Dodaj do ulubionych

GDYNIA -- dobry stomatolog/dentysta

10.04.08, 15:34
proszę polećcie mi jakiegoś DOBREGO dentystę, nie partacza który jedzie na
opinii. Mam strasznego pecha bo wypadaja mi plomby i ogólnie dramat:)
Edytor zaawansowany
  • ba_nita 10.04.08, 16:51
    Konopacki Jerzy, lek. stomatolog. Spec. protetyk. Gabinet
    tel. 0 58 626 37 38
    adres
    Gdynia, bp. Dominika 30 (wejście od al. Zwycięstwa)
    woj. pomorskie
    mail: kodent@plusnet.pl
    godziny otwarcia:
    poniedziałek,wtorek,czwartek16-20
    Cokolwiek napiszę będzie tylko moją opinią ale bardzo dobrą.
  • lilimaer 02.06.08, 09:03
    jesteś 100% przekonany do tego pana?
    pytam bo przyjmuje w mojej dzielnicy, właściwie bardzo niedaleko mojego miejsca
    zamieszkania - chciałabym się jeszcze dowiedzieć czy od razu leczy kanałowo czy
    tez woli podratować trochę zęba? (jedna dentystka założyła mi jakiś cement w
    celu podratowania ząbka i uchronienia go od kanału....
    ps jakie jest Twoje odczucie po założonych plombach? scieraja się szybko? czy dr
    stara sie jak najlepiej dopasować plombe do zgryzu?
    pytam bo też na tej [płaszczyźnie miałam radosne przygody:)
  • Gość: diastema IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 10.06.08, 21:05
    tez go polecam leczylam sie u niego i bylam bardzo zadowolona :) a po skonczeniu
    studiow mialam przyjemnosc odbywac staz pod jego okiem, takze naprawde polecam.
  • lilimaer 14.07.08, 09:18
    ok - ale ponawiam pytanie - Jesteś w 100% przekonany do tego pana? nie żałuje
    materiału na plombę? plomby się wycierają szybko czy jak??
    Pytam, bo w opinii niewiele napisałeś - wygląda to jak reklama tego gabinetu....
  • Gość: kizia IP: *.chello.pl 10.04.08, 17:57
    dr ciesla na legionow
  • metamorphosis4 10.04.08, 20:30
    Dr Koza na Abrahama.
    --
    Niektórzy szczycą się tym, że mówią to, co myślą nie wiedząc o tym,
    że... nie myślą
  • apetka 10.04.08, 21:39
    ja polecam niezmiennie prodent na sojowej,czyli dąbrówka.
  • Gość: ósemka IP: *.gdynia.mm.pl 01.12.08, 11:39
    Wszystko fajnie, ze polecacie to tego to tametgo, ale DLACZEGO? Chcć wiedzieć
    dlaczego ich polecacie, a nie znowu trafic na jakiegos darmozjada, ktory zrobi
    mi dziure, zawali plomba, wezmie stówe za zęba a za 3 miesiace zab sie zrobi
    czarny. Nie dziekuje. Totez prosze o polecanie na przykladach: ile zebow
    wyleczyliscie u tego dentysty i z czego, jaka byla cena ze znieczuleniem i bez.
    Szczegoly kochani, szczegoly...
  • lilimaer 03.12.08, 08:46
    dokładnie, napisałam tego posta w nadziei ze ktoś poprze swoja opinię jakimis
    "faktami" a tu tylko "ja polecam, ja tamtego"
    swoja droga, byłam u pana Konopackiego - słyszałam ze to dobry dentysta, nie mam
    zdania bo nie plombował mi jeszcze nic, jedyne co mnie odrzuciło to dbałość o
    higienę w Jego gabinecie.

jesli polecacie kogoś, to napiszcie DLACZEGO?? - dokładnie tak jak Ósemka o to pyta.

jeśli chodzi o ścisłość to nie polecam pani Barbary Rytlewskiej z
    Karwin-większość plomb które mi założyła to wspomnienie, ale świetnie zaleczyła
    mi kanał.
  • sil.bi 03.12.08, 16:14
    Ja niezmiennie od lat polecam dra Podkowskiego z Orłowa (ul. Aldony
    bodajże). Jest drogi, ale w 100% profesjonalny, zwłaszcza w
    skomplikowanych przypadkach. Jest też chirurgiem dentystycznym i np.
    bezboleśnie wyrwał mi zęba,którego przed nim nie mogło wyrwać dwóch
    innych 'super specjalistów'. Z tego, co wiem, należy do
    lekarzy,którzy najpierw ratują zęba, a wyrywają naprawdę w
    ostateczności.
    --
    [img]http://www.suwaczek.pl/cache/ba88aa2e1d.png[/img]
  • greg8888 23.07.13, 20:56
    lilimaer napisała:

> proszę polećcie mi jakiegoś DOBREGO dentystę, nie partacza który jedzie na
    > opinii. Mam strasznego pecha bo wypadaja mi plomby i ogólnie dramat:)

Kto Ci robił zęby, że wypadają Ci plomby. Napisz kogo unikać.

ZnanyLekarz.pl - tutaj jest najwięcej opinii. Adam Wolniewicz jest mi znany. Polecam. "Powierzyłem" mu swoje ósemki. Przyjmuje na Orłowskiej między Liceum Ekonomicznym a SKM.
  • irokez3434 16.01.14, 14:39
    może przejdź się na wawrzyniaka 4. Jak dla mnie to oni są od zadań specjalnych
  • Gość: Takosc IP: *.dynamic.gprs.plus.pl 15.08.14, 12:10
    Ja z kolei z Gdańska, ale warto polecić ten kontakt: www.stomatolog-przymorze.pl/kontakt-i-dojazd
  • juliaa55 21.08.14, 09:16
    Bardzo miła pani stomatolog przyjmuje w Wejherowie. Miałam problem z zębem mądrości i niestety należało szybko go wyrwać, bo ból był nie do wytrzymania. Przypadkiem natrafiłam na stronę internetową dr Beaty Lidke [url]http://beatalidke.eu/{/url] i natychmiast zadzwoniłam. Nie było problemu z umówieniem się na szybką wizytę i ma niższe ceny niż w Trójmieście. Nie mam już zęba mądrości, ale w razie potrzeby skorzystania z usług stomatologa będę już wiedziała, że należy iść do dr Lidke.
  • juliaa55 21.08.14, 09:17
    Bardzo miła pani stomatolog przyjmuje w Wejherowie. Miałam problem z zębem mądrości i niestety należało szybko go wyrwać, bo ból był nie do wytrzymania. Przypadkiem natrafiłam na stronę internetową dr Beaty Lidke http://beatalidke.eu/ i natychmiast zadzwoniłam. Nie było problemu z umówieniem się na szybką wizytę i ma niższe ceny niż w Trójmieście. Nie mam już zęba mądrości, ale w razie potrzeby skorzystania z usług stomatologa będę już wiedziała, że należy iść do dr Lidke.
  • Gość: Sailorr1212 IP: *.dynamic.chello.pl 27.09.16, 15:10
    Bardzo dobry i niedrogi w centrum miasta, super nowoczesny gabinet.Plomby amerykanskie lub japonskie w cenie jak polskie u innych. Polecam swedntpolska.com
  • Gość: natalia.preis IP: *.dynamic.mm.pl 01.07.14, 10:33
    Ja polecam klinikę Dental Art. Świetny personel, byłam już u 3 lekarzy, ale szczególnie polecam dr Kryszczuka (leczenie kanałowe zęba, który już był leczony kanałowo jakieś 16 lat temu). Profesjonalne podejście, spokojny, delikatny, RTG przed i po, więc wszystko widać na zdjęciu. Jeśli chodzi o leczenie zachowawcze to plomby wg cennika od 150-210 , znieczulenie w cenie. Uważam, że naprawdę warto. Klinika bardzo czysta, mają nowy RTG. Plomby super dopasowane i na pewno odpowiedniej wielkości. Ja jestem bardzo zadowolona, polecałam już dr Kryszczuka kilku osobom i wszystkie były zadowolone. Pierwszy raz trafiłam tam w 2012 roku i leczone tam zęby przez ten czas nie sprawiają żadnych problemów.
  • Gość: kk IP: *.gdynia.mm.pl 17.07.14, 18:43
    ja również trafiłam do dental art, będąc w Gdyni "przejazdem", mają dobre opinie, co do jakości usługi - leczenie kanałowe, to mało czasu upłynęło, żebym ją w pełni i rzetelnie mogła ocenić, sam przebieg leczenia ok, ale trzeba być czujnym i dociekliwym na etapie wyceny...byłam niemile zaskoczona, gdy lecząc jeden ząb (3-kanałowy) zostały mi naliczone koszty użycia mikroskopu dwukrotnie..."bo kolejna wizyta, czyli kolejne użycie", co by było, gdyby leczenie tego zęba zostało rozłożone na np. 5 spotkań? byłoby x5? wtedy cena samego użycia mikroskopu byłaby wyższa, niż średnia cena leczenia kanałowego całego zęba ;/...a drugie zaskoczenie na stwierdzenie, że "dwa kanały zostały udrożnione i zaleczone, trzeciego nie ruszałam, bo i tak pewnie nie dałby się udrożnić, bo i tak widziała pani ile się nad tym jednym męczyłam" ... za co i tak ostatecznie wystawiono rachunek, który wynosił ponad 100% wycenionej przy pierwszej wizycie usługi, ...nie wiem, czy takie zasady naliczania opłat panują w całym dental art, czy akurat ta pani stomatolog, do której trafiłam, tak mnie zrobiła w konia...ale jest nauczka na przyszłość
  • Gość: gośc5 IP: *.dynamic.chello.pl 13.10.14, 13:51
    Ja mogę polecić iDentical w Sopocie na 1 maja 5. Jestem z ich usług zadowolona.
  • Gość: Kris IP: *.dynamic.chello.pl 30.10.14, 20:33
    w Gdyni masz na Starodworskiej fajnego dentystę, Neodentis. Ja ze swoją w pół szczerbatą szczeną (zaniedbanie przez lata) tylko tam chodzę i jestem naprawdę zadowolony. Fajny gabinecik, solidna robota i nie zdzierają jak niektórzy.
  • Gość: Tadek IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 15.06.16, 08:12
    Byłem u kilku dentystów w Gdyni, ostatnio trafiłem na Panią Zenderowską z corona-dent.pl i szczerze polecam bardzo dobry stomatolog. Wizyta bardzo miła i bez stresu.
  • adamokow 29.07.16, 14:53
    polecam klinikę Cadent z Gdyni. przyjmuje tam zarówno dobry stomatolog jak i dobry chirurg szczękowy: cadent.pl/
  • pumeczka77 01.08.16, 18:39
    Niestety ceny w Cadencie są z kosmosu, te same usługi i materiał a ceny zawsze wyższe, nawet rtg u nich 40, w innych gab.20 zł.
  • Gość: anna967 IP: *.gdansk.vectranet.pl 28.12.16, 20:33
    Według mnie cena jest porównywalna do cen w innych gabinetach, za to jakość świadczonych usług bardzo wysoka. Ja jestem bardzo zadowolona z leczenia w cadent.
  • Gość: Sailorr1212 IP: *.dynamic.chello.pl 27.09.16, 15:08
    Bardzo dobry i niedrogi w centrum miasta, super nowoczesny gabinet.Plomby amerykanskie lub japonskie w cenie jak polskie u innych. Polecam swedntpolska.com
  • Gość: Sailorr1212 IP: *.dynamic.chello.pl 27.09.16, 15:14
    Bardzo dobry i niedrogi w centrum miasta, super nowoczesny gabinet.Plomby amerykańskie lub japońskie w cenie jak polskie u innych. Polecam swedentpolska.com
  • remontownik_76 27.11.16, 13:34
    Słyszałem, że dobry jest w Gdyni dentysta u nich www.evi-med.pl/oferta-dla-pacjenta/stomatologia/ Osobiście nie korzystałem, ale podobno warto. Co do cen, to podejrzewam, że są jak wszędzie w Trójmieście.
  • Gość: kanan IP: *.gdansk.vectranet.pl 07.03.17, 17:41
    Najlepiej oddać się w ręce profesjonalisty, który naprawi wszystkie zęby porządnie. Nie ma nic gorszego od beznadziejnej plomby którą za rok trzeba wymieniać. Dentysta Gdynia napraawił mi wszystkie zęby i od długiego czasu chodzę tylko na przeglądy i nic nie ma do poprawy :)
  • cezarylukasik.pl 10.03.17, 11:55
    Witam polecam gabinet SWDENT, doktor Marcin Mincer jest naprawdę profesjonalistą a na dodatek praktykuje także w Szwecji, używają plomb bez BPA produkcji japońskiej i amerykańskiej. Trzeba najpierw zadzwonić bo nie zawsze są wolne terminy swedentpolska.com/godziny-otwarcia/
  • Gość: Karolina 182 IP: *.static.ip.netia.com.pl 22.06.17, 11:24
    Dr bardzo szybko wyleczył mi ząb kanałowo i odbudował go pięknie. Wizyty bardzo profesjonalne - zarówno sprzet jak i podejście do pacjenta oraz samo leczenie. Wyrwał ni rowniez 8 chirurgicznie - ciężki przypadek dla innych dentystów dla niego nie był żadnym problemem . Poszło sprawnie i bez żadnych komplikacji. P O L E C A M ! ! ! swedentpolska.com
  • mikulitek 27.06.17, 09:45
    dr nawrocki w gdańsku. nie ma wygórowanych cen, jest świetnym specjalistą, cały czas się doszkala oraz szkoli innych stomatologów.

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka