Dodaj do ulubionych

Dobry kręgarz -Gdańsk.Pomocy

06.03.10, 17:25
Jeśli ktokolwiek zna dobrego kręgarza w Gdańsku, niech się zlituje i da
namiar. Proszę.
Edytor zaawansowany
  • papuzka_gda 06.03.10, 18:03
    kręgarz neurolog Jacek Rafało

www.revimed.pl/
    polecam...naprawde wart ceny:)
    --
    szczęśliwa żona swojego męża :)[img]http://www.e-
    gify.strefa.pl/gify/okazjonalne/slub/slub24.gif[/img]
    Propozycja dla Ciebie
  • eleona 07.03.10, 21:25
    Dzięki:)
  • merlinka99 12.03.10, 14:19
    papuzka_gda napisała:

> kręgarz neurolog Jacek Rafało, polecam...naprawde wart ceny:)
    No tak, 250 zł za pierwszą konsultację, a za następne zabiegi
    równie słone ceny!... Kogo na to stać?
  • Gość: cz95@wp.pl IP: *.dynamic.chello.pl 02.04.12, 22:20
    dr.rafało słynny kręgarz od wyłudzania pieniędzy od ludzi.Z reguły wszyscy u tego''specjalisty''chorują na to samo i słono płacą znachorowi za wizytę szczerze odradzam.
  • Gość: Mordimer IP: *.prokuratura.gda.pl 29.03.10, 15:34
    Polecam pana Piotra z Sopotu: pioterapia.pl/
    Mi uratował bark (groziła operacja) a znajomą dwa razy wyciągnął z kłopotów z
    nogami. Bardzo solidny i inteligentny człowiek, do pacjentów podchodzi
    indywidualnie, a w dodatku zabiegi u niego nie powodują zapaści finansowej :)
  • Gość: marion IP: *.dynamic.gprs.plus.pl 06.05.10, 22:33
    Rzeczywiście warto udać się do pana Piotra. Szkoda tracić czas na
    lekarzy i środki przeciwbólowe, jeśli można oddać swój kręgosłup w
    pewne ręce. Potwierdzam również, że koszt wizyty nie jest strasznie
    duży. Szczerze polecam :)
  • merlinka99 16.01.11, 03:41
    Ale jaki jest ten nieduzy koszt zabiegu?
  • Gość: Arek IP: 84.38.26.* 18.07.10, 10:16
    Chcialbym skorzystac z jego uslug. Czy mozesz mi podac namiary do
    siebie, abym mogl z Toba o nim porozmawiac. Moj mail to arekkrym[at]
    wp.pl.
  • hukty 04.07.10, 00:32
    Proponuje bardzo dobrego specjalistę z Wrocławia, który jeździ po
    Polsce i pomaga w bardzo ciężkich przypadkach. Podaje jego stronkę
    kregarstwo.wroclaw.pl/
    Pozdrawiam Jacek
  • Gość: MM IP: *.chello.pl 21.07.10, 08:13
    Nastawił mi kręgosłup dr Andrzej Suchanowski. Adres: Gdańsk, ul. Jelenia 7/1, tel.(58)559-86-38.
    Profesjonalista - nastawia też sportowców jak coś się stanie. Życie mi uratował. Oby więcej było takich fachowców.
  • Gość: viki IP: *.chello.pl 29.07.10, 13:50
    Polecam Pana Piotra Stefanowicza z Sopotu tel 609 509 915
  • Gość: monika s. IP: *.opera-mini.net 18.10.10, 23:39
    zdecydowanie p. Piotr ( pioterapia.pl)- sopot. fachowiec. deska ratunku przed operacją!!- w miom przypadku przepuklina odcinka lędźwiowego. monika (msym@poczta.onet.pl)
  • Gość: Hala IP: *.dynamic.chello.pl 17.12.10, 17:45
    Rafało wyleczył mnie skutecznie...
  • Gość: Asia IP: *.dynamic.chello.pl 02.08.11, 20:23
    Mnie doktor Rafało też skutecznie wyleczył........ ale ze złudzeń. Po jego manipulacji prawdopodobnie czeka mnie operacja...... Nie można "nastawiać" człowieka z ulicy, nie sprawdziwszy jego wyników, przede wszystkim rezonansu!!! Odradzam.
  • Gość: gejj IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 06.10.11, 07:02
    jak cie z ulicy nastawial nierozumiem
  • Gość: Kuzyn IP: *.net.stream.pl 19.01.12, 13:25
    Gabinet Terapii Naturalnej
    Gdańsk ul.Jelenia 7/1
    tel. 58- 559-86-38
  • Gość: pawel IP: *.gdynia.mm.pl 23.01.12, 19:15
    polecam Ewermed p. Michal w Gdyni
  • anka0806 09.02.12, 17:46
    Mnie ratował przy przy problemach z kręgosłupem p.Mieczysław Wiktor .On przyjmuje przy ul.Wajdeloty we Wrzeszczu.To jest prawie przy samej kolejce ,koło basenu STARTu. jeśli dobrze liczę to nastawiał mi kręgosłup 4 razy. Dwa razy to poprostu życie mi uratował ,z takim bólem chodziłam a lekarze tylko tabletki przepisywali kolejne. Dwa kolejne razy były mniej bolesne ale jednak. I raz nastawił kręgosłup młodszemu synowi gdy po ,,głupiej" zabawie z kolegami coś mu przeskoczyło między łopatkami i prawie nie mógł podnieść się z łóżka. Człowiek jest bardzo w porządku,nie zdziera z pacjentów,jak dobrze pamiętam to takie nastawienie kosztowało 50zł. Czasem trzeba przyjść do poprawki bo nie od razu wszystkie jest dobrze nastawione i wtedy nie płaci się nic. Według mnie jest to jeden z nielicznych którzy są uczciwi. Ja go szczerze polecam. On jest też lekarzem homeopatą i w tym zakresie też korzystaliśmy z jego pomocy. Kontakt do niego znajdziesz w internecie. Pozdrawiam.
  • Gość: lukas IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 14.02.12, 23:32
    wiktor jak najbardziej - i ile juz dziesiatkow lat DOSWIADCZENIA !
    polecam
  • Gość: cz95@wp.pl IP: *.dynamic.chello.pl 27.03.12, 22:09
    jacek rafalo to oszust,hochsztapler i naciagacz.Cale jego pseudo leczenie opiera sie na tym,iz kosztuje 10razy wiecej niz gdzie indziej,poprawy dolegliwosci niestety brak gdy stanelem po raz pierwszy na jego wagach roznica wagi miedzy nogami wynosila 8kg natomiast po leczeniu juz 10kg oraz to ze bylem lzejszy o 3.000tys.pln.oczywiscie musialem zrezygnowac z uprawiania jakiegokolwiek sportu na czas" terapii"i brac stale duza ilosc lekow przeciw bolowych.Za wypisanie jakiegos świstka jako zaswiadczenia kasuje rafalo jak za wizyte(170pln.)po odstawieniu lekow bóle natychmiast wróciły.Jako ciekawoswtke dodam ,że w czasie leczenia odeszlo dwóch najlepszych masażystów tak jest tam wspaniale.Bez uprzedzeń odradzam rafalo i revimed.
  • Gość: Yanek IP: *.limes.com.pl 18.02.13, 14:23
    Różnica polega na tym , że cudotwórca był zdaje się tylko jeden i przez zawiść innych ukrzyżowany został. Problem twój jest taki że dr Rafało ci nie pomógł, natomiast ja uważam że zrobił bardzo wiele w tym, bym mógł do normalnego zycia powrócić, choć zgoda uszczuplony o pewną kwotę. Rozpoczynałem u obu braci Wiktorów i nie było specjalnych postępów, choć porażenie wynikające z rwy kulszowej zostało powstrzymane. Jednak dopiero gdy trafiłem w ręce dr Jacka, zdecydowanie poprawiło mój stan zdrowia. Zupełnie nie pojmuję opinii na temat tego że przypisuje olbrzymie ilości leków przeciw bólowych, gdyż akurat mnie zawsze sie pytał czy w ogóle na mnie działają a na odpowiedź że wcale, kiwał z zrozumieniem głową i ani nie namawiał ani tym bardziej jakikolwiekm lek zapisał. Odnośnie rezygnacji z ruchu to było tak że pomiędzy pierwszą a drugą serią zabiegów (w tym także jego ustawień kręgosłupa) nakazał mi dwutygodniowe leżenie w domu z niemal totalną zasadą bym leżał tylko na twardym łóżku, mało chodził, nie skakał, nie skręcał się, nie siedział na byle czym i w byle jakiej pozycji, za długo nie stał itd. Kiedy po tym rozpocząłem drugą serię zabiegów, skutek pozytywny był odczuwalny z każdym dniem. Należy to rozumieć w ten sposób że skoro latami nabywaliśmy wady postawy, to powrót do tej właściwej pozycji też jest długotrwały. Skoro ktoś uważa że po kilku zabigach będzie po wszystkim, jest w błędzie a jeśli chce mieć spokój ale jednocześnie spokój z wieloma rzeczami, niech idzie do neurochirurgów. Są fachowcy, odpowiednio skroją kręgosłup, wstawią implanty, zastosują przeciwbólowe blokady, leczenie sterydowe i nie ma bólu. Problem w tym, że kręgosłupa w sumie tez już nie ma, przynajmniej tego w jaki natura nas obdarzyła.
  • Gość: mniam-am IP: *.chelmnet.pl 04.03.15, 17:10
    Pan Piotr jest bardzo profesjonalnym terapeutą! Od trzech lat nie jem żadnego farmakologicznego świństwa, korzystam również z rad zdrowego żywienia innych lekarzy (z jego polecenia) - to przyjemne jedzenie a nie dieta królika. Rwa kulszowa spędzała mi sen z powiek - paraliż, zdrętwienia, operacje, leki, konsultacje z lekarzami, nic niedająca rehabilitacja, na którą czeka się w kolejkach.... u p. Piotra rwa przeszła po pierwszych zabiegach. Teraz wpadam raz na jakiś czas na "przeglądy i remonty". Można żyć bez bólu!
  • hdfservice.pl 28.04.15, 00:51
    Potwierdzam twoją opinię. Dotychczas skorzystałem tylko raz, ale pomogło i mogłem znowu normalnie funkcjonować (ból od kręgosłupa przez biodro usztywniał mi całą nogę i staw biodrowy). Obiecałem sobie że zawitam tam ponownie (powinienem szybciej) i organizm znowu mnie do tego przymusił. Ostatnio dźwignąłem w złej pozycji coś ciężkiego i dostałem żółtą kartę od kręgosłupa ;) więc już się umówiłem na sesję. Ale teraz dotrzymam słowa i zafunduję sobie serię zabiegów. Poprzednim razem Pan Piotr ustawił mi kręgosłup i zrobił kilka innych rzeczy (przyznam że niezbyt przyjemnych) ale po 2 dniach mogłem normalnie funkcjonować i uprawiać sport, o czym przez kilka tygodni moglem pomarzyć. Ba! Miałem problem nawet z tym żeby wsiąść do samochodu.
    Szczerze polecam.
    Grzegorz
  • Gość: Jagoda IP: *.34.1.85.dynamic.wline.res.cust.swisscom.ch 10.10.15, 13:16
    Dzien dobry,

Czy moge od Pana dostac nr telefonu, badz adres pod ktorym przyjmuje Pan Piotr Stefanowicz.
    Nie pomagaja mi zadne terapie,zastrzyki.plastry,smarowania. Boli dzien i noc.
    Z gory bardzo dziekuje i milego weekendu zycze. Pozdrawiam. Jagoda
  • Gość: Ela IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 24.03.15, 14:20
    Korzystałam z pomocy dr Jacka Rafało. Myślę, że jest dobrym specjalistą, tylko poświęca zbyt mało czasu na przyjęcie pacjenta. Za tak wysoki koszt wizyty oczywiste wydaje się, że lekarz powinien poświęcić pacjentowi odpowiednią ilość czasu.
    Ja korzystałam już z usług tego specjalisty 3 razy. Po pierwszym odczuwałam ogromną poprawę, kolejne wizyty nie dały mi nic. Myślę właśnie, że to przez brak zaangażowania spowodowanego pośpiechem.
    Pośpiech i bardzo wysoka cena, to moje jedyne zarzuty, choć zgodzę się z moimi przedmówcami, że powinien nastawiać kręgosłup opierając się na prześwietleniach jako warunek konieczny, a on niestety tego nie robi.
  • natalijka_w 28.09.15, 19:02
    Piotr z Sopotu! pioterapia.pl dziś byłam na zabiegu. Ból kręgosłupa który dokuczał mi od dłuższego czasu, a od 2 tyg bardzo się nasilił. Jestem sportowcem i dla mnie to cały sens życia móc trenowac. Wizyta u ortopedy nic nie dała poza lekami na receptę. Wizyta u pana {Piotra po 1 zabiegu już mi przeszły bole! Jestem jeszcze umówioan na jedną żeby w pełni zakończyć leczenie/. Mam rotację miednicy co wywołało skrócenie jednej nogi i skolize (plus bóle) . Po 1 zabiegu nastawiania miednicy moja skrócona noga jest już o połowe mniej krótka. Po drugim zabiegu moje kończyny maja byc równe :) Zabiegi nie były przyjemne, ale skuteczne. Pan Piotr podchodzi bardzo po ludzku i bardzo empatycznie do cżłowieka. Jak tak rozsądny , tzw 'lekarz duszy'. Polecam
  • Gość: rozpoznawacz IP: *.dynamic.chello.pl 06.09.16, 15:35
    W pierwszym zdaniu piszesz dziś BYŁAM a w natępnym jestem sportowcem. Mała wpadka z tą autoreklamą.
  • ana-ana2 06.09.16, 17:12
    Chyba przesadzasz. A jak miała niby napisać? Jestem sportsmenką?
  • Gość: ania IP: *.centertel.pl 08.09.16, 23:23
    kujawiak.net polecam, Rehabilitacja Gdańsk wrzeszcz
  • Gość: Alan IP: *.dynamic-ww-08.vectranet.pl 25.10.17, 22:50
    w koscierzynie jest kręgarz
    na fb "kręgarz - chiropraktyk"
    prawie 500 polubień i same bardzo pozytywne opinie
    513254874

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka