leczenie migreny w Lublinie Dodaj do ulubionych

• drzewko
  • od najstarszego
  • od najnowszego
  • drzewko odwrotne
  • Proszę o namiary na dobrego specjalistę od leczenia migreny!!!
    • mi tez by się taki specjalista przydał a nikt nie wypowiedział się do tej pory w tym wątku. Mam takie dni ze ból głowy zaburza mi cykl dnia..czy ktoś może kogoś polecić, bo nie wiem czy wogule np. neurolog się tym zajmuje czy inny specjalista?
      • jeżeli juz to neurolog uważam że byłby najodpowiedniejszy ale dobry mocny Ibuprom tez pomoże
        • Gość: Gość IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 24.09.10, 20:40
          Polecam neurologa, ale mi pomógł kardiolog. Okazało się, że moje migreny miały podłoże ciśnieniowe. Było naprawdę nieciekawie, stałe zlecenie na zastrzyki Ketonal i kroplówki podczas ataku (ataki migreny + wymioty, zaburzenia równowagi, widzenia) nękały mnie przynajmniej raz w miesiącu. Teraz jak ręką odjął. Pamiętajcie, że leki doustne mogą zadziałać tylko w początkowej fazie (jak tylko pojawia się ten tępy ból, ucisk) potem można łykać je garściami i nic. Najlepszy jest zastrzyk.
          • Gość: Gość IP: 87.246.214.* 25.09.10, 08:48
            Można skorzystać z Poradni Leczenia Bólu w Instytucie Medycyny Wsi, dr Brzeziński. Mi akurat pomógł.
            • Gość: Gosc IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 08.10.10, 11:00
              Ja coś wiem na temat bólu głowy , wymiotów i wyłączenia z życia na ten czas. Proszki od bólu wszędzie w całym domu i na wyjście. Było coraz gorzej. Badanie ogólne wykazały , że jest ok.
              Neurolog, następne leki na uspokojenie. Ja powiedziałam dosyć tego!!!!!!!!! I co przyjrzałam sie medynie niekonwencjonalnej. Zaczęłam od diety. Już był postęp. Potem badanie aparatem salvia wykazały CANDIDE. I co okazało się ,ze toksyny walą do głowy , stres przyspiesza proces.
              Po oczyszczeniu organizmu czuje się rewelacyjnie. Dalej o siebie dbam ćwiczę i ciesze się życiem. Oczyszczanie organizmu prowadzone przez Pana Marka tel. 601 395408.
              Pozdrawiam wszystkich z migrenami i uwierzcie można bez tego żyć
      • Gość: eliza IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 13.11.13, 13:07
        Witam. Wielu pacjentom pomógł dr Jurkowski w Lublinie.Irydolog.pozdrawiam
      • Gość: eliza IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 13.11.13, 13:10
        Bóle głowy miałam od 20 lat. Jeszcze raz polecam dr Jurkowskiego
        • Znam. Bardzo dobry specjalista. Ja zapobiegawczo chodziłam do dwóch lekarzy. Mi w ogóle jeden doradził zabieg hydrokolonoterapii. Chyba dobrze napisałam, bo trudna nazwa, nawet jak usłyszałam to dopytywałam. Byłam już 3 razy w odstępie kilku dniowym. Efekt miałam już po pierwszym, ale lekarz zalecił serie. Chodzę do centrum rehabilitacji JACH, bo mają tam dobrą cenę, nie chciałam wydawać za dużo. Bałam się też iść gdzieś, gdzie mają stary i nieznany sprzęt, bo wiadomo że to nie byle jaki zabieg. Tutaj zrobiłam wcześniej wywiad środowiskowy, żeby mieć pewność że to sprawdzony gabinet.
          • I jakie masz odczucia po tych zabiegach? ile razy byłaś? Ja zapisałem się do Jacha na zabieg hydro, czekam. Nie tylko migrena mi dokucza. Mogę jakieś świeże info powiedzieć już za dwa dni jak było. Cena jak cena, ważne żeby było profesjonalnie i bez powikłań! To się dla mnie liczy! A słyszałem, że tak bardzo dobrze. Napisz coś więcej jak możesz.
            • Przepraszam Cię, że nie odpisywałam ale byłam na urlopie. Mimo wszystko chciałam zapomnieć o wszystkim, nawet o tych przyjemnych rzeczach. Były góry i morze :) jak co roku. Ale do rzeczy, odrzucia mam po zabiegu hydrokolonoterapii bardzo dobre. Przede wszystkim pomimo intymnosci zabiegu w ogole nie odczulam czegos takiego, ze to osobista sprawa, ktora powinno zalatwiac sie w swojej lazience. Kompleksowo i profesjonalnie, takie mam odczucia. Przede wszystkim wszystko zrobione delikatnie, nic nie bolalo. Nawet pokusilabym sie o to ze to bylo calkiem przyjemne :) Ja bylam dotychczas 2 razy. A jakie Twoje wrażenia? Bo widze, ze sie zapisales. Cena bardzo adekwatna do jakości, przede wszystkim to naprawde niedrogo. Teraz Ty w takim razie powiedz o swoich odczuciach, jak było? :)
    • Wszystkim, którzy cierpią na migrenę polecam doktora Arkadiusza Terleckiego, który ma prywatny gabinet na Szwoleżerów. Zajmuje się akupunkturą. Cierpiałam od bardzo wielu lat na migrenę, bardzo, bardzo uporczywą. Obeszłam wszystkich możliwych lekarzy,przetestowałam na sobie masę leków. Efekty bardzo mizerne, a powiedziałabym nawet - żadne. Koleżanka dała mi namiary na Doktora Terleckiego, do którego chodzi na akupunkturę już od kilku lat. Pomyślałam, że spróbuję i ja skoro ona tak super się czuje. I na prawdę nie żałuję! Przeprowadziłam dwie kuracje składające się z 10 zabiegów akupunktury, 10 - ciu masaży leczniczych, do tego dieta oczyszczająca. Dziś z ręką na sercu mogę powiedzieć, że pozbyłam się migreny i polecam każdemu kto ma taki problem! Spróbujcie! Takie leczenie nie ma żadnych skutków ubocznych, a rezultaty są genialne! Fajne jest to, że podczas takiej kuracji leczy się kilka chorób jednocześnie. Ja oprócz migreny mam też otyłość. W ciągu miesiąca zrzuciłam dodatkowo 6 kg wagi i nadal chudnę. Lekarz też super, doświadczony, leczy kompleksowo. Zainteresowanym podaję numer do Kliniki Akupunktury- 815260649.
      • Gość: GOŚĆ IP: *.147.184.211.nat.umts.dynamic.eranet.pl 01.04.11, 15:17
        Ja też chodzilam na akupunkturę na Szwoleżerów i jestem bardzo zadowolona. Co prawda wybrałam chyba 20 zabiegów, ale efekty są super i trwałe. Polecam:-)
    • Gość: gość IP: *.146.175.5.nat.umts.dynamic.eranet.pl 20.10.10, 16:15
      Bóle głowy są bardzo często spotykaną dolegliwością, której przyczyny są złożone i nie zawsze mają związek z zaburzeniami w obrębie głowy.
      o Ich przyczyną mogą być : urazy, choroby wewnętrzne, nadciśnienie, zaparcia, alergie, miesiączka, problemy trawienne, depresja, nerwica, przewlekły stres, jak również schorzenia kręgosłupa.

LECZENIE BÓLÓW GŁOWY OPIERA SIĘ NA KOMPLEKSOWEJ TERAPII :
      Akupunktura – często stanowi jedyna skuteczną metodę leczenia, szczególnie u pacjentów cierpiących od kilkunastu lat na uporczywe bóle głowy, u których leczenie farmakologiczne nie przyniosło oczekiwanych rezultatów.

Masaż leczniczy kręgosłupa – daje doskonałe rezultaty w przypadku bólów głowy spowodowanych dyskopatią, stresem, nerwicą, skurczem naczyń krwionośnych.

Bańki lecznicze – likwidują stany zapalne w obrębie kręgosłupa, poprawiają krążenie. Często po jednym zabiegu pacjenci odczuwają znaczną ulgę. Liczba zabiegów dostosowana jest indywidualnie do schorzenia i stanu pacjenta.

KURACJA LECZNICZA ZWYKLE OBEJMUJE ZWYKLE 10 ZABIEGÓW AKUPUNKTURY, 10 MASAŻY LECZNICZYCH. KURACJA TRWA OK. 3 TYGODNI.

PODCZAS KURACJI MOŻNA LECZYĆ KILKA SCHORZEŃ JEDNOCZEŚNIE NP. BÓLE GŁOWY, NADWAGĘ, BÓLE KRĘGOSŁUPA.

LECZENIE AKUPUNKTURĄ NIE KOLIDUJE Z LECZENIEM FARMAKOLOGICZNYM !

BARDZO DOBRE REZULTATY LECZENIA.

KLINIKA AKUPUNKTURY ARKADIA
      dr n. med. Arkadiusz Terlecki
      Ul. Szwoleżerów 5/2, Lublin

NOWE GODZINY OTWARCIA :
      pon., śr., pt. : 13.00 - 20.00
      wt., czw. : 9.00 – 16.00
      sob. : 9.00 - 12.00

REJESTRACJA TEL. POD NUMERAMI:
      81 526 06 49 lub 662 030 277
      ( w godzinach otwarcia )
      - Serdecznie zapraszamy -

Wysyłaj powiadomienia o nowych wpisach na forum na e-mail:

Aby uprościć zarządzanie powiadomieniami zaloguj się lub zarejestruj się.

lub anuluj

Zaloguj się

Nie pamiętasz hasła lub loginu ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.