dr elżakowski - laryngolog Dodaj do ulubionych

• drzewko
  • od najstarszego
  • od najnowszego
  • drzewko odwrotne
  • jestem zapisana z 3 letnim synem na wizytę w luxmedzie ale nie w lublinie tylko w małym miasteczku w którym nie mają żadnych "narzędzi". Idę po raz pierwszy do laryngologa na takie badanie (trzeci migdał) i zależy mi na dokładnym obejrzeniu go. Czy warto iść na takie badanie "na oko" czy może lekarz ma ze sobą jakieś przyrządy. chodzi mi o tą kamerkę do nosa
    • Gość: pacjentka IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 29.12.10, 17:30
      Ma wszystko potrzebne do badania. Ja z synem bywam u niego często (powiększone migdały) w Luxmedzie w małej miejscowości i nie narzekam.
      • Gość: aśka IP: *.adsl.inetia.pl 29.12.10, 17:47
        bardzo dziękuję za informacje
        • "Ma narzędzia"... ale co to własciwie oznacza??? zrobi dziecku videofiberoskopię?? jest to badanie bardzo wielemówiąceo "wygladzie" trzeciego migdała.
          Sama mam dziecko z takim problemem. U nas to wszystko wyglądało nastepująco: najpierw wizyta państwowa u laryngologa- doktor obejrzała jakimś lustereczkiem i stwierdziła,że jest powiększony;potem był alergolog prywatnie i doktor zleciła fiberoskopie na Chodźki. Czekaliśmy dość długo,ale badanie wykazało,że migdał jest powiekszony do 2/3 .... czyli dużo;/ Teraz oczekujemy na wycięcie.
          Jesli masz pytania,piszna maila gazetowego.
          Pozdrawiam.
          • Gość: mama IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 14.07.11, 12:22
            tylko dr Elżakowski- nie musi mięc niewiadomo jakich narzędzi by ustalić pewną diagnozę.
            Za nic w świecie nie zmieniłabym dr Elżakowskiego

Wysyłaj powiadomienia o nowych wpisach na forum na e-mail:

Aby uprościć zarządzanie powiadomieniami zaloguj się lub zarejestruj się.

lub anuluj

Zaloguj się

Nie pamiętasz hasła lub loginu ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Zadaj pytanie na Forum

Za darmo

Na każdy temat

Tysiącom użytkowników

Zapytaj

Bestsellery

Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.