Dodaj do ulubionych

Ginekolog-wasza opinia....

25.03.08, 20:14

Witam

Chciałabym sie dowiedzieć jakie jest wasze zdanie na temat ginekolog Lidi
Głuchowskkiej-Tokć?
Jakiś czas temu byłam w Evi-Med w Gdyni gdzie przyjmuje Pani doktor.
Pani bardzo wygadana, miła wydaje mi się , że konkretna kobieta..ale jednak
chciałbym dowiedzieć się wiecej od Was?Bardzo szybko musiałam zmiec ginekologa
więc każda informacja będzie cenna .Może wiecie coś?Jakie jest wasze zdanie?
W Evi med jest dr Ewa Pilarska ( czytałam na forum ze też w rumi przyjmuje)
dr Grażyna Klimek (nie znam)
dr Agata Grzybowska (też nie znam )
dr Elżbieta Ostrowska-Ciskowska (
dr Katarzyna Bladocha-Kołodziej
Powiedzcie , którą polecacie, u której byłyście
Dzięki z góry.

Pozdrawiam
Edytor zaawansowany
  • Gość: mjj IP: *.chello.pl 29.03.08, 14:12
    do dr Kołodziej chodzę od ponad roku, mam wrażenie,że jest dobrym lekarzem, ma
    fachowe podejście, choć czasem za szybko i za dużo mówi:) Na pierwszej wizycie
    zleciła serię badań (byłam po operacji usunięcia guza na jajniku,więc może
    dlatego), teraz badam się kontrolnie,co pół roku. Na ostatniej wizycie byłam
    dziś, planuję ciążę, długo rozmawiałam z nią na ten temat, wiele rzeczy
    wyjaśniła, zleciła podstawowe badania przed zajściem w ciążę, prawdopodobnie
    wybiorę ją na lekarza prowadzącego ciąże. polecam
  • Gość: doswiadczona25 IP: *.gprs.plus.pl 24.09.08, 09:45
    zdecydowanie ODRADZAM! dr bladocha-kolodziej bardzo niekompetentnie
    podchodzi do kobiet w ciazy, przekonalam sie o tym na wlasnej
    skorze - kilka razy w panice wysylala do szpitala, w szpitalu
    dziwili sie po co i odsylali do domu. nie raz doprowadzala mnie do
    placzu. stresuje jak nikt, jest beznadziejna, zdecydowanie odradzam
    dla kobiet w ciazy - ja juz do niej nigdy nie pojde!
  • Gość: nie polecam IP: 87.204.85.* 02.04.09, 16:36
    Zgadzam się w pełni. K. B.-K.Papla bez potrzeby na tematy poboczne,
    unika kobnkretnych odpowiedzi na pytania, nie daje szansy wyrażenia
    swoich wątpoliwości.Niby miła i w stylu "miedzy nami kobietami", ale
    nie wzbudza pzrez tą swoją paplaninbe i brak konkretów zaufania...
    na pytanie czy w ciąży można podróżować samolotem powiedziała NIE,
    bo nie. Beż żadnych wyjaśnień i np. zastrzeżenia w jakich
    okolicznościach można a w jakich nie. Potrrafi zdołować i
    zestresować. NIE POLECAM przyszłym mamom.
  • Gość: Mama Marysi IP: *.chello.pl 24.09.08, 16:13
    Zdecydowanie NIE POLECAM Pani Ewy Pilarskiej. Pani doktor jest przemiła, ale
    słaby z niej fachowiec. Prowadziła moja ciąże w EVI-MED. Miałam wtedy 23
    lata.Pierwsza ciąża. Podczas kolejnych badan USG dzidziuś wydawał się mniejszy
    niż powinien, a Pani Pilarska odpowiednio przesuwała termin porodu!!! Okazało
    się, że Pani doktor zlekceważyła fakt iż chorowałam na zakrzepicę!!! Od samego
    początku dzidziuś był niedotleniony. CUDEM trafiłam do dr. Świątkowskiej, a
    stamtąd natychmiast na patologię ciąży. Diagnoza jak wyrok. IUGR, nadciśnienie,
    postępująca zakrzepica. Zalecenie jak najszybszego zakończenia ciąży to był 30
    tydzień... Trafiłam do szpitala na Klinicznej, tam dostałam leki
    przeciwzakrzepowe i sterydy. Na niewiele to się zdało, po trzech dobach
    zadecydowano o cięciu cesarskim. Urodziłam córeczkę ważyła 1100 gr była w
    krytycznym stanie, dwa punkty. Jednak dzięki ogromnej woli życia i doskonałej
    opiece w szpitalu na klinicznej jest dzisiaj z Nami.
  • Gość: goska IP: *.gdynia.mm.pl 21.03.13, 14:11
    bladocha - kołodziej - nie polecam, pierwszy raz jestem w ciazy i od pani doktor sie nic nie dowiedzialam. gadal mi o swojej rodzinie, znajomych, masakra jakas. i co najgorsze podkresla jakim jest dobrym lekarzem i jak dba o swoje pacjentki. zanada. dobry lekarz o tym nie mowi tylko po prostu to robi. przykre, ze evi-med kogos takiego zatrudnia i za taka wizyte sie placi
  • Gość: miminka IP: *.30.53.148.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl 03.04.13, 13:19
    polecam dr Dawickiego i dr Lenkcowską z invicty w gdańsku :)
  • Gość: Kaśka IP: *.net 31.03.08, 11:55
    Ja polecam doktor Ostrowską. Jest konkretna, rzeczowa i zawsze tłumaczy co robi i dlaczego. Jeśli ktoś chodzi do lekarza żeby sobie pogadac, powzdychac i zostać pogłaskanym po główce, to raczej się zawiedzie, natomiast jeśli szuka fachowej porady to pani doktor jest naprawdę godna polecenia. Jest również endokrynologiem, leczę u niej zaburzenia okresu i niedoczynność tarczycy od ponad dwóch lat, i jestem bardzo zadowolona. Miła, mądra kobieta ;)
  • Gość: orka IP: *.gdynia.mm.pl 31.03.08, 19:13
    najlepszymi ginekologami sa faceci!
    nie wiem jak to sie dzieje ,...ale tak jest...
    bylam pare razy u kobiety gina-
    szkoda gadac... lekarz- mezczyzna gin jest lepszy
  • Gość: czarna IP: 87.204.84.* 28.07.08, 19:24
    DR.Bladocha Kołodziej.Odwiedzałam tą panią prze ponad 2 lata,prowadziła mi
    ciążę.Prywatna wizyta -Bardzo miła.Raz na zdieciu szwów poszłam do niej do
    przychodni-mniej miła i mniej deliktna.
    Plusy-jeśli ma wątpliwości zleci badania.Jest miła.
    Minusy:jest strasznie nie punktualna i tylko raz udało mi sie wejsc o
    czasie.Umawia nawet po 3 pacjentki na jedną godzinę!Kiedyś tak sie zagadała że
    zapomniała mi lekarstwa zapisać(olśniło mnie po wyjsciu i wróciłam przypomniec o
    recepcie).Szalg mnie trafił kiedy umowiła mnie na usg(znowu miała godz.poślizgu)
    aby zbadac moja nadrzerkę!Doszłam na to Usg po 4 miesiacach ,zrobiła mi usg i
    okazało sie ze mam cos ,stwierdziła ze wiedziała po co mnie tu wysłała(choc
    zauważyłam przy wizycie ze mnie nie kojarzy).Chciała mnie koniecznie i szybko
    operować(swierdziła ze znowu bedzie musiała z kimś kawe wypić aby to
    załatwić).Zleciła badania-zrobiłam je.Kiedy czekałam w jej gabinecie na
    wizytę(pomimo ze upewniałam sie 15 min. wcześniej aby spytac sie czy przyjmie
    mnie o czasie( potwierdziła ze tak).Dojechałam na miejsce a tu 4 panie przede
    mną!Wiec sie wkurzyłam i zrezygnowałam z niej.Przerażona widmem operacji
    popędziłam do innego ginekologa.Lekarz sie uśmiał jak mu powiedziałam ze usg
    nadzerki Pani dokotr mi robiła,bo nie ma czegoś takiego."Przeczytał" co
    napisała( nabazgrała cos recznie i nie mogł rozczytać),zrobił mi USG.Powiedział
    ze nie ma sie czym martwic,"obiekt sie zmniejszył",przyjsc za miesiac na usg i
    kontrole.Wszystko skonczyło sie bez skalpela!
    Czasem tak dużo gada i nie dopuszcza pacjentki do słowa!rezultat:15 min. w
    gabinecie i połówe tego zapomniałam co miałam jej powiedziec!.
    Ale pochwalę ją za prowadzenie ciąży-była bardzo skrupulatna i jak jej sie coś
    nie spodobałao to przeprosiła i kazała badania rózne porobic aby sie upewnić.
    Moje wrażenia są mieszane co do Pani DR.Mam nie odparte wrazenie ze chciała m
    nie naciągnąć !
  • Gość: Megg IP: *.chello.pl 09.12.09, 21:32
    Najlepszym ginekologiem jest dr.Szeleziński.Przyjmuje w Sopocie.Zdecydowanie go
    polecam.W razie problemu jest też na Zaspie w szpitalu.Jest rewelacyjny, bardzo
    konkretny.
  • Gość: music IP: *.internetdsl.tpnet.pl 18.08.10, 15:36
    > bylam pare razy u kobiety gina-
    > szkoda gadac...
    a ty jaka byś była?...pewnie to samo...szkoda gadać
  • Gość: gość IP: *.cnow.pl 09.09.08, 13:07
    Po pierwsze jeśli chodzi o antykoncepcję na 100% dostaniesz plastry albo
    harmonet ale za receptę na plastry chyba dostaje więcej pieniędzy, bo bardziej
    na nie namawia czy słusznie? Polemizowałabym. Wiedzę ma małą wmówiła mojej
    koleżance że dziewczyna ma raka niemalże siła chciała ją kroić. Dziewczyna
    zmieniła lekarza i zmieniła się diagnoza. Jest bardzo "miła" gdy przychodzi się
    do niej z jakąś chorobą dróg rodnych (np. opryszczką) ja dostałam jej po
    antybiotyku a pani doktor spytała się "z kim Ty się dziecko zadajesz?"
  • Gość: trzydziestolatka IP: *.chello.pl 21.06.09, 21:58
    byłam ostatnio u doktor Bladochy-Kołodziej. Zdecydowanie nie
    polecam! pani doktor jest nadmiernie gadatliwa - nie odpowiada na
    pytania, a jeśli juz, to w bardzo arogancki sposób. Bezsensowny
    słowotok trwał ponad godzinę przy czym doktor nawet nie zapisała mi
    koniecznych (!)leków. Pani doktor sprawia wrażenie
    niedowartościowanej...straciłam czas wysłuchujac,że tak dobrze
    wygląda pomimo swoich 52 lat...jakiś dramat...
  • Gość: pacjentka IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 11.07.09, 08:34
    Moją ciążę też prowadzi dr Kołodziej. Początkowo byłam b zadowolona. Pierwsza
    wizyta trwała prawie godz. Pani Dr wszystko wyjaśniła, zrobiła dokładne usg itd.
    ale na kolejnych wizytach zaczęło mnie denerwować że za dużo mówi o tematach
    ogólnych i jakoś miałam wrażenie że przerywa mi jak o coś chce szczegółowo
    dopytać. Poza tym w trakcie badań USG też musze sie o wszystko dopytywać, bo
    Pani Dr raczej nie wyjaśnia co i jak a to powoduje że ja po takiej wizycie w
    końcu nie wiem czy wszystko ok z maluszkiem czy nie. Ciekawa jestem innych opinii?
  • babiloniaa 28.12.09, 16:33
    Gość portalu: trzydziestolatka napisał(a):

> byłam ostatnio u doktor Bladochy-Kołodziej. Zdecydowanie nie
    > polecam! pani doktor jest nadmiernie gadatliwa - nie odpowiada na
    > pytania, a jeśli juz, to w bardzo arogancki sposób. Bezsensowny
    > słowotok trwał ponad godzinę przy czym doktor nawet nie zapisała mi
    > koniecznych (!)leków. Pani doktor sprawia wrażenie
    > niedowartościowanej...straciłam czas wysłuc...c,że tak dobrze
    > wygląda pomimo swoich 52 lat...jakiś dramat...

na ten temat po forach już legendy krążą, nie o jej fachowości,bynajmniej
  • Gość: a IP: *.chello.pl 11.09.08, 18:11
    Pani Głuchowska-Tokć... No cóż, byłam u niej dwa razy i mam bardzo mieszane uczucia.
    Fakt jest dosyć sympatyczna i gadatliwa, ale ... dwa razy byłam i dwa razy się spóźniła o pół godziny.
    Żeby opóźnienie wynikało z tego, że ma pacjenta i w związku z tym coś tam się przeciąga, ale nieee. Ona siedziała w pokoju lekarskim i ględziła.
    Rozumiem, lekarzowi przysługuje przerwa, ale wypadałoby ją robić o jakiejś określonej godzinie i nie umawiać na ten czas pacjentów. Co ciekawe, panie z recepcji Evi-med nie bardzo się kwapią do chociaż lekkiego popędzenia jej mimo, że gdy ja byłam, czekały 4 kobiety w kolejce. Pani recepcjonistka nie była łaskawa sama z siebie iść i jej chociaż przypomnieć, że kilka pacjentek czeka, wiedząc, że lekarki nie ma w gabinecie a opóźnienie jest duże.
    Kurcze, w końcu płacimy za te usługi i wypadałoby żeby były wykonywane dobrze. Jakbym miała dużo czasu, to bym chodziła na bezpłatne konsultacje a nie płaciła i czekała nie wiadomo ile :/
  • Gość: gosia IP: *.gdynia.mm.pl 12.09.08, 09:58
    a ile kosztuje wizyta u ginekologa łacznie ze zrobieniem cytologii i
    usg narządów rodnych w Evi-medzie? Jestem w trakcie szukania nowego
    ginekologa w Trójmieście, raczej prywatnie, ale cena też ma dla mnie
    znaczenie...
  • Gość: ANNAM IP: *.chello.pl 24.09.08, 16:20
    Polecam dr Łapińską. przyjmuje w Sopocie na Małopolskiej Przychodnia ABC Family
    Med w ramach ubezpieczenia w NFZ. W Gabinecie jest USG. Pani doktor miła i
    solidna. Radze jak najszybciej się zarejestrować bo kolejki dość spore.
  • Gość: gdynianka IP: *.adsl.inetia.pl 30.10.09, 19:11
    sama wizyta w Evi-Med kosztuje 65 zł, cytologia dodatkowo chyba 30zł
    jeśli chodzi o USG to ja za ciążowe płacę 70zł, nie wiem czy normalne kosztuje
    tak samo
  • aniak.1 30.11.09, 15:47
    Witam. Mam pytanie gdzie przyjmuje dr Tomczyk?? Wiem, ze przyjmuje
    na Pomorskiej w Gdańsku w medycynie rodzinnej, ale tam nawet
    prywatnie nie ma juz miejsc na wizyte jeszcze w tym roku :/ Moze
    wiecie czy przyjmuje gdzies jeszcze??
  • Gość: abba IP: *.chello.pl 01.12.09, 09:11
    DR. Tomczyk ma swoja strone internetowa - przyjmuje na Karwinach.
  • Gość: M IP: *.chello.pl 21.01.10, 15:56
    Dr Grażynę Klimek zdecydowanie odradzam
  • Gość: Sylwia IP: 188.33.192.* 16.06.10, 13:16
    również odradzam dr. Klimek. Chodziłam do niej lecząc lekkie dolegliwości, kiedy
    zaszłam w pierwszą ciążę. W 5-6 tyg. przeszłam grypę wirusową i w 7 tyg byłam u
    niej znów się zbadać i akurat podczas wizyty okazało się, że mam plamienie.. Nie
    posłała mnie na USG (choć sprzęt stał w gabinecie), tylko zapisała Duphaston i
    przez 3 tyg. podtrzymywała nadzieję (nadal nie robiąc żadnych badań). W końcu po
    3 tyg. wypisała skierowanie do szpitala ze słowami:"trzeba sprawdzić czy płód
    jeszcze żyje"... myślałam, że po 3 tyg. nadziei zejdę z rozpaczy. W szpitalu
    oczywiście okazało się, że ciąża była martwa już 3 tyg. a ja niepotrzebnie
    miałam zatrzymywane poronienie i nadzieję. Poza tym jest niekomunikatywna, jak
    nie wiesz o co zapytać, to nie uzyskasz żadnej informacji, czułam się, jakbym
    była głupia, że nie wiem o czymś, a przecież nie jestem po 6 latach medycyny,
    praktyki itp. - mam prawo nie wiedzieć.
  • Gość: Nat IP: *.85-237-179.tkchopin.pl 26.02.10, 17:22
    Ja chce do doktor Tokć i jestem zadowolona. Babka konkretna i mila :) Klimek nie
    polecam,bo nawet mnie nie zbadała;/
  • Gość: n IP: *.85-237-179.tkchopin.pl 26.02.10, 17:22
    chodze*
  • Gość: anka IP: *.gdynia-laczpol.mm.pl 04.03.10, 15:23
    hejka, a wiecie moze, gdzie teraz przyjmuje dr Pilarska?? Bylam z niej bardzo
    zadowolona .
  • Gość: goscinka IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 04.05.10, 00:54
    uznawalam go za dobrego specjaliste, jednak po aresztowaniu w sprawie pedofilii
    i jego przyzznaniu sie do zarzutow, mam niesmak do tego, ze wciaz prowadzi
    praktyke (w Lotni)
  • Gość: monia IP: 199.67.203.* 02.06.10, 11:03
    dr Kołodziej to jakas masakra, jak bylam w ciazy popszlam do niej na
    pierwsza wizyte, nie dosc, ze walila mi na ty, to nie wpuscila
    mojego meza, mowila o jakies godnosci, na drugiej wizycie nawet mnie
    nie przepadala, powiedziala, ze wszystko ok, ciekawe skad wiedziala,
    moze telepatycznie? co wazniejsze wychodzac od niej niczego sie nie
    dowiedzialam, podkreslam niczego, sama tak nawijala nie na temat, ze
    az balam sie odezwac i cos spytac, to byla ostatnia wizyta u tej
    pani. trafilam do dr Głuchowskiej, zlota kobieta, podejcie do
    pacjentek rewelacja, bardzo mila, jak jest potrzeba to nie ma
    problemu ze zwolnieniem, bardzo sie martwi o kazda pacjentke, daje
    prywatny nr tel w razie pytan i watpliwosci, bardzo polecam przez
    duze P. pzdr
  • Gość: hola IP: *.146.3.235.nat.umts.dynamic.eranet.pl 02.08.10, 23:32
    Chodziłam do dr ginekolog Bladocha Kołodziej ponad rok. Zawsze wizyty były
    ciekawe, choć denerwowało mnie jak dużo gada, a nie mówi zbyt wielu konkretów o
    moich dolegliwościach.
    Przez rok chodziłam, bo wiedziałam, że jest dobra, jednak na ostatniej wizycie
    bardzo się przejechałam. Otóż bardzo nie pasowały mi tabletki antykoncepcyjne,
    po których nie ma się miesiączki. Źle się po nich czułam, nabierałam bardzo dużo
    wody i miałam wahania nastrojów.
    Receptę wyrzuciłam i teraz szukam innego lekarza ginekologa, który dobierze mi
    takie tabletki, abym czuła się dobrze i bezpiecznie.
  • Gość: music IP: *.internetdsl.tpnet.pl 18.08.10, 15:35
    > Receptę wyrzuciłam i teraz szukam innego lekarza ginekologa, który dobierze mi
    > takie tabletki, abym czuła się dobrze i bezpiecznie.
    A powiedziałaś p. Kołodziej o swoim samopoczuciu i dolegliwościach? Czy
    siedziałaś cicho (tak z twojego postu wynika) a teraz to recepta w kąt a pani
    doktor to be i szukam innego...jak Ci miała dobrać tabletki jak nie miała okazji
    tego z tobą skonsultować...
  • Gość: ARABICA IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 08.02.11, 13:33
    Jaka szkoda, że wcześniej nie zajrzałam na fora internetowe o tej lekarce. Cóż "było minęło". Prowadziła moją drugą ciążę w 2007/2008 i rzeczywiście miała dość indywidualne podejście, w typie "wyluzowanej babki". Mało rozmawiała, a wolała pacjentkę zagadać pierdołami: o pada!..., jak z seksem w 9 miesiącu???..., kobieta w ciąży ma leżeć i pachnieć ha, ha!!
    A teraz w lutym poszłam na kontrolę(79 zł) z cytologią(25zł) i problemem zespołu napięcia przedmiesiączkowego . Wchodzę do gabinetu i słyszę jej słowotok więc próbuję przebić się na temat mojej wizyty. Bez szans. Zalew pytań nie na temat i "no to się rozbieramy". Pobrała cytologię i "no to teraz usg, bo ja pacjentek nie konsultuję bez usg"a ja że nie jestem na to przygotowana finansowo (50zł) ale odpuściłam i pomyślałam, że cóż dopłacę. Po wszystkim siadam przed biurkiem i chcę porozmawiać o różnych moich zdrowotnych sprawach. Znów bez szans. Wypisała 7 badań hormonalnych w laboratorium (160zł), wymrożenie nadżerki na następnej wizycie(150zł + 79zł)), konieczną!!!wg niej konsultację psychiatryczną(90zł) jeśli chodzi o napięcie przedmiesiączkowe. Wyszłam zszokowana takim przedmiotowym traktowaniem pacjenta. Podjęłam decyzję , że NIGDY już nie wrócę do tej osoby.I resztę przestrzegam.
    Za otoczką uśmiechów, zwracania się na TY do pacjentki, rubaszności kryje się niekompetencja w kontakcie z pacjentem, parcie na kasę zbywanie, wypisywanie niepotrzebnych badań. Dziwi i szokuje to zwłaszcza, że jest to ginekolog od którego my kobiety oczekujemy poszanowania, intymności i taktu.
    Rozpoczynając wizytę w EVI-MEDZIE gdyńskim nie można nastawić się na konkretne koszta wizyty, ale oczekiwać, iż będą się pojawiać nieoczekiwane wydatki nazwane "w dobrym interesie pacjenta".
    Podsumowanie: ODRADZAM LEKARZA I KLINIKĘ!
  • Gość: M IP: *.centertel.pl 09.08.10, 17:17
    Jest a raczj była MOJA GINEKOLOG PROWADZACA CIAZE, BYŁA PONIEWAZ NA
    WIZYCIE NIE ZROBIŁA DOKLADNEGO USG, A PO 7 DNIACH OD WIZYTY U NIEJ
    GDY PRZYPADKOWO WYBRAŁAM SIE DO INNEGO GINEKOLOGA DOWIEDZIAŁAM SIE
    ZE MOJE DZIECO OD 2 TYG NIE ROSNIE ZE JEST ASYMETRIA, NIEWYDOLNOSC
    ŁOZYSKA I SKIEROWANIE DO SZPITALA. a u niej miałam nastepną wizyte
    za miesiac, ciekawe co by mi powiedziała... wole nie wiedziec
  • Gość: gosć IP: *.gdynia.mm.pl 23.02.12, 11:12
    Ja także u niej byłam i wyszłam niezadowolona po 2 tyg zrobiłam test ciążowy i wyszło że jestem w ciąży pani doktor nie wysłała mnie na badanie krwi a z tego wyszło by to od razu ogólnie nie polecam jej moim zdaniem jest za młoda i nie ma jeszcze takiego doświadczenia.
  • Gość: Lilka IP: *.ip.jarsat.pl 25.06.11, 18:34
    Zdecydowanie NIE polecam dr.Katarzyny Bladochy-Kołodziej. Zazwyczaj przychodzi spóźniona, jednak, zdarzyło się też tak, że Pani dr. nie przyszła do pracy, a czekały na nią umówione pacjentki. Nie zadzwoniła, nie przeprosiła, a dodam, że te wizyty były prywatne! Nie ma co liczyć na jej punktulaność i zaangażowanie. Niestety
  • daanuta7 23.04.12, 14:37
    Hej! postanowiłam dodać do dyskusji również swoje "5 groszy":) Ja osobiście jestem zadowolona z doktora Piotra Kwiecińskiego (przyjmuje w Gdyni). Podchodzi do pacjenta bardzo profesjonalnie, zawsze wyjaśnia wszystko i nigdy nie miałam wrażenia, że się śpieszy ( a to bardzo częste podczas wizyty u lekarza)!
    Powodzenia Dziewczyny!:)
  • Gość: Karo IP: *.dynamic.chello.pl 25.06.13, 15:00
    A czy ktoś był u dr M. Błędzkiej, przyjmuje na kołobrzeskiej i kilińskiego. Jakie są wasze opinie? Ktoś orientuje się może, czy wyniki cytologii odbiera się u dr, w recepcji czy wyniki przychodzą pocztą?
  • Gość: kkk IP: *.dynamic.chello.pl 24.01.14, 21:04
    Odradzam! jeśli ktoś chce trafić do lekarza, a nie kogoś kto pragnie podnieść swoje poczucie wartości, sprawczości i władzy przez "poskakanie" sobie na pacjencie. Spóźnialska- po pierwsze! Po drugie nie słucha pacjenta- nawet wywiadu nie zrobiła no i dała wykład, tyle, że nie na temat. Okropna, niewychowana i arogancka osoba i zdumiewają mnie pozytywne komentarze. Dla własnego dobra byłam tam pierwszy i ostatni raz.
  • Gość: marusia IP: 62.69.212.* 31.01.14, 20:35
    Ja chodzę do dr Magdy Młodzianowskiej. Jest OK, miła, delikatna, przyjaźnie nastawiona do ludzi. Zawsze dokładnie przeprowadza wywiad po mojej długiej nieobecności. Kiedyś chodziłam do niej prywatnie, teraz na NFZ (Gdynia, ul. 10 Lutego 21).

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka