Dodaj do ulubionych

szkoła rodzenia w Gdańsku?? gdzie polecacie??

09.09.07, 18:46
Edytor zaawansowany
  • aurinko 09.09.07, 22:08
    na skierowanie szkoła jest bezpłatna.
    --
    MiędzyNami Lipcówkami :-)
  • paulawr 16.04.08, 11:00
    Skierowanie? od ginekologa? bez sensu troche...
  • Gość: Nowe kursy 2012r. IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 08.01.12, 22:37
    Zapraszam na nowe kursy w 2012r. (nowa edycja kursu już 09.01 2012r Gdańsk-Orunia ul. Krzemowa 2 tel 604299336
  • Gość: Ewka IP: *.play-internet.pl 22.01.12, 17:03
    Myśmy chodzili do Bobasa w Gdyni, przy samej obwodnicy, polecamy. Są zajęcia w soboty i niedziele
  • Gość: Aga IP: *.internetdsl.tpnet.pl 20.01.12, 12:23
    Szkoła rodzenia "Oświata - Lingwista"
    -pełen zakres ćwiczeń przygotowujących do porodu
    -poznanie technik relaksacyjnych
    -naukę karmienia piersią
    -naukę pielęgnacji noworodka
    -zajęcia z psychologii porodu
    -możliwość wymiany doświadczeń.
    -dojazd do przyszłych mam, które podczas ciąży muszą przebywać w domu lub szpitalu

Więcej na stronie: www.kursy-lingwista.eu/?catid=10&blogid=1
  • yapann 19.05.16, 22:59
    W szpitalu na Zaspie (nie wiem nic o opcji bezpłatnej - korzystałam odpłatnie). Fachowi z doświadczeniem. Panie prowadzące są pracującymi w szpitalu prz porodach, jest to ogromny atut.
  • balbina16 13.09.07, 13:39
    A ja polecem szkołę "Dobry POczątek", prowadzoną przez położne ze Szpitala
    Wojewódzkiego. Szkoła jest płatna, a zajęcia odbywają się w sklepie "Mama i Ja"
    w poniedziałki i czwartki chyba o godz. 16:30.
    --
    Gosia

Szelestfurarek ;)
  • Gość: mlody16301@wp.pl IP: *.chello.pl 12.04.08, 18:45
    czy mogę się dowiedzieć dokładny adres tej szkoły dziękuje
  • Gość: rd IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 12.09.11, 22:43
    Gdańsk -Orunia ul. Krzemowa 2 Klub osiedlowy Sp.Mieszk.KOS
  • Gość: Anika IP: *.xdsl.centertel.pl 14.05.09, 21:19
    Jak któraś z was ma ciążę zagrożoną i nie bardzo chce się ruszać z domu to
    polecam kursy indywidualne przeprowadzane przez szkołę rodzenia Super Mama.
    Położna przyjeżdża na kilka spotkań i wszystko omawia od a do z. No i fajna
    sprawa: dostaje się fajną księgę dzieciństwa (taki pamiętnik na pierwszy rok) i
    duuużo próbek produktów dla dzieci.
  • barbeki 17.05.15, 13:58
    Polecam szkołę rodzenia Puls-Medic Gdańsk-Suchanino ul.Otwarta4
    miła profesjonalna atmosfera prowadząca zajęcia teoretyczne super przygotowana można na nią liczyć w każdej sytuacji
  • barbeki 17.05.15, 14:01
    Polecam szkołę rodzenia na Suchaninie położna super babka Pani Basia bardzo pięknie prowadzi zajęcia przygotowujące do porodu także można dowiedzieć się o resuscytacji noworodka można na nią liczyć i dzwonić w każdej sytuaci polecam wszystkim ciężarnym i świeżo upieczonym mamusiom
  • Gość: mamusia IP: *.chelmnet.pl 21.09.10, 22:37
    Położna Teresa Mroczkowska - cud kobieta!
  • Gość: gosia IP: *.chello.pl 16.04.08, 19:26
    Ja polecam szkołę rodzenia "Maria" we Wrzeszczu. Sama chodziłam.
    Zajęcia prowadzone na wesoło, a przede wszystkim praktyczne rady,
    które mi się przydały w szpitalu i teraz, gdy jestem z maleństwem w
    domku. Zajęcia odbywały się w pn, wt a z partnerami w soboty.
    Zajęcia płatne 7zł za godz ćwiczeń i 7zł za godz. teorii. Naprawdę
    polecam!!! Ilość osób chodzących mówi sama za siebie, a poza tym
    zawsze można iść na jedne zajęcia, które nie zobowiązują i samemu
    ocenić. Zachętą tego może być prezent dawany na I zajęciach.
    serdecznie pozdrawiam.
  • krysiia 02.05.08, 20:14
    również polecam z doświadczenia szkołę pani Marii. Zajęcia prowadzone we
    wrzeszczu, trzy razy w tygodniu. Pani Maria przygotowuje przyszłe mamy do porodu
    i opieki nad maleństwem (ćwiczenia ciążowe i słuchanie tętna dzidzi na każdych
    zajęciach), ale szkoli również przyszłych tatusiów jak postępować w czasie
    porodu z żoną oraz przede wszystkim z personelem medycznym. Mój mąż muszę, go
    pochwalić, w tym momencie (gdy ja byłam w innej rzeczywistości :) ) stanął na
    wysokości zadania :) Serdecznie polecam tę szkołę :)
  • Gość: LADY DIANA IP: *.chello.pl 01.04.09, 15:23
    ok- to powiedzmy ze szkole rodzenia mam:) co nie zmienia faktu, ze bede bardzo wdzieczna za wiecej opinii...a jak sie maja sprawy z poroduwkami w gdansku? dzieki
  • Gość: www.szkolarodzenia IP: *.amg.gda.pl 25.09.12, 11:30
    Zapraszam już 01.10.2012r. na nowy blok Gdańsku-Oruni ul.Krzemowa 2. godz.18;00.Jest możliwość oględzin wszystkich Sal Porodowych w Gdańsku.Prowadzimy również edukacje dla ciąży zagrożonych,ćwiczenia w połogu oraz ćwiczenia z niemowlakiem,jest do wyboru,, dula''lud maż do porodu.
  • a.olinska 18.05.09, 22:42
    ja tam chodziłam i nie poszłabym ponownie. pani maria jest owszem miła i
    sympatyczna i ma ogromną wiedzę, ale panuje tam straszny bałagan. na zajęcia
    przychodzi np. 20 mam z których każda ma mierzone tętno dziecka, co zajmuje
    jakieś pół godziny i na reszte zajęć pozostaje zaledwie 30 minnut. oddychać nie
    nauczyłam się w ogóle. jedyna wiedza jaką dostałam to o tym co wolno jeść a
    czego nie podczas diety laktacyjnej. o pielęgnacji maluszka kompletnie nic.
    strata czasu.
    polecam szkołę rodzenia na majewskich w tym budynku co nfz. nie pamiętam
    niestety nazwy. moja przyjaciółka teraz chodzi i jest bardzo zadowolona.
  • magda1104 17.07.09, 00:15
    Ja również polecam Marię, zajęcia wesole i życiowe. A w czasie
    słuchania tętna można przecież wymienić się doświadczeniami z innymi
    mamami. Zresztą, jak pisała jedna z dziewczyn, można iść i zobaczyć,
    a nuż się spodoba.
  • Gość: Aneta IP: *.xdsl.centertel.pl 20.04.10, 23:48
    Polecam SUPER MAMĘ !!!
    Świetna położna, dużo praktycznych porad i ćwiczeń na lalce noworodku.
    Do tego próbki produktów i upominki - przydaje się później :) Jak pupa córuni
    nie lubiła żadnego kremu to mogłam różne wypróbować z tych próbek i znaleźć
    odpowiedni :)
    Ćwiczenia też fajne. No i można sobie od razu zamówić położną do towarzyszenia w
    porodzie.
    Szczerze polecam :)
  • Gość: Adam IP: *.chello.pl 30.07.10, 07:30
    Polecam Szkołe Rodzenia BOCIANEK w Gdańsku - Borkowie
    www.bocianek.com.pl
  • Gość: Krakusek IP: *.chello.pl 30.07.10, 07:28
    Polecam Szkołe Rodzenia BOCIANEK w Gdańsku - Borkowie
    www.bocianek.com.pl
  • weronikanet 16.10.10, 13:43
    Ja chodzę przy szpitalu na zaspie do p.Grażynki i jestem bardzo zadowolona.

--
    Fajne piżamy - kup coś dostanę grosik na zakupy :)
  • Gość: regina IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 25.07.11, 12:26
    Polecam odwiedź zapisy już trwają www.szkolarodzeniaregina.cba.pl
  • Gość: Regina IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 04.09.11, 18:39
    zapraszam odwiedź link www.szkolarodzeniaregina.cba.pl
  • huculki_dwa 22.12.11, 10:28
    Ja też bardzo polecam 'Dobry początek'. Zajęcia odbywają się w sali nad sklepem Mama i ja. Super doświadczone i miłe panie położne. POLECAM!
  • Gość: nemora-28 IP: *.gumed.edu.pl 29.12.11, 12:39
    Polecam szkołe rodzenia pani Reginy na Oruni Górnej ul. Krzemowa 2. Bardzo miła opieka i dużo informacji na bierząco dotyczące ciąży, porodu i opiki nad maleństwem. serdecznie polecam.
  • Gość: majka IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 30.12.11, 10:03
    polecam te szkole, bo jest bezplatna ( warunek -wybranie jako poloznej z nfz te polozna, co prowadzi te zajecie )mnostwo spotkan- pogadanek i cwiczen z partnerami.a na zajecia chodze w "kapciach", bo trendymamy znajduje sie na moim osiedlu
    www.trendymamy.pl/
  • marik19 05.10.12, 20:19
    Szkoła rodzenia regina :-) to jakaś pomyłka :-)
  • Gość: szkoła rodzenia IP: *.147.198.21.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl 17.02.12, 15:06
    Zapraszamy na nowy blok już od 12.03.2012r. Przepraszamy za brak miejsc w lutym 2012r .Pozostałe informację www.szkolarodzeniaregina.pl
  • marik19 13.05.12, 19:31
    NIE!!! ORUNIA UL. KRZEMOWA, NIECH PANI REGINA TAK NIE OGŁASZA TEJ SZKOŁY Z BOŻEJ ŁASKI
  • Gość: www.szkolarodzenia IP: *.205.52.239.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl 13.08.13, 00:29
    zapraszam na indywidualny szybki kurs wakacyjny szkoły rodzenia tel 604299336 Gdańsk ul. Krzemowa 2
  • darkdefender 25.01.12, 09:16
    Ja polecam szkołę rodzenia "Oświata - Lingwista". Bardzo atrakcyjna oferta cenowa, pełen zakres usług.

Zresztą, co ja będę się rozpisywał - warto sprawdzić ich stronę: www.kursy-lingwista.eu/?catid=10&blogid=1
  • centrumlogop 26.01.12, 21:11
    Wszystkie przyszłe mamy zapraszamy na szkolenie "W roli mamy" 18-19.02
    W programie wykłady i zajęcia praktyczne:

• Poród i połóg jak to faktycznie będzie?
    • Rozwój noworodka
    • Pielęgnacja noworodka
    • Niemowlęcy masaż Shantala
    • Zaburzenia integracji sensorycznej u niemowląt
    • Laktacja
    • Karmić piersią czy butelką?
    • Smoczek czy łyżeczka- kolejny trudny wybór?
    • Wczesne wspomaganie rozwoju mowy dziecka.

więcej informacji na naszym profilu na facebooku!!
    www.facebook.com/pages/Centrum-Terapii-Logop/240304932697401
    lub pod numerem telefonu 504-634-813

• Gość: regina IP: *.180.233.90.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl 05.03.12, 20:57
    Zapraszam na kurs już od 12.03.2012r. sprawdź na www.szkolarodzeniaregina.pl/Gdańsk -Orunia ul. Krzemowa 2 klub Sp. mieszk. KOS
  • Gość: Regina IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 23.05.13, 23:16
    Zapraszam na nowy blok od 03.06 2013 do www.szkolarodzeniaregina.cba. Wykłady i ćwiczenia prowadzone przez wysokiej klasy specjalistów.Panie nie obawiajcie się porodu,on szybko minie,a połóg i noworodek pozostaje i z tego trzeba się dobrze przygotować .U mnie tego się nauczycie!
  • Gość: Aga&Justyna IP: *.cable.pruszcz.turmak.pl 04.06.12, 21:59
    Bezpłatna szkoła rodzenia!
    www.trendymamy.pl
    Polecam i zachęcam.
  • Gość: Ania IP: *.xdsl.centertel.pl 16.10.12, 23:29
    Szczerze polecam szkołę rodzenia Super Mama :)
  • Gość: Regina IP: *.multi.internet.cyfrowypolsat.pl 23.09.13, 23:06
    Serdecznie zapraszam na zajęcia w www.szkolarodzeniaregina.pl Gdańsk Orunia
  • Gość: MotoPomocny IP: *.internetia.net.pl 29.01.14, 11:18
    2 lutego 2014 zapraszam na kurs "Pierwsza pomoc dzieciom" w Gdańsku. Wśród uczestników losujemy atrakcyjne nagrody - apteczki i akcesoria dla dzieci. Szczegóły oraz rejestracja na stronie www.motopomocni.pl/?page_id=52
  • Gość: Kalina IP: 85.12.5.* 19.02.14, 14:16
    Jest całkiem fajna szkoła rodzenia przy sklepie Akpol Baby w Gdańsku na Jaśkowej Dolinie 84. Miałam przyjemność korzystać z ich usług i cennych rad i nauczek -przy okazji od razu mogłam w sklepiku zakupić wszystko, co potrzebne, o czym nas uczono. Przyjemna atmosfera, miłe prowadzące z ogromną wiedzą :)
  • Gość: Helena IP: *.net95-158-73.revers.nsm.pl 16.05.14, 10:14
    Z całego serca polecam Radosny Brzuszek szkołę rodzenia na Jasieniu. Rewelacyjne prowadzące i super program, bo oprócz standardowych zajęć jest i warsztat z pierwszej pomocy dla dzieci, i zajęcia z masażu niemowląt i dużo o wyprawce, atestach itd. Naprawdę warto. Mają też nową stronę internetową Radosny brzuszek i stronę na FB
  • Gość: Sandra IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 25.01.15, 13:04
    Ja gorąco polecam szkołę Mama i Ja na Zaspie.
  • barbeki 11.04.15, 22:53
    Polecam szkołę rodzenia w Gdańsk-Suchanino ul. Otwarta 4 szkoła rodzenia Puls-Medic, którą prowadzi położna Basia, na którą można polegać i ma ogromną wiedzę, jest duszą człowieka. Takiej położnej życzę każdej ciężarnej i położnicy, która jest po porodzie. Na nią można liczyć o każdej porze dnia i nocy.
  • barbeki 17.05.15, 14:03
    Polecam szkołę rodzenia Puls-Medic Suchanino super przygotowująca szkoła do porodu polecam
  • Gość: Amelia IP: 94.42.178.* 16.04.15, 11:51
    Akademia Wzorowego Rodzica w Gdansku na Jaskowej Dolinie
    Polecam!! Super atmosfera, profesjonalna i bardzo praktyczna wiedza!! Jestem mega zadowolona i szczesliwa mama :) nr tel 792-555-635
  • barbeki 19.05.15, 11:47
    Bardzo polecam szkołę rodzenia Puls-Medic wszystkim ciężarnym i ich partnerom. . Pani Basia prowadząca zajęcia teoretyczne jest bardzo miła i kompetentna. Odpowiada na wszelkie pytania i porusza najważniejsze kwestie związane z porodem, połogiem i późniejszą pielęgnacją dziecka. Polecam!
  • barbeki 19.05.15, 11:49
    Polecam Puls-Medic Gdańsk Suchanino profesjonalna opieka miła położna polecam wszystkim panią oczekującym na maluszka nie zawiedziecie się na pewno Polecam
  • Gość: SzkołaRodzenia IP: *.dynamic.chello.pl 08.06.15, 20:25
    Zapraszam wszystkie kobiety w ciąży na bezpłatne wizyty /patronażowe/ domowe w ramach ubezpieczania NFZ. smiling smiley

Spotkania z ciężarnymi w ramach edukacji przedporodowej od 21 tc do terminu porodu oraz spotkania patronażowe po porodzie w ramach umowy z NFZ.
    Zajęcia prowadzone są przed dyplomowaną położną, która ma praktyczne doświadczenie pracując na oddziale patologii ciąży, sali porodowej na oddziale położniczym, w poradni K jako położna środowiskowo-rodzinna. Pomoc w dostarczaniu dużej wiedzy ciężarnym przygotowanie do porodu i macierzyństwa, pomoc w pierwszych dniach po porodzie, problemy występujące z karmieniem piersią, nawał pokarmowy, obrzęk piersi, pomoc w pielęgnacji noworodka, pierwsza kąpiel, pielęgnacja kikuta pępowinowego.

KONTAKT : 660-541-572
  • Gość: kate IP: *.dynamic.chello.pl 14.07.15, 13:09
    Warto rozważyć przejrzenie programu Naturalnej Szkoły Rodzenia Familion w Gdyni - to nowa szkoła, pierwszy kurs rusza po wakacjach, a prowadzi go świetna położna Ela Capierzyńska.
  • Gość: HelaGda IP: *.net95-158-74.revers.nsm.pl 09.08.15, 09:14
    Z wielką przyjemnością polecam Szkołę Rodzenia Radosny Brzuszek. Dla nas zaletą było to, że to szkołą weekendowa, dzięki czemu bez stresu uczestniczylismy oboje z mężem. Calośc przerosła nasze oczekiwania - malutka grupa, wspaniałe prowadzące i do tego sesja zdjęciowa. My załapaliśmy się na edycję na Jasieniu, teraz się przenieśli chyba gdzieś na Orunię Górną. Super!
  • olagda10 14.09.15, 12:04
    www.szkolarodzeniagdansk.pl
    POLECAM !!!
  • Gość: Ania1987 IP: *.146.75.232.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl 25.01.17, 10:44
    Również polecam i zachęcam do zajęć z Panią Marią :)
  • 2olcia28 16.09.15, 13:11
    ja polecam Akademie wzorowego rodzica - zapisałam się z mężem na kurs ale niestety ciąża nie przebiegała bez komplikacji i myślałam że będziemy musieli zrezygnować z zajęć a tu niespodzianka - okazało się że szkoła ma kursy indywidualne dostosowane terminami i możliwości do przyszłej mamy :) położna przemiła, do tego wszystko co mają napisane na stronie w 100% zgodne z prawdą. Polecam z czystym sercem!!
  • awokado10 09.08.16, 14:48
    Polecam szkołę rodzenia Puls-Medic w Gdańsku-Suchaninie ul Otwarta 4 Profesjonalna obsługa i wiedza ,Pani Basia prowadząca teorię bardzo kompetentna bardzo przygotowuje do porodu szkoła refundowana przez NFZ kto skorzysta z tej szkoły nie pożałuje polecam wszystkim Gdańsk-Suchanino

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.