Dodaj do ulubionych

psychoterapeuta leczący borderline w 3mieście

IP: *.cable.pruszcz.turmak.pl 03.10.12, 22:37
Witam,
szukam psychologa, który zna się na leczeniu borderline/osobowości z pogranicza/bpd/osobowości chwiejnej emocjonalnie. Jestem z Gdańska, ale Sopot i Gdynia też są ok, jeśli ktoś sensowny tam jest ;). Prywatnie, bo w przychodni już jestem w kolejce, która pociągnie się jeszcze ze 3 lata, a młodość mi mija i chciałabym z tego jak najszybciej wyjść.
Bardzo zależy mi na znającej się na rzeczy osobie, bo niewprawny psycholog może wywołać we mnie autoagresję.
To może być też terapia grupowa.
Edytor zaawansowany
  • Gość: Gość IP: *.net.stream.pl 02.02.13, 22:11
    Michał Kuchczyński, przyjmuje w Sopocie...
  • Gość: Mariusz IP: *.free.aero2.net.pl 12.04.18, 23:30
    Polecam sesje terapeutyczne systemowe prowadzone przez psychiatrę, psychoterapeutę dr. P. Sowińskiego w Rumi. Bardzo skuteczne, sensowne, świetnie przygotowane i przemyślane, zmuszające pacjenta do otwarcia i współdziałania.
  • Gość: Border_sara IP: *.icpnet.pl 23.01.19, 11:41
    Choc borderline to bardzo ciezka diagnoza nie mozna sie poddawac... dobrze ze chcesz sie leczyc. choc nie wiem czy autorka posta jeszcze tu zaglada to na pewno informacje przydadza sie kolejnym osobom. Przede wszystkim dobry lekarz - mi pomogl doktor Sowiński Piotr ( Trojmiasto ) i wszystkim z okolic serdecznie go polecam. Wsparcie rodziny tez jest bardzo wazne.. choc moze byc trudne ze wzgledu na wczesniejsze zachowanie. Musisz wykazac chec zmiany i leczenia. To podstawa.
  • Gość: Tomi IP: *.piaseczno.robbo.pl 18.05.13, 13:46
    Polecam pracownie psychoterapii Izy Patury, sesje są prowadzone w oparciu o założenia Terapii GESTALT, polecam artykuł o współuzależnieniu.
  • Gość: border IP: *.witnet.pl 13.06.14, 22:32
    Autorko postu, czy nadal tu jesteś?
  • Gość: priya IP: *.gdansk.vectranet.pl 19.06.14, 01:15
    w sumie tak... a co?
  • Gość: Phil IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 22.07.14, 15:03
    Hej, proszę odezwij się do mnie na maila philgdansk@gmail.com
    jestem Ciekawy jak Tobie idzie i czy są postępy. Sam jestem partnerem osoby z borderline i szukam pomocy.
  • Gość: ma IP: *.gdansk.vectranet.pl 24.06.15, 16:37
    Witam
    Czy macie już po takim czasie jakąś większą wiedzę? Szukam informacji o pomocy w Trójmieście i własnie trafiłam na waszą dyskusję. Będe wdzięczna za każdą informację. dziękuję
  • marta_lipieca 11.11.18, 13:12
    Znalazłaś już jakiegoś terapeutę? Jeśli ciągle szukasz to polecam p. Sandrę Bahamondes. Przyjmuje w Akademii Medycznej i zajmuje sie wyłącznie borderline. Trudno sie do niej dostac. Bylam na oddziale i nie moglam miec z nia terapii tylko takie zajęcia z asertywności, bo prowadzi na oddziale. Po wyjsciu zapisalam sie do poradni i czekam w kolejce. Na nfz przyjmuje chyba tylko w akademii. Wiem od znajomych z oddzialu, że niedawno dopiero otworzyła gabinet w Gdańsku wiec jest szansa, że ma tam miejsca. Ja nie mam kasy dlatego czekam z poradni. Powodzenia - M.
  • grazka290 12.07.15, 11:43
    Polecam Panią Małgosię 691-111-132 Tekst linka
  • Gość: onanagranicy IP: 213.192.95.* 31.07.15, 09:34
    sprawdzony: A. Chojnacki - Gdańsk - Wrzeszcz. Drogo, bo prywatnie, ale myślę, że warto.
  • Gość: m. IP: *.dynamic.chello.pl 01.08.15, 18:48
    Ja również bardzo rekomnduję p. Adama Chojnackiego-->Arche psychoterapia, łączy rozmowę z ćwiczeniami prkatycznymi i łączy podejścia a pracę dostosowuje do klienta, ma kilkuletnie doświadczenie, pracuję z nim od 2 lat, Specjalista od traum, PTSD, przemocy kryzysów nadużyć ale też zajmuje się innymi kwestiami min Boirderline. pełen profesjonalizm w podejściu do klienta
  • Gość: joan IP: *.146.52.80.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl 05.08.15, 14:33
    Polecam nurt psychoterapii psychoanalitycznej, to jest terapia długoterminowa ale można więcej zrozumieć, coś wiem na ten temat, sama przeszłam, polecam terapeutę z co najmniej kilkunastoletnim doświadczeniem, który jest w systematycznej superwizji, to co piszecie o ćwiczeniach, w to na dłuższą metę nie wierzę, myślę, by coś wyleczyć, to trzeba dojść do źródeł, głębiej spojrzeć, pozdrawiam
  • Gość: Weronika 26 IP: *.free.aero2.net.pl 04.06.18, 19:23
    Polecam psychoterapia u dr. P. Sowińskiego. W przypadku borderline terapia jest powolnym, trudnym procesem zmiany. Wymaga cierpliwości i determinacji.W moim przypadku pan doktor na początek przypisał mi leki, które pomogły mi funkcjonować. Jednocześnie chodziłam na psychoterapię, która pomogła mi dotrzeć do własnej świadomości i dokonać zmian.
  • Gość: Julka IP: *.play-internet.pl 28.09.18, 22:15
    Kolejny raz w tym roku borderline dało mi znać o sobie. Musiałam skorzystać ze sprawdzonej pomocy pana doktora Sowińskiego. Bez jego fachowej pomocy i wsparcia trudno by mi było poradzić sobie i zapanować nad emocjami i życiem. Doceniam jego zaangażowanie i poświęcenie oraz tą zwyczajną ludzką stronę osobowości. Również polecam.
  • Gość: MartaA IP: *.play-internet.pl 30.01.18, 22:15
    Polecam serdecznie dr. P. Sowińskiego,przyjmuje w Rumi. Gdy moja córka chodziła do liceum pojawiły się problemy z chwiejną osobowością, popadanie w skrajności, wybuchy gniewu, itp. Poszłam z nią do dr. Sowińskiego, który jest kontaktowy, otwarty, wnikliwy i ma skuteczne metody. Moja córka bardzo sobie go chwali, z przyjemnością chodzi na sesje terapeutyczne. Widzę jak z każdym tygodniem zmienia się. Polecam gorąco
  • Gość: Zelli IP: *.57.jarosz.pl 03.03.18, 09:18
    Polecam dr. Piotra Sowińskiego, psychoterapeuta, psychiatra z dużym doświadczeniem, fantastyczne podejscie do pacjenta.Przyjmuje w gabinecie prywatnym w Rumi. Pan doktor bez oznak znudzenia przez godzine wysluchiwał moich problemów. Była to moja pierwsza w zyciu wizyta u lekarza tej specjalnosci przed ktora czulam lek i niepokój, a pan doktor okazał sie bardzo milą i sympatyczna osoba otwarta na moje problemy, służac swoja pomoca i fachowa wiedza.Cieszę sie, że własnie do niego trafiłam.:)
  • Gość: Mariola_1 IP: *.free.aero2.net.pl 02.08.18, 10:39
    Pan doktor Sowiński to specjalista w każdym szczególe. Zawsze świetnie przygotowany do wizyty z pacjentem i do prowadzonych terapii. Skuteczność działań tego fachowca jest zauważalna i wymierna. Po psychoterapii mojego syna widzę pozytywne zmiany i to sprawia, że mogę z czystym sumieniem polecić innym
  • Gość: Jerzy IP: *.play-internet.pl 20.03.18, 15:24
    Polecam bardzo dobrego lekarza specjalistę od chorób psychicznych i zaburzeń pana doktora Piotra Sowińskiego, znanego psychiatrę i psychoterapeutę, który operuje nowoczesnymi metodami, technikami, sięga po zdobycze medycyny klinicznej, nie boi się nowatorskich rozwiązań i na pewno pomoże w leczeniu borderline. Proszę spróbować, gabinet mieści się w Rumi
  • Gość: Janek41 IP: *.free.aero2.net.pl 12.04.18, 22:47
    Polecam psychiatrę, który mi bardzo pomógł w moich zaburzeniach związanych z osobowością, jest to pan dr. P.Sowiński. Bardzo sobie go cenię za sumienność wykonywanej profesji, za umiejętne podejście do problemów pacjenta, za poszukiwanie i dobieranie takich metod, które dają rezultaty w procesie leczenia.
  • Gość: Nelka6 IP: *.free.aero2.net.pl 10.05.18, 00:42
    Mam zdiagnozowaną chorobę borderline. Niestety leczenie jest długotrwałe i trzeba sie liczyć z nawrotami choroby. Ja również sięgnęłam po pomoc pana dr P. Sowińskiego ( przyjmuje w Rumi). Okazał się bardzo stanowczy i konkretny, trafnie dobrał leki, które wspomagają mój system nerwowy i regulują zachowania. Podczas sesji nauczyłam się kontrolować i panować nad zachowaniami. Polecam
  • Gość: Zdzisia IP: *.free.aero2.net.pl 10.05.18, 13:23
    Nigdy nie myslałam, że stany mojej 25 letniej córki to zaburzenia typu borderline. O takiej chorobie dowiedziałam się dopiero gdy z moją córką zaczęłyśmy szukać pomocy u fachowców. Trafiłyśmy w naszej miejscowości w Rumi do dr Sowińskiego i tam córka usłyszała diagnozę - borderline. Dopiero wtedy zrozumiałam, że te rózne chwiejne stany, skoki nastrojów, wybuchy agresji to choroba. Córka chodzi od prawie roku na psychoterapię i również bierze leki,a ja obserwuję, że pomoc tego lekarza jest bardzo skuteczna. Polecam
  • Gość: Alora IP: *.play-internet.pl 30.06.18, 21:33
    Moje zaburzenia z pogranicza borderline. W pracy radzę sobie dobrze, ale mam zaburzony obraz siebie i problemy interpersonalne. Już wiem, że tego nie da się wyleczyć, ale kilkakrotna psychoterapia u dr. P. Sowińskiego w Rumi pomogła mi zupełnie sprawnie i z sukcesami realizować się w pracy i odbierać otaczającą mnie rzeczywistość. Polecam
  • Gość: Carina IP: *.play-internet.pl 03.09.18, 22:24
    Zachęcam do poszukania pomocy u dr. Piotr Sowińskiego w Rumi. Ten lekarz zdobył moje zaufanie ponieważ potrafił sumiennie przeanalizowania mój przypadek. Od lat choruję na borderline i pan doktor szukał przyczyn choroby, mogłam otworzyć się i szczerze rozmawiać. Pan doktor jest dobrym człowiekiem i wrażliwym, empatycznym, potrafi słuchać. W psychoterapii ważnym dla mnie jest to, że stosuje nowoczesne psychotechnik i ciągle szuka nowych sposobów by okiełznać chorobę.
  • Gość: suzana IP: *.icpnet.pl 19.01.19, 18:01
    z calego serca polecam Ci pana Piotra Sowińskiego. lekarz doswiadczony, o wielu specjalizacjach, dokladnie zbiera wywiad i udziela rzetelnych rad, pomocy... przyjmuje w Rumii

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka