Dodaj do ulubionych

Szpital na terapii. Wstrząsający raport marszałka

IP: *.adsl.inetia.pl 27.01.11, 09:01
"Wymienieni zostaną wszyscy terapeuci z oddziału - zapowiada Mieczysław Struk, pomorski marszałek"
Pytanie:
(po tych wszystkich skandalicznych, pataologicznych wydarzenich w pomorskiej służbie zdrowia)

KIEDY ZOSTANIE WYMIENIONY MARSZAŁEK STRUK?

Edytor zaawansowany
  • Gość: Okey IP: *.adsl.inetia.pl 27.01.11, 09:14
    obawiam się że wstrząsajacy to jest ten facet na zdjęciu. można by pomyśleć ze sam to wszystko przeszedł to ujawnił jego kolejny raport. Bo jego specjalnośc to specjalne raporty (oczywista oczywistość). Każdy z tych raportów pokazuje komletny bałagan w podległych Marszałkowi placówkach (szpital wojewodzki, starogard, PORD etc).
    Smutne to i straszne zarazem, ale tak słabego i chyba obciachowego zarządu województwa to jeszcze nie mieliśmy.
    Jak to ustalił słynny astronom N Coprenicus "Gorszy pieniądz wypiera lepszy"
  • Gość: benk IP: *.ssp.dialog.net.pl 27.01.11, 10:18
    co wtedy robił kapelan kaftanowy.
  • Gość: papa IP: *.cybercomhosting.com 27.01.11, 12:15
    To niesamowite, wręcz nie do uwierzenia, że mogą takie rzeczy dziać się w cywilizowanym kraju!
    Jestem pełem żalu i współczucia dla wszystkich ofiar. Jednocześnie chciałbym wyrazić całkowitą pogardę dla personelu. Zrobiliście coś niegodnego nawet zwierzęcia. Jesteście bestiamii!
  • 3krotek 27.01.11, 12:40
    > To niesamowite, wręcz nie do uwierzenia, że mogą takie rzeczy dziać się w cywil
    > izowanym kraju!

Chyba Cię pogięło!
    Jesteś ofiarą indoktrynacji, skoro myślisz, że żyjesz w cywilizowanym kraju.
    Cywilizowany kraj skończył się w 1989 roku.
  • three-gun-max 27.01.11, 12:56
    Zawsze możesz jechać szukać utraconego raju na białorusi. Tylko już nie wracaj.
  • 3krotek 27.01.11, 14:00

> Zawsze możesz jechać szukać utraconego raju na białorusi. Tylko już nie wracaj

Białoruś o niebo przerasta ten zasrany polski zapiecek.
    Tylko ja już tam byłem, a ty matołku pewnie usłyszałeś o tym kraju od pijanego tatusia, który cię spłodził przez pomyłkę.
  • three-gun-max 27.01.11, 15:01
    I nie zostałeś? Ojej, ciekawe czemu. Może dlatego, że jak się krzywo spojrzałeś to dostałeś bęcki od milicji? :)
  • tymon99 27.01.11, 13:01
    tu właśnie widzimy w praktyce zdobycze "cywilizowanej" psychiatrii sprzed 1989.

--
    she's nobody's child,
    the law can't touch her at all
  • 3krotek 27.01.11, 13:56
    > tu właśnie widzimy w praktyce zdobycze "cywilizowanej" psychiatrii sprzed 1989

Co ty synku pieprzysz?
    To "demokratyczny" i "wolny" kraj przez 22 lata nie zbudował szpitala?
    Nie wykształcono lekarzy? Personelu?

To jet właśnie młody, zindoktrynowany głąbie twój zasrany, "demokratyczny" raj!
  • three-gun-max 27.01.11, 15:02
    Tobie nie pomogła nawet psychiatria sprzed roku 89. Może pojedź na kurację do białoruskiej psychuszki?
  • tymon99 29.01.11, 00:09
    a piętrol się, chwuju złamany.

--
    she wears an egyptian ring
    that sparkles before she speaks
  • Gość: mmm IP: *.dynamic.chello.pl 27.01.11, 13:53
    Nie życzę ci spędzenia bez pomocy policji jednej doby w ich towarzystwie.Przecież to są wariaci, których dotąd nikt nie umiał ujarzmić i wszyscy się nad nimi litowali. Wariat musi dostać zastrzyk uspokajający, musi być w kaftanie, bo by rozniósł ośrodek. Z jednym tylko się nie zgadzam: że personel zjadał wychowankom jedzenie, bo tylko to było niehumanitarne.
  • prawdziwy-moher 27.01.11, 12:19
    Wiec sami zobaczcie, jaki rzad popieracie.
  • 3-kuleczka 27.01.11, 12:36
    spadaj buraku, bo sie wymiotowac chce jak widzę twoje wpisy, pisuarowski drań i oszołom jesteś, codziennie niezmiennie pisza ci to ludzie a ty - jak zepsuty mechanizm tylko napierniczasz na rząd. Twoje miejsce kretynie jest na takim oddziale i jesteś juz na dobrej drodze, dzień i noc na każdym forum - czy o polityce czy o miesiączce u kobiety - zawsze masz cos do dodania. Lubisz to jak ludzie cie opluwają i śmieją sie z ciebie, co moherku? to ma swoja nazwę w psychiatrii
  • 3-kuleczka 27.01.11, 12:39
    jak widzisz pisuarowski piesku to prokuratura zawala sprawe od roku albo dłużej - pewnie czekaja na wytyczne od twojego guru jareczka albo zbysia ziobro
    obwinianie rzadu nieudolnościa prokuratory - zapewnie z pisu - jest żałosne
  • olias 27.01.11, 13:24
    to PiS znowu rządzi? A moze cały czas? Czuję się jak ten gość który poszedł na grzybki w 39 roku i nawet nie wiedział że była wojna i że ja wygraliśmy. Słynny skecz Dodka, coraz bardziej aktualny. Dzięki lemingom, którym coraz trudniej pogodzić się z istnieniem świata realnego, poza ekranem TVN (też już słynnym "Tusk ..." wiesz jak dalej)
  • rozterka47 27.01.11, 12:59
    prawdziwy-moher napisał:

> Wiec sami zobaczcie, jaki rzad popieracie.
    ............................
    No, chyba jednak właściwy skoro jego przedstawiciele w osobie wojewody i
    rzecznika praw dziecka, zbadali i ujawnili tą sprawę.
    Ty sie moher tez idź leczyc, albo chociaz skończ podstawówkę i naucz czytac ze zrozumieniem.

..........................................
    c w mojej klawiaturze fiksuje :)
  • Gość: Janina IP: *.pool.mediaWays.net 27.01.11, 12:20
    caly ten personel lacznie z ich szefami do kriminalu powinien trafic

• shroeder1970 27.01.11, 12:30
    "Po anonimowym liście opisującym brutalne traktowanie przebywających na oddziale nieletnich kontrolę w szpitalu przeprowadzili rzecznik praw dziecka, wojewoda pomorski i marszałek, który raport ujawnił."
    "Sprawą dręczenia pacjentów ponownie zajmuje się też Prokuratura Rejonowa w Starogardzie Gdańskim. To tu już ponad rok temu zawiadomienia o popełnieniu przestępstwa złożyli pacjenci. Twierdzili, że lekarze i pielęgniarze znęcają się nad nimi, stosując przemoc fizyczną i psychiczną. Starogardzcy prokuratorzy nie przygotowali aktów oskarżenia i umorzyli większość postępowań."
    Okazuje się, że RPD, wojewoda pomorski i marszałek mają lepsze kwalifikacje do przeprowadzania dochodzenia niż prokuratura, która z mocy prawa jest powoływana do takich czynności, i powinna była z urzędu porządnie sprawą się zająć.
    Jeśli prokuratorzy nie byli w stanie dojść do tego, co RPD, wojewoda pomorski i marszałek oznacza to, że prokuratorzy prowadzący tamto postępowanie NIE NADAJĄ SIĘ do funkcji w organach ścigania. Profesjonaliści nie potrafili dokonać tego, co wykonali amatorzy.
    Moim zdaniem powinni zostać prokuratorzy po postępowaniu dyscyplinarnym wyrzuceni z zawodu bo się nie nadają.
  • Gość: Gość. IP: *.play-internet.pl 27.01.11, 12:42
    Nazwiska prokuratorów i won ! Ograniczyć imunitet prokuratorów. Niech się biorą do roboty. Patent , który stosują w Szczecinie to :
    1. Po zawiadomieniu , kwalifikują czyn karalny według paragrafu z kodeksu karnego, który tego czynu nie dotyczy. 2. Następnie w postanowieniu o umorzeniu postępowania, odpowiadają ,że nie stwierdzono przestępstwa z tego paragrafu. 3. Po zaskarżeniu postanowienia i uchylenia postanowienia przez Sąd, ponownie wydają postanowienie o umorzeniu. 4. Pozostaje obywatelowi dochodzenie przed Sądem. Sam to musi to zfinansować. Procedura jest zachowana, a prokurator ma odfajkowaną sprawę. I o to chodzi. I wypłata dla prokuratora z moich pieniędzy co miesiąc. Bajka , nie życie !
  • 3-kuleczka 27.01.11, 12:31
    zwolnieni? a czy nie powinni stanąć przed sadem? a ja się pytam GDZIE SĄ RODZICE I RODZINY ??? dziecko na psychiatryku? a może to mamusia czy tatuś tego dziecka powinna tam przebywac? zasrani rodzice nie interesowali sie losem dziecka, nie pytali nie odwiedzali????? Ale za to do kościólka chodzili regularnie, co?
  • rozterka47 27.01.11, 12:38

3-kuleczka , podejrzewam ,że to jednak rodzice zawiadamiali o przestępstwie ,
    ale zgadzam się ,że byc może czes z nich powinna byc leczona, ktos nie radził sobie z tymi
    dziemi ,
  • Gość: Phi IP: *.home.aster.pl 27.01.11, 13:02
    Bo pięlegniarze to pewnie podczas wizyt i na oczach rodziców robili.
  • rozterka47 27.01.11, 12:34
    Pogieło was anonimowi komentatorzy ? I czemu mnie nie dziiwi ,że anonimowi ?
    Jedyne , co się liczy to dopieprzyc politycznie jednemu facetowi?

Cierpienia dzieci spowodowali lekarze, pielęgniarki , pielęgniarze, - powinni byc pozbawieni prawa uprawiania zawodu poza innymi odpowiednimi karami.
    Prokuratura nie prowadziła nawet dochodzeń , to jest straszne, bo dodatkowo podważa zaufanie do wymaru sprawiedliwości i uderza w poczucie bezpieczeństwa społeczeństwa.
    Dzieci były na Oddziale Medycyny Sądowej - jak mieli rodziców czy opiekunów podobnych do tych lekarzy i prokuratorów to nie ma się , co dziwi ,że w ekecie trafili na ten oddział.
    A gdzie był Sąd ? Czy nie ma obowiązku kontroli takiego oddziału ?

...........................................
  • Gość: Pajac IP: *.internetunion.pl 27.01.11, 13:16
    Sąd ma obowiązek kontroli ubezwłasnolnionych, ale na papierze. Kuratorzy sądowi ściągają tylko pisemne lakoniczne sprawozdania o dziecku i nie widzą takiego podopiecznego. Wszelkie sygnały ignorują. I tak jest wszędzie. Sprawa się rozmydli i wszystko zostanie tak jak było.Przykład -ostatni przypadek w Zochcinku.
  • Gość: wafell IP: *.net.stream.pl 27.01.11, 12:38
    wszyscy mówią o cierpieniu biednych dzieci a mało kto wie że to już nie dzieci, a prawie dorośli ludzie, którzy są mordercami i kryminalistami. nie bez powodu trafili na oddział zamknięty do psychiatryka, ale o tym dziennikarze już nie napiszą
  • rozterka47 27.01.11, 12:49
    tak, tak najbardziej dorosli są zaburzeni psychicznie 13-latkowie , ty sam się idź leczyc !

Każdy wie ,że na oddziale medycyny sądowej są osoby , ktore popełniły lub są podejrzane o popełnienie przestepstwa , nie zmienia to postacu rzeczy ,że traktowani byli nieludzko . Skoro trafili na oddział szpitalny to znaczy ,że są chorzy w przciwnym razie trafili by do ZK lub zakłady wychowawczego.
    Kim będą w przyszłości , skoro zamiast terapii i leczenia spotyka ich nieludzkie traktowanie ?
    Skoro juz trafili na złą ścieżkę , to tym bardzij pójda nią w przyszłości po takich doświadczeniach 'medycznych " .
    --
    ...........................................
    c w mojej klawiaturze fiksuje :)
  • Gość: tutam IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 27.01.11, 12:51
    To miasto NAPRAWDĘ wygląda jak 48-tysięczna wieś pegeerowska.
  • tymon99 27.01.11, 13:00
    cycki sobie wymień.

--
    you will start out standing
    proud to steal her anything she sees
  • Gość: equipage IP: *.gdynia.mm.pl 27.01.11, 13:07
    A ja się pytam co z prokuratorami? Czy też zostaną wymienieni. To środowisko jest również chore.
  • Gość: Grażyna Stojak IP: *.ptvk.pl 27.01.11, 13:13
    Warunki naprawdę ciężkie, trudno wytrzymać.
    Jeszcze powinni napisać o głodowych posiłkach i nocnych karawanach prusaków.
    Może te prusaki chodzą tylko nocą żeby nikt ich nie napadł .
  • Gość: Socjolog IP: *.adsl.inetia.pl 27.01.11, 13:18
    Będąc na studiach miałem staż w jednej ze śląskich izb wytrzeźwień. To czego byłem tam świadkiem wystarczy mi na całe życie. Procedura przyjmowania pacjentów wyglądała tak: na początek słowne poniżenie przez personel i policjantów dowożących "pacjenta" potem depozyt (często część rzeczy nigdy nie wracała do właściciela), następnie rozbiórka do golasa i lżenie przez "pielęgniarzy" odnośnie członków, piersi itp., a jeżeli ktoś miał jakieś ale zostawał zapinany w pasy w izolatce.
    Następnie cela - śmierdząca moczem, fekaliami i wymiocinami - zimna (przynajmniej to ma sens bo jest przyspieszony metabolizm), czasami z oknem z zadymionego, pancernego szkła, ale zawsze z kamerą w rogu sufitu i światłem, które nawet mnie doprowadzało do k....cy.

W porównaniu z tym "Lot nad kukułczym gniazdem" wydaje się być czystą sielanką - wczasy nad ciepłym morzem.
  • olias 27.01.11, 13:25
    a kiedy wrócą moje wypowiedzi? wcale nie bluzgałem a Michnik ciął je jak stary ubecki cenzor.
  • Gość: Jaccaranda IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 27.01.11, 14:56
    To straszne. Życzę Pacjentom i ich rodzinom, zeby przynajmniej udało się w pozwie zbiorowym wymóc spore odszkodowanie od województwa.
  • Gość: stary IP: *.adsl.inetia.pl 27.01.11, 16:34
    ale ujadacie ogłupieni przez medialne hieny
    sprawa wynikła z rozgrywek personalnych i jest trudna do udowodnienia
    mimo że istnieje całodobowy zapis z kamer prokuratorzy jak dotychczas nie mogli dopatrzyć się przestępstwa personelu a wszyscy już wydali wyrok
    i tworzą medialną hucpę
    przegięcia jak wszędzie mogły się zdarzyć, ale nie stanowią one regóły
    weźcie też pod uwagę że owe biedne dzieci to nie chorzy psychicznie tylko niebezpieczni dla oyoczenia nieletni przestępcy i niejednokrotnie zwyrodniali mordercy z którymi nawet poprawczaki nie dawały rały, dlatego trafili do Kocborowa
    gdyby ich traktować jak zwykłych chorych to między sobą by się tłukli lub trroryzowali personel
    który nie ma innych środków obrony jak strzykawa i kaftan
  • Gość: opec IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 28.01.11, 01:10
    ciepło w Brukseli?
  • phantomasa1 28.01.11, 08:16
    Miał rację Czesław Miłosz mówiąc,że------Polak jest świnią ,bo rodzi się świnią----?! Hitlerowcom się dziwić ?! To katolicki kraj a jak wiadomo katolicy to Degeneraci!!!
  • Gość: rodzic IP: *.dynamic.chello.pl 28.01.11, 16:39
    W jednej brudnej starogardzkiej sprawie ciąg dalszy nastąpił. Czekamy na resztę, przede wszystkim na dalszy bieg zdarzeń związanych z odwołaniem dyrektora zespołu szkół w Żabnie. Może i tą sprawą warto zainteresować się na serio. Jako rodzic dziecka tam uczęszczającego mam prawo (nie tylko ja ) do rzetelnej informacji.
  • Gość: ANA IP: *.cable.mindspring.com 27.03.11, 17:35
    Zezwierzecenie, bydlo , sadysci to tak moge nazwac caly ten personel szpitala wllacznie z ordynatotem i dyrektorem za to co robili tym mlodym ludziom potrzebujacym pomocy
  • Gość: ANA IP: *.cable.mindspring.com 27.03.11, 17:39
    leczyc to trzeba w szpitalu zamknietym personel wyzszy i nizszy tego szpitala za to co robili mlodziezy ,ktora potrzebuje pomocy i ktora ma szanse stac sie normalna

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka