Dodaj do ulubionych

psychoterapia/leczenie nerwic-Trojmiasto

17.08.07, 12:27
znacie jakieś dobre adresy, sprawdzonych terapeutów?

--
"Seamos realistas y hagamos lo imposible" Che Guevarra
Edytor zaawansowany
 • Gość: wacek IP: *.aster.pl 29.03.08, 18:16
  i co? nikt? nic? ani jednego adresu???????? załamka!
 • Gość: XXX IP: *.chello.pl 23.04.08, 19:13
  przychodnia na Jaskolczej 7/15 ma dobrych lekarzy na NFZ i nie tylko -305-24-12
 • maja_sara 23.04.08, 19:18
  "Psychomedicus" i psychatra dr Piotr Pankiewicz-specjalista nerwic.
  --
  Małe rączki potrafią ulepić kwiatek z plasteliny.
  Narysują słońce roześmiane. Zbudują domek z klocków.
  Małe rączki potrafią napisać mama i przynoszą mi jabłko czerwone.
 • Gość: tlenoterapia IP: *.chello.pl 23.10.08, 22:50
  To psychiatra nie terapeuta.Tylko zdzieranie fosy jet dla niego
  wazne.Problemy ludzi go nudza,nawet nie sili sie na uwazne
  wysluchanie.
 • Gość: Matsyn IP: *.free.aero2.net.pl 13.04.18, 00:00
  Doktor Piotr Sowiński to psychiatra prawdziwie godnym polecenia. Zasługuje na uwagę ze względu na determinacje z jaką przystępuje do leczenia trudnych przypadków, gdzie choroba przejmuje kontrole nad pacjentem. Dzięki leczeniu pod okiem tego lekarza uświadomiliśmy ojcu, że z jego nałogu nie wyjdzie sam i potrzebuje pomocy specjalisty.
 • Gość: Karolcia IP: *.free.aero2.net.pl 11.05.18, 22:44
  Nerwice, nerwice, kto ich dziś nie ma??? Ja również musiałam skonsultować się ze specjalistom. Z polecenia trafiłam do dr. P. Sowińskiego, którego sobie bardzo cenię ze względu na szerokie kompetencje i duże doświadczenie w pracy z pacjentami znerwicowanymi, co mogłam zauważyć od pierwszego spotkania. Pan doktor jest bardzo życzliwy i z wielkim szacunkiem traktuje każdego pacjenta. Polecam
 • Gość: Alojzy IP: *.free.aero2.net.pl 12.04.18, 23:25
  Polecam dr. Piotra Sowińskiego, którego gabinet mieści się w Rumi niedaleko od Gdańska. To bardzo dobry psychiatra i psychoterapeuta. Po moich doświadczeniach z NFZ i szpitalami, mogę ocenić, że to dobry fachowiec, który angażuję się w problematykę chorobową, dokładnie analizuje przyczyny choroby. Swoją wiedzę umiejętnie wykorzystuje by pacjenta wyprowadzić z choroby i pomóc żyć. Jestem pod wrażeniem zastosowanych przez niego metod i sesji.
 • Gość: Mika IP: *.85-237-165.tkchopin.pl 13.05.08, 20:08
  Ośrodek Razem www.razem.pl/
  Mają bardzo sympatycznego, niesamowicie skutecznego psychologa. Młody ale ze
  sporym doświadczeniem. Wizyta godzinna kosztuje 50 zł. Ja chodziłam niecałe pół
  roku, życie mi się odmieniło o 180 stopni.
 • Gość: Lexi IP: *.free.aero2.net.pl 04.06.18, 01:00
  Skuteczny, doświadczony, sympatyczny pan doktor Sowiński, który potrafi cierpliwie słuchać historii chorobowej pacjentów. Poświęca dużo uwagi i czasu pacjentowi. W gabinecie podczas wizyt zawsze panuje mila atmosfera sprzyjająca szczerym wypowiedziom. Pan doktor jest godny zaufania i polecenia.
 • Gość: Aleksandra Replin IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 21.10.08, 16:51
  Aleksandar Replin
  Psychoterapeuta Gestalt
  Specjalista Terapii Uzależnień
  503 77 90 77

  www.terapii-gestalt.eu
  Gdynia-Orłowo, Inżynierska 114a
  Lębork, Armii Krajowej 31
  503 77 90 77

  Jeśli w Swoim życiu nie doświadczasz komfortu, masz problemy z
  którymi sobie nie radzisz zapraszam.

  Psychoterapia. Leczenie uzależnień,
  współuzależnień,anoreksji,bulimii i zaburzeń funkcjonowania
  społecznego.Pomoc w kryzysach i problemach
  emocjonalnych,psychicznych.
  Pomagam dorosłym, młodzieży, dzieciom,parom i rodzinom.
 • Gość: pytanie IP: *.gdynia.mm.pl 22.10.08, 10:30
  Jaka jest cena wizyty? Czy jest Pani w stanie pomóc osobie, która
  nie jest histeryczką, nie ma napadów złości, ale za to silne
  nerwobóle?
 • Gość: tlenoterapia IP: *.chello.pl 23.10.08, 22:56
  Jak sie sama zmieni to znaczy ze psychoterapia pomogla.
 • Gość: Arlena Cz IP: *.play-internet.pl 04.06.18, 17:34
  Gdy miałam kryzysy i napady histeryczne, frustracje i schizy zawsze szukałam wsparcia i pomocy u doświadczonego, sprawdzonego pana dr Piotra Sowińskiego. Nigdy mi nie odmówił pomocy, znalazł czas na pilną wizyte, wysłuchał cierpliwie, przypiasał leki uspakajające, wyciszające, doradził,wytłumaczył. To jest wyjątkowy psychiatra, potrafi wczuć się w sytuację cierpiącego. Nie zdarzyło mi się, bym kiedykolwiek straciła do jego metod zaufanie.
 • Gość: mońka IP: *.dynamic.chello.pl 12.09.13, 21:27
  w Gdańsku to może pani Orańska? www.gdanskpsycholog.com gabinet ma we Wrzeszczu. Znajoma z depresją do niej chodziła jakiś czas już temu i jest zadowolona.
 • Gość: Robertus IP: *.free.aero2.net.pl 04.06.18, 00:05
  Myślę, że się nie zawiedziesz, jeżeli skorzystasz z pomocy i terapii u dr Piotra Sowińskiego. Ten lekarz uważnie słucha pacjenta, nie jest pochopny, a wizyty nie polegają jedynie na wypisywaniu leków. Zachęca pacjenta by był sobą i bardzo mądrze kieruje. Obdarzony empatią, rzetelnie przygotowuje się do wizyt i aktywnie wspiera pacjenta w trudnych chwilach. Wyjątkowo dobry psychiatra.
 • Gość: Samisein IP: *.play-internet.pl 28.01.18, 22:56
  Pan Piotr Sowiński jest skutecznym lekarzem. Wyleczył mnie z depresji zapisując mi bardzo dobry lek nowej generacji. Przyjmowałam najmniejszą dawkę, a pomimo to po 2 tygodniach poczułam się dużo lepiej. Pan Doktor oczekuje kontaktu z pacjentem , by sprawdzić jak się on czuje w częstotliwości co dwa tygodnie.W wywiadzie zadaje bardzo szczegółowe pytania co mi się nie zdarzyło wcześniej u innych lekarzy.Jestem bardzo zadowolona.
 • Gość: Stenia IP: *.57.jarosz.pl 02.03.18, 14:03
  Wspaniały lekarz, specjalista i co najważniejsze człowiek. Do tematu podchodzi ze zrozumieniem, na wizycie czujesz się jak na rozmowie ze z kimś kogo znasz od dawna. Pan doktor zmienił moje życie, dzięki trafnie dobranym lekom jest coraz lepiej, mogę normalnie funkcjonować. Polecam każdemu kto obawia się pierwszej wizyty, jak i tym którzy zrazili się u innych "specjalistów". Oby więcej takich lekarzy w kraju
 • Gość: Andrzej34 IP: *.57.jarosz.pl 02.03.18, 14:14
  Bardzo miły i sympatyczny pan doktor. Niestety jedna mała wada, czeka się na wizytę pod drzwiami, bo pacjenci potrafią mówić o różnych rzeczach niezwiązanych z chorobą, a pan doktor wysłuchuje cierpliwie i nie przerywa, a czasem trwa to prawie pół godziny. Ale poza tym jest dobrym lekarzem. Leczy nie tylko ciało ale także i duszę.Polecam!!!!!!
 • Gość: Tymon IP: *.play-internet.pl 30.01.18, 19:37
  Spokojnie polecam dr. P. Sowińskiego, Rumia Jestem pewien, że się nie zawiedziesz. Bardzo dobry psychiatra, psycholog, ciekawie prowadzi sesje terapeutyczne. Na pewno pomoże ci się uporać z problemami. Korzystam z jego pomocy w leczeniu nerwicy natręctw. Widzę u siebie znaczną poprawę. Lekarz z sercem, skuteczny, godny zaufania i polecenia
 • Gość: Tosia XX IP: *.play-internet.pl 31.01.18, 12:02
  Z moich doświadczeń gorąco polecam zaangażowanie Pana doktora Piotra Sowińskiego, który ma gabinet w Rumi. Wizyty na tego lekarza przebiegają w miłej, życzliwej atmosferze. Pan doktor wnikliwe i bardzo indywidualnie podchodzi do pacjenta. Jest kompetentny i wrażliwy na cierpienie człowieka. Jego sesje terapeutyczne są ciekawe i pomocne w leczeniu mojej depresji. Lekarz z sercem, skuteczny, godny zaufania i polecenia:)
 • Gość: Jolka1 IP: *.57.jarosz.pl 28.02.18, 16:18
  Skorzystałam z pomocy psychoterapeuty, psychiatry dr. Piotra Sowińskiego w zakresie chorób związanych z zaburzeniami emocjonalnymi. Pan doktor jest kompetentny, sumienny, bardzo angażuje się w problemy pacjentów i stosuje nowoczesne psychotechniki i metody leczenia, co czyni go lekarzem godnym zaufania. Polecam gorąco, przyjmuje w Rumii
 • Gość: Elżbieta IP: *.57.jarosz.pl 02.03.18, 14:23
  Polecam dr. Piotra Sowińskiego, którego prywatna praktyka mieści się w Rumi. Ten pan doktor jest dobrym fachowcem, kompetentny, uważny. Do pacjenta podchodzi ze spokojem, poświęca wystarczającą ilość czasu by człowiek mógł opisać swoje stany chorobowe, a nawet otworzyć swoje tajemnice. Wizyty przebiegają w atmosferze szczerości, uczciwości. Pan doktor po przeanalizowaniu znajdzie skuteczne metody zatrzymania choroby. Polecam z własnego doświadczenia
 • Gość: Adam IP: *.play-internet.pl 19.03.18, 23:15
  Doktor Piotr Sowiński przyjmuje w Rumi. Znany lekarz psychiatra, który prowadzi również nowatorskie psychoterapie. Cieszy sie bardzo dobra rekomendacją, szanowany przez pacjentów i lubiany. Stosuje ciekawe metody, które skutecznie i efektywnie pomagają zapanować nad objawami nerwicy. Polecam
 • Gość: Jarek IP: *.play-internet.pl 19.03.18, 23:50
  Polecam znanego, sprawdzonego i bardzo cenionego psychiatrę i psychoterapeutę dr. P. Sowińskiego, przyjmującego w Rumi. Jest to wnikliwy i skupiony na pacjencie lekarz.Poświęca odpowiednią ilość czasu dla pacjenta na wnikliwą rozmowę i wywiad. Dostępny telefonicznie i można się też umówić e- mailowo. Prawdziwy profesjonalista i fachowiec.
 • Gość: Czesiux IP: *.play-internet.pl 20.03.18, 10:44
  Najlepszy jakiego znam, sprawdzony z bogatym doświadczeniem i umiejętnościami wnikliwego analizowania zaburzeń psychicznych, dr. P. Sowiński, zawsze przyjazny, sumienny pozytywnie nastawia pacjenta na leczenie i efekty są namierzalne i skuteczne działania przywracają do normalnego funkcjonowania. Polecam
 • Gość: Richardo IP: *.free.aero2.net.pl 12.04.18, 16:57
  Polecam sprawdzonego i znanego w Rumi pana dr. P. Sowińskiego. To bardzo kompetentna osoba, profesjonalista. Jego doświadczenie ma przełożenie w dobrze prowadzonych sesjach terapeutycznych. Pan doktor potrafi z wyczuciem ukierunkować pacjenta, jest bardzo konsekwentny w działaniu i rzetelny.
 • Gość: Przemo IP: *.free.aero2.net.pl 12.04.18, 22:58
  Godny polecenia osobom z zaburzeniami emocjonalnymi, nerwicami, depresją, także dla dzieci. Pan doktor Sowiński przyjmuje w Rumi, jest to wspaniały człowiek i kompetentny psychiatra.Dokładnie wyjaśnia problem, potrafi dotrzeć do pacjenta, posiada spokojne podejście i trafnie dobiera leki.
 • Gość: Tesiu IP: *.free.aero2.net.pl 12.04.18, 23:46
  Proponuję udać się po pomoc do znanego w Trójmieście psychiatry dr. P. Sowińskiego, który prowadzi swoją prywatną praktykę w Rumi. Pan doktor swoim doświadczeniem i umiejętnościami wyprowadził każdego z dołka. Ponad to jest cierpliwy, sympatyczny, bardzo zaangażowany w problemy chorobowe pacjentów, otwarty na sugestie, posiada ogromną wiedzę fachową. Polecam
 • Gość: Jonasz IP: *.free.aero2.net.pl 10.05.18, 00:22
  Również polecam sprawdzonego i znanego w Rumi pana dr. P. Sowińskiego. To naprawdę bardzo kompetentna osoba, profesjonalista. Można mu zaufać, powierzyć tajemnice. Ten lekarz potrafi z wyczuciem ukierunkować pacjenta i postawić na nogi, jest bardzo konsekwentny w działaniu i rzetelny.
 • Gość: Kenti IP: *.free.aero2.net.pl 10.05.18, 22:11
  Jeżeli poszukujesz doświadczonego, mądrego, bardzo skutecznego psychoterapeutę, który pomoże ci poszukać przyczyn nerwicy oraz zrobi wszystko by wyprowadzić cie z tej choroby, to polecam mojego psychoterapeutę pana Piotra Sowińskiego, którego poszukasz w Rumi. Zachęcam do skorzystania z jego pomocy.
 • Gość: Ariel IP: *.free.aero2.net.pl 10.05.18, 22:20
  Jeśli nie sprawi ci trudności dojazd do Rumi, to gorąco polecam Ci prywatny gabinet dr Piotra Sowińskiego. To bardzo znany i ceniony psycholog, psychiatra, jego sposoby pracy z pacjentem zachęcają do aktywnego współdziałania na sesjach, zmuszają do autoanalizy zachowań. Szczerze zachęcam do skorzystania
 • Gość: Eddi IP: *.free.aero2.net.pl 11.05.18, 21:30
  Mogę polecić bardzo skutecznego z dużym doświadczeniem w zakresie leczenia nerwic i natręctw, specjalistę w dziedzinie chorób psychicznych oraz prowadzi psychoterapię w Rumi, tj. dr Piotr Sowiński. Jego pomoc w moim przypadku była bardzo znacząca bo zmieniła cale moje życie.
 • Gość: Hania W6 IP: *.free.aero2.net.pl 03.06.18, 23:56
  Ja również polecam pana doktora Piotra Sowińskiego, ponieważ dobrze diagnozuje i dobiera leki. Osobiście najbardziej w nim cenię to, że szanuje pacjenta. Wspaniale prowadzi też psychoterapię, ma świetne podejście do pacjenta i bogaty warsztat psychotechnik i nowoczesnych metod.
 • Gość: AsterX IP: *.free.aero2.net.pl 04.06.18, 01:19
  Jak na standardy w Trójmieście to w gabinecie pana dr Sowińskiego pod każdym względem super. Pan doktor stara się wyprowadzić pacjenta z kryzysu stosując indywidualnie dobraną, skuteczną terapię, anie tylko przypisując leki psychotropowe jak to robią inni lekarze. Mnie pan doktor wyprowadził ze stanu otępienia i bezradności. Po sesjach terapeutycznych u dr Sowińskiego jestem innym człowiekiem. Pozbierałem się i panuję nad sobą dzięki takiemu wspaniałemu specjaliście jak Pan Piotr.

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła lub ?

 

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.