• drzewko
  • od najstarszego
  • od najnowszego

Sanitas czy Słuchomed (laryngolog)? Dodaj do ulubionych

• 26.07.13, 12:12
    Witam, pisałam już wcześniej ale ponawiam pytanie bo zależy mi na odpowiedzi. Gdzie lepiej się wybrać do laryngologa czy w obu przychodniach wykonuje się wszystkie niezbędne badania?

"Chciałam uzyskać informację na temat laryngologa dziecięcego w Lublinie. Pediatra poleciła mi dr Beatę Janusz oraz Emilię Kątska. Poczytałam trochę opinii na temat obu lekarek i zdecydowanie więcej pozytywnych opinii ma dr Janusz więc chyba na nią się zdecyduję.
    Będę rejestrować dziecko w Słuchomedzie lub Sanitasie, tylko tutaj właśnie moje pytanie - czy w obu przychodniach wykonuje się wszystkie badania na miejscu? Nie wiem dokładnie jakie badania będzie trzeba zrobić bo to ustali się na wizycie ale dodam że na pewno synek ma przerośnięty 3 migdał, łapie często infekcje ucha i ma postępujący niedosłuch.
    Bardzo proszę o jakieś informację ponieważ jestem spoza Lublina. Gdzie lepiej zarejestrować? "
    Zaawansowany formularz
    • 29.07.13, 16:54
      polecam słuchmed jeśli chodzi o wszystkie potrzebne sprzęty natomiast nie wiem jak jest w sanitasie.
      • Gość: 55 IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 06.08.13, 21:33
        poszukaj takiego lekarza -kasztelan z dęblina
        • Gość: psycho-child IP: *.dynamic.chello.pl 03.09.13, 22:28
          polecam serdecznie doktor horaczyńską(laryngolog dziecięcy).jako dziecko prowadziła mnie, niestety nie wiem gdzie obecnie przyjmuje.
          • Gość: katie IP: *.static.chello.pl 08.11.13, 08:53
            Horaczyńska pracuje teraz na ul. Kawaleryjskiej w centrum alergologii. Z tego co wiem, nie ma problemów z dostaniem się.
        • Gość: Słuchmed IP: *.static.chello.pl 07.11.13, 11:02
          Kasztelana odradzam. Tyle przychodni zalicza, że sam nie wie gdzie pracuje
    • 10.09.13, 08:41
      Witaj, poznałam obie panie doktor i zdecydowanie polecam Ci dr. Beate Janusz w Sanitasie . W Sanitasie wykonują wszystkie badania na miejscu nieodpłatnie na fundusz NFZ a nawet wrazie takiej potrzeby przeprowadza zabieg usuniecia 3 -go migdała . Tak było w przypadku mojego synka p. dr. Janusz wykonała badania i usuneła migdał .Pani dr. to przemiła osoba z niesamowitym podejściem do dzieci gorąco polecam.
  • Powiadamiaj o nowych wpisach

Wysyłaj powiadomienia o nowych wpisach na forum na e-mail:

Aby uprościć zarządzanie powiadomieniami zaloguj się lub zarejestruj się.

lub anuluj

Zaloguj się

Nie pamiętasz hasła lub loginu ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.