pl 24.06.02, 09:29
    W W-wie kiedyś dostałam w Hypernowej w Galerii Mokotów.
  • ja kupuje w tureckich knajpkach. Zdzzieraja 5 zl za 5 chlebkow. Mozna tez w arabskich restauracjach.
  • Gość: borgia1 IP: *.solutions.net.pl / *.solutions.net.pl 23.07.02, 09:47
    Można też samemu zrobić... . W każdym bądź razie ja tak robię.
  • W delikatesach BOMI (np. w Klifie, w Jupiterze...)
  • Gość: Alka IP: *.chello.pl 23.07.02, 14:11
    Jak pisałam: Hypernova w Galerii Mokotów, był dzisiaj.
  • Gość: Miska IP: *.centertel.pl 02.01.14, 19:57
    Pitty można kupić w każdej dużej sieci typu: Tesco, Carrefour, Real, Selgros, Makro, Piotr i Paweł oraz Stokrotka. polecam zwłaszcza pitty z Quality Goods, sa doskonale i maja wiele smaków :-) mi najbardziej smakuje pitta kieszonkowe chlebowa.
  • no, po 12 (dwunastu) latach od ostatniej wypowiedzi w tym watku osoba pytajaca zapewne sie bardzo ucieszy....

Gość portalu: Miska napisał(a):

> Pitty można kupić w każdej dużej sieci typu: Tesco, Carrefour, Real, Selgros, M
    > akro, Piotr i Paweł oraz Stokrotka. polecam zwłaszcza pitty z Quality Goods, sa
    > doskonale i maja wiele smaków :-) mi najbardziej smakuje pitta kieszonkowe chl
    > ebowa.

--
    Jean-Claude Van Who?
  • Gość: annjen IP: *.dynamic.chello.pl 02.01.14, 20:20
    Jeśli wychodzą Ci takie napowietrzone, jak oryginalne, to ja poproszę przepis:) Nie bardzo lubię kupować gotowe, bo mi zalatują chemią, ale bałam się, że nie jestem w stanie ich podrobić.
  • ania_m66 napisała:

> no, po 12 (dwunastu) latach od ostatniej wypowiedzi w tym watku osoba py
    > tajaca zapewne sie bardzo ucieszy....
    >

Niby masz rację, ale ostatecznie nie tylko założycielka wątku korzysta z forum i forumowej wyszukiwarki, może ktoś inny też będzie zainteresowany, tym bardziej, że info sprzed 12 lat jest już średnio aktualne, zwłaszcza, jeśli chodzi o takie "egzotyczne" produkty - teraz są bardziej popularne.
    A w temacie - my kupujemy w Realu, na stoisku z pieczywem. W małym prowincjonalnym Tesco też jest (chociaż ostatnio po kilku dniach, jeszcze nie otwarta, w oryginalnym opakowaniu, spleśniała mimo długiego terminu ważności).
  • Np. ja :) jestem zainteresowana teraz a nie dwanaście lat temu :) dzięki za info gdzie można to kupić :). Jadę na poszukiwania :). P.S. Wzięło mnie na wspominki co też ja robiłam te 12 lat temu w lipcu :). Byłam 3 dni po ślubie, zakochana i szczęśliwa :). Teraz zakochanie się zmieniło się w miłość a po naszym domu biega 8 małych stópek (jedne większe a drugie mniejsze). wiem, ze nie na temat ale się rozmarzyłam....
  • Tak, myślę, że to może być mocny kandydat na najbardziej żałosno-desperacki spam tygodnia.

--
    Chaotyczna neutralna.

Wysyłaj powiadomienia o nowych wpisach na forum na e-mail:

Aby uprościć zarządzanie powiadomieniami zaloguj się lub zarejestruj się.

lub anuluj

Zaloguj się

Nie pamiętasz hasła lub loginu ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Zadaj pytanie na Forum

Za darmo

Na każdy temat

Tysiącom użytkowników

Zapytaj

Bestsellery

Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.