• drzewko
  • od najstarszego
  • od najnowszego

przepisy makłowicza i domowej kawiarenki Dodaj do ulubionych

• IP: *.lodz.sdi.tpnet.pl 31.07.05, 13:09
    kochan moze znaciestrony z przepisami malowicza i domowej kawiarenki tej co
    leci na polsacie podeslijcie linki prosze serdecznie wielkie dzieki

Zaawansowany formularz
    • 31.07.05, 14:48
      kuchnia.mckornik.com/start.php
      --
      "Czujcie się jak w domu,
      komu dżinu, komu dymu"
    • 31.07.05, 18:01
      • Gość: limba IP: *.mos.gov.pl 01.08.05, 11:44
        Oglądam wszystkie programy Kawiarenki [Polsat aktualnie je powtarza w soboty i
        niedziele ok. godz. 7:30] i niestety, muszę stwierdzić, że link podany przez
        Sinstra80 nie zawiera przepisów z Domowej Kawiarenki lecz przepisy zamieszczane
        na opakowaniach proszku do pieczenia lub cukru wanilinowego firmy Gellwe, która
        notabene jest sponsorem tego programu i jej produkty są w nim używane.

Na trazie jedyna rada to spisywanie przepisów z programu, w którym poza tym
        podczas demostrowania sposobu wykonania, Pan T.Gwiaździński podaje mnóstwo
        bardzo przydatnych porad.
        • 01.08.05, 16:37
          myślałam że to częśc przepisów!
          Ja też spisuję :). A jak ktoś coś wrzuci na FK to dodaje do Ulubionych
          Pozdrawiam
          • Gość: limba IP: *.mos.gov.pl 02.08.05, 14:07
            Ja też tak myślałam, ale niestety. Doszłam do wniosku, że reklamują się w ten
            sposób swoje wyroby, jako że są one używane w Domowej Kawiarence.
            I wzajemnie - Gellwe > reklamuje program.

Trochę przepisów podawałam na tym forum, gdy ktoś o coś konkretnego prosił.
            Wszystkich nie zamieszczam, bo opisywanie każdego jest bardzo pracochłonne.
            Ale jeśli coś Cię interesuje, to proszę napisz, może akurat mam.
            Pozdrawiam!
            • Gość: baba25 IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 18.08.05, 16:44
              wita slicznie;))) poszukuje przepisu na ciasto kruche z jagodami i dzemem
              agrestowym, wiem ze dzem byl wlasnej roboty jesli masz cos takiego bylabym
              ogormnie wdzieczna dolaczam sloneczne pozdrowienia malgorzata
            • Gość: głodny IP: *.internetdsl.tpnet.pl 22.08.05, 13:31
              witaj smacznie! podobno - sam tego nie widzałem - prowadzący program domowa
              kawierenka piekł razu pewnego ciasto, o którym wiem jedynie od znajomej
              (niestety nie zanotowała przepisu). Prawdopodobnie miał to być tort jabłkowy, a
              jednym ze składników owego tortu była cukinia a'la ananas. Jeżeli posiadasz
              przepis na ten właśnie wypiek byłbym wdzięczny niezmiernie, gdybyś wrzuciła go
              na forum. A jeśli możesz to i na inne wypróbowane słodkości....
        • Gość: lila IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 08.08.05, 09:58
          zgadzam się
        • Gość: warsawyak IP: *.acn.waw.pl 14.08.05, 08:08
          Czy ktoś może ma wynotowany przepis na gofry z Liege?

Akurat dzisiaj był program gofrowy, ale za późno się włączyłem i nie zdybałem
          już tychże. A takie bardzo frapujące są - ciasto gęste i cukier ma chrupać
          między zębami (tyle ich widziałem).
    • 01.08.05, 22:49
      ja nagrywam wszystkie programy Makłowicza, które uda mi się nagrać mam już dość
      sporą kolekcję kaset VHS brakuje mi dosłownie kilku programów a szczególnie
      pierwszego. właśnie zacząłem archiwizować na dysku twardym i mam już 10
      programów zarchiwizowanych
      • Gość: aga IP: *.chello.pl 10.08.05, 20:51
        A macie moze przepis na nalewke wisniowa z domowej kawiarenki? Moja mama zaczela
        robic, ale nie pamieta dokladnych proporcji i teraz nie wiemy ile miodu za pare
        dni dodac do mikstury.... :(
        Bardzo prosze jak macie namiary dajcie znac

pomozcie w wytworzeniu tego szlachetnego produktu ;)

amajna@o2.pl
        • 10.08.05, 22:17
          proporcje są takie:
          3kg wiśni, 1 litr spirytusu, 1 litr miodu, 1 litr wódki, 1 litr wody
    • Gość: baba25 IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 18.08.05, 16:46
      Kochani mam przepisy maklowicza z ponad jego 100 podrozy gdyby ktos potrzebowal
      piszcie na maila wichrowewzgorza@tlen.pl chetnie sie podziele pozdrowionka
    • 24.08.05, 02:01
      ja nagrywam od kilku lat ale niestety, czego można się spodziewać po TVP tylko
      dulszczyzny i katolicyzmu. nie puszczają początkowych odcinków bo pewnie ktoś
      zasypał gruszki w popiele i już nigdy pierwszych odcinków nikt na oczy nie
      zobaczy. pokazują tyko wciąż te same odcinki od trzech lat. stały wakacyjny
      repertuar w tej samej kolejności bez zmian. nie wiem na czym to polega ale
      pewnie wielcy decydenci telewizyjni i z krritv ustalili jużsobie taki rytm.
      dlatego pomijając już tych wszystkich "i" pytam czy ktoś poza mną nagrywa
      programy Pana Makłowicza i może się ze mną wymienić. brakuje mi przede wszystkim
      początkowych. pozdrawiam
      • Gość: no_nie IP: *.block.alestra.net.mx 24.08.05, 02:08
        Czy Ty chłopie jesteś z czegokolwiek w tym kraju zadowolony? A to hipermarket
        nie odpowiada, TV do d..., ino Ty fachowiec od wszystkiego. Ciągłe narzekania
        nie pomogą. Po za tym granice są otwarte i zawsze możesz się wybrać tam gdzie
        jest lepiej i brak dulszczyzny, katolicyzmu, chemii w żarciu itp. Na Alaskę
        proponuję, będziesz mógł rozwinąć w pełni wszelkie swoje talenty od kopcowania
        buraków począwszy na wędzeniu karibu skończywszy.
  • Powiadamiaj o nowych wpisach

Wysyłaj powiadomienia o nowych wpisach na forum na e-mail:

Aby uprościć zarządzanie powiadomieniami zaloguj się lub zarejestruj się.

lub anuluj

Zaloguj się

Nie pamiętasz hasła lub loginu ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.