Dodaj do ulubionych

Osiedle Przy Wspólnej w Sulejówku

IP: *.chello.pl 28.05.10, 01:31
Byle tylko nie zbudowała tego tak niechlujnie jak na osiedlu Sportowa w Brwinowie :/
Edytor zaawansowany
  • Gość: Architekt Wnętrz IP: *.home.aster.pl 06.09.10, 13:33
    kupujących mieszkanie w tej inwestycji,
    zapraszamy do korzystania z usług naszej pracowni,
    zajmującej się projektowaniem i nadzorem nad realizacją
    wnętrz mieszkalnych

jesteśmy najbliżej położoną Sulejówka pracownią architektoniczną

nasza pracownia znajduje się tu :

www.studio-m.pl/kontakt.php
    Zapraszamy do współpracy,

mgr inż. arch. Katarzyna Kosieradzka
    tel. 501 11 59 88
    katarzyna.kosieradzka@studio-m.pl
    www.studio-m.pl
  • Gość: Architekt Wnętrz IP: *.home.aster.pl 06.09.10, 13:41
    kupujących mieszkanie w tej inwestycji,
    zapraszamy do korzystania z usług naszej pracowni,
    zajmującej się projektowaniem i nadzorem nad realizacją
    wnętrz mieszkalnych

jesteśmy najbliżej położoną Sulejówka pracownią architektoniczną

nasza pracownia znajduje się tu :

www.studio-m.pl/kontakt.php
    Zapraszamy do współpracy,

mgr inż. arch. Katarzyna Kosieradzka
    tel. 501 11 59 88
    katarzyna.kosieradzka@studio-m.pl
    www.studio-m.pl
  • jubson1 13.10.10, 14:37

Czy jest może ktoś, kto kupił mieszkanie w tej inwestycji?
    Jakieś opinie nt zawieranych umów z tą firmą?
  • Gość: Bober IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 19.07.11, 16:33
    Kupiłem i na razie widzę, że idzie im ta budowa jak krew z nosa. Marne szanse na zakończenie w terminie. Nie wiele się dzieje. Obiecują, że dogonią czas, ale na obiecankach się kończy. Na razie chcą tylko kasę za więcej niż zrobili. Co do umowy, to każdy negocjuje samodzielnie. Ogólnie to jest duża firma i nie ma się czego (chyba ?!) obawiać, poza tym marnym tempem budowy.
  • Gość: maja IP: *.adsl.inetia.pl 06.10.11, 19:54
    Witam

Ja też planję zakup mieszkania ale w II etapie. W związku z tym mam pytanie czy wiecie ile będzie wynosił czynsz i co w nim będzie? Bo jak wiem to ogrzewanie i ciepła woda będzie na gaz a to chyba drogo wyjdzie??
    Bardzo proszę o odpowiedź
    Pozdrawiam być może Sąsiadka
  • Gość: mga IP: *.acn.waw.pl 10.10.11, 12:03
    Cześć ja kupiłam mieszkanie w 1 etapie czynsz opiewa na wszystko oprócz prądu. Po roku można powołać spółdzielnię wtedy mieszkańcy sami decydują jak będą się rozliczać - wszystkie koszty są w Umowie, poproś żeby Ci ją przesłali nie ma z tym problemu . Pozdrawiam, sąsiadów PS. czy jest ktoś jeszcze kto kupił w bloku A swoje M ;)?
  • Gość: BOB IP: *.play-internet.pl 16.10.11, 21:31
    Interesuję się kupnem mieszkania w bud. B, proszę o opinie osób które kupiły mieszkanie w bud A , jak wygląda kontakt z deweloperem i ogólnie Wasze odczucia.
    Pozdrawiam
  • Gość: Rysiek IP: *.play-internet.pl 19.11.11, 17:49
    I jak co Ci mówią z terminem oddania bud. , jestem też ciekaw co się dzieje że maja wolne znowu mieszkania w promocyjnej cenie , pewnie ktoś wypowiedział im umowę lub też czuje że jest coś w nieporządku i będą problemy z zakończeniem lub odbiorami .
    Pozdrawiam
  • Gość: englert35 IP: *.play-internet.pl 19.10.11, 20:30
    Witam
    Również szukam osoby, która kupiła mieszkanie w tej inwestycji. Proszę o kontakt e-mail:
    englert@poczta.onet.pl

Pozdrawiam
  • Gość: englert35 IP: *.play-internet.pl 19.10.11, 20:38
    Póki co negocjujemy umowę z developerem i chcemy kupić mieszkanie w budynku B, szukam informacji jak to ma się do odbioru mieszkań w budynku A i czy będą opóźnienia??

englert@poczta.onet.pl
  • Gość: BOB IP: *.dynamic.gprs.plus.pl 19.10.11, 22:22
    Niema szans aby skończyli na czas, postęp robót jest strasznie ślamazarny i jakość wątpliwa.
    Miałem okazję zwiedzać istniejącą budowę - szok !!! - brak barierek bhp, mnóstwo butelek po wódce i puszek po piwie , w wszędzie śmierdzi moczem!!!!!
    A wracając do umowy i terminów to jestem ciekaw ile zapłaci Włodarzewska odszkodowania za opóźnienia bo przecież mieli zakończyć budowę w tym roku , a jestem więcej niż pewien że nie ma szans aby skończyli wcześniej niż do przyszłego lata.
    Proszę zwrócić uwagę na jakie są odsetki za opóźnienia w zapłacie rat a jakie za opóźnienia w oddaniu budynku z tego co wiem to 0,2% za miesiąc - śmiech na sali , takie kary dotyczą dnia na ogół.

• Gość: englert35 IP: *.play-internet.pl 20.10.11, 21:51
    Jestem ciekawy jak długie będzie w takim razie opóźnienie. Rozumiem ze zawsze coś może nie wyjść jak na każdej takiej inwestycji. Jeśli ktoś, kto kupił mieszkanie w budynku A, to proszę o napisanie coś o dacie zakończenia budowy. Co developer mówi o odbiorze i zakończeniu budowy.
    Pozdrawiam
  • Gość: Kumpel IP: *.wlodarzewska.pl 26.10.11, 09:58
    Powiedz jak to zrobiłes że Cie wpóścili na budowe tez chetnie bym tam wszedł i zobaczył jak wygląda to wszystko od wewnątrz.
    Pozdrawiam mam nadzieje przyszłych sąsiadów. :)
  • Gość: mga IP: *.adsl.inetia.pl 27.10.11, 15:24
    właśnie jak tam weszłeś? mi powiedzieli, że nie da rady bo są dźwigi i jak ich nie będzie to będę mogła zobaczyć.
  • Gość: Ice-Hot IP: *.pgd.pl 08.02.12, 14:49
    wszedłeś ^ moja droga wszedłeś
  • Gość: mga IP: *.acn.waw.pl 09.02.12, 10:06
    Dziękuję za poprawienie mnie, jednak nie jest to formum polonistów więc jak nie masz nic ciekawszego do napisania to może daruj sobie ;)))
  • Gość: BOB IP: *.play-internet.pl 02.11.11, 20:35
    Mogę ci wysłać fotki z budowy , jak wygląda od środka?
    Pozdr
  • Gość: mga IP: *.adsl.inetia.pl 27.10.11, 15:34
    BOB witaj sąsiedzie ;) powiedz mi jak udało Ci się wejść do bloku? ja cały czas czekam aż będę mogła to zrobić. Nie powiem, że Twój post wzbudził we mnie mega niepokój, póki co byłam spokojna ale skoro masz już takie negatywne odczucie to i ja zaczynam się martwić. Miejmy nadzieję, że wszystko będzie OK. szczerze to nie sądzę żeby etap budynku A chcieli zepsuć bo na pewno będzie to się wiązało z problemami przy sprzedaży mieszkań w budynku B (wiadomo złe wieści szybko się rozchodzą a tym bardziej w internecie). A raczej nikt przy zdrowych zmysłach tego nie robi specjalnie. No cóż będę mogła napisać więcej jak zobaczę a jeszcze więcej jak odbiorę mieszkanie. Pozdrawiam sąsiadów.
  • Gość: BOB IP: *.play-internet.pl 02.11.11, 20:42
    To dlatego nie chcą Cię wpuścić, gadają bzdury - że niemożna wejśc na budowę bo dźwigi pracują , a pracownicy pracują ?
    Nie chcą wpuszczać bo się pewnie wstydzą obciachu - brak bhp , flaszki po kontach i smród moczu !!!.
    Powiedz mi co mówią na temat przesunięcia terminu i do kiedy teraz podają ?
    Jak bedziesz chciała to mogę wysłać Ci parę fotek .
    Pozdr
  • Gość: mga IP: *.acn.waw.pl 04.11.11, 09:25
    BOB - ja podpisałam umowę niedawno i wtedy było już wiadomo że na grudzień się nie wyrobią. Termin mam na 1 połowę 2012 roku i taki oficjalnie teraz podają - ale wydaje mi się, że najwcześniej to będzie marzec czyli koniec tego 1 kwartału. Byłam tam z tydzień temu (było bardzo dużo robotników no i widziałam, że pracowali). Widzę, że robią elewację zewnętrzną ale w paskudnym kolorze i wiem, że ludzie piszą do nich w tej sprawie że im się ten kolor nie podoba;((( bo na wizualizacji jest zupełnie inny żółty a nie taki pomarańczowy czy jak go nazwać, co Ty sądzisz o tej elewacji będziesz pisał w tej sprawie????. Kurde no to teraz będę żyła w niepewności co zastanę w swoim M ;((( oby było ok. A widziałeś swoje mieszkanie już w środku?? pozdrawiam
  • Gość: BOB IP: *.play-internet.pl 04.11.11, 17:22
    Jeżeli nie będzie zimy to może i ok maja , czerwca zakończą budowę.
    Nie ma szans aby skończyli do marca, chyba że nie będzie wcale zimy to i możliwe bo jeżeli będzie to nie zrobią dróg, chyba że będą robić totalną fuszerkę. od zakończenia budowy i przekazania mieszkań potrzebne jest uzyskania pozwolenia na użytkowanie to (ok 6-8 tygodni) tak wiec maj/czerwiec.
    A odnośnie koloru to chyba pójdę do sądu - bo przecież kupowałem mieszkanie takie jak na folderze tak wiec to jest coś innego ( czytałem że jest szansa na odszkodowanie jeżeli nie wywiążą się )
  • Gość: mga IP: *.acn.waw.pl 07.11.11, 11:38
    Hej, mi też się wydaje że będzie to około maja (no póki co pogoda dopisuje, więc może, może). Ale jakby ja osobiście wliczyłam taką możliwość, że będzie to później niż w marcu w momencie kupna. Ja mam nadzieję, że drogi, chodniki, ulice i ogród będą - nie wyobrażam sobie inaczej!!! i wyjdaje mi się z tego co podpatrzyłam, że tą ulice co ma być pomiędzy blokami A i B to już nawet robią (ogrodzenie też już robią jest za tym prowizorycznym takie samo jak na wizualizacji więc ok). Co do koloru to jeśli jest taka możliwość to może najpierw trzeba może złożyć pismo z wyjaśnieniem koloru, który znacząco odbiega od wizualizacji?jak myślisz?generalnie, jak dla mnie z tym kolorem tragedii nie ma ale fakt faktem inny jest na wizualizacji. I z tego co wiem nie każdemu się taki podoba i ludzie już piszą o wyjaśnienie tego.
  • Gość: mga IP: *.adsl.inetia.pl 17.11.11, 22:43
    Hej nie wiecie czemu w bloku A pojawio się teraz dodatkowych 10 mieszkań? mieli sprzedane prawie wszystkie, zostało im chyba z 5, 6 wolnych i to były przeważnie duże mieszkania a teraz są dodatkowe i to 10.Dajcie znaka o co chodzi jeśli coś wiecie. Pozdrawiam, MGA
  • Gość: BOB IP: *.play-internet.pl 18.11.11, 22:33
    Ciekawa sprawa ?
    Chyba są jakieś problemy i ludzie czując to wypowiadają umowy .
    Może trzeba tak samo zrobić .
    MAG powiedz co mówią Ci na temat opóźnień ? i czy coś proponują ciekawego ?
    A może ktoś jeszcze wie coś więcej co się tu dzieje?
    Pozdrawiam
  • Gość: mga IP: *.adsl.inetia.pl 19.11.11, 17:04
    Z tego, co mówią to planowane jest oddanie bloku w marcu i nie przewidywane są większe opóźnienia.Jest jeszcze trochę do roboty ale póki nie ma mrozów to robią więc oby tych mrozów długo nie było to marzec będzie realny;))) POZDRAWIAM
  • Gość: Rysiek IP: *.play-internet.pl 19.11.11, 18:04
    Wczoraj byłem na budowie , chodziłem po całym budynku do i jak nie będzie zimy to może i zdążą , ale to jest nie realne.
    Albo wykonają to tak że będzie do poprawy wszystko .
    Brakuje jeszcze sporo tynków gipsowych , szlicht i tu jak przyjdą mrozy to wszystko po odpada i połuszczy się . Elewacja też jest dopiero w połowie może ciut więcej wykonane (przecież wg. technologi to przy tem. poniżej +5 stopni to nie można wykonywać - GDZIE JEST INSPEKTOR NADZORU ŻE IM POZWALA na taką lipę.
    Tak samo jest z balkonami , robią izolację i kładą gresy - !!!!!!
    Współczuje wszystkim który tam kupili mieszkania - jedna wielka lipa .
    Proponuje jak kto może to niech ucieka stamtąd , o z tego co pamiętam pierwszy termin oddania budynku miną jesienią , wiec chyba będzie łatwo wypowiedzieć umowę.

• Gość: obiektywna IP: *.acn.waw.pl 29.12.11, 14:37
    Myśle, że trochę przesadzasz teraz temp. w ciągu dnia to pow +5 C (i taka jest od początku listopada) więc nie sądzę, że coś poodpada. Po co to czarnowidztwo i straszenie ludzi? Ja rozumiem gdyby faktycznie były mrozy to OK ale chyba sam widzisz jaka zima w tym roku????. Czy na prawdę nie można na sprawę spojrzeć obiektywnie a nie z takim pesymizmem? Powiem więcej byłam na budowie i pomimo mojej dużej wady wzroku widze postępy z tygodnia na tydzień;) więc nie wiem czego dotyczą te komentarze że nic się nie dzieje i nikt nie pracuje???. Faktycznie jest opóźnienie ale 3 miesiące to nie tragedia. Przecież nikt Cię nie zmusza do kupna tam mieszkania możesz wybrać spośród wielu innych inwestycji a przynajmniej ludzie nie będą mieli za sąsiada marudy i człowieka z problemami. pozdr.
  • Gość: Rysiek IP: *.play-internet.pl 02.01.12, 23:11
    No proszę wiedzę że sama Pani Kierownik Budowa się wypowiada, tak wiec mogę Pani pogratulować tempa prac w listopadzie i grudniu - rzeczywiście coś sie ruszyło i zaczęło dziać.
    Od nośnie temperatur to proszę sprawdzić w internecie jakie były temperatury w ciągu nocy j i czy nie było mrozów, bo przecież klej czy tynk nałożony dzień gdzie nie zawsze tem. była powyżej +5 C a w nocy minusowa - to przecież to zmarzło. ( być może wytrzyma rok , dwa , a potem wiadomo niech lokatorzy sami remontują jak będzie odpadać - prawda !!!)
    Każdy może sobie sprawdzić temperatury jakie były w dzień i w nocy oraz sprawdzić u producenta f. ATLAS czy takie warunki są dopuszczalne , bo przecież na pewno elewacje nie były ogrzewane. Tak wiec każdy może sam odpowiedzieć Pani, że robiła Pani niezgodnie ze sztuką budowlaną i Aprobatą Techniczną.
    Odnośnie tempa robót to mam wrażenie że chyba deweloper zagroził wykonawcy wyrzuceniem z budowy przez opóźnienia - bo w pierwszej wersji miał być zakończona we wrześniu , a w październiku (patrząc na marazm na budowie sierpień, wrzesień, październik ) i widmo jak by był zima od listopada to zakończenia budowy było by nie wcześniej niż w maju / czerwcu. Myślę że takie rozumowanie jest także faktem wybrania innego wykonawcy na drugi etap inwestycji, i tu słowa uznania na postęp prac przy rozbiórce i wykopie .
    A tak dla uspokojenia odnośnie mojej upierdliwości to i tak będę dalej się przyglądał jako zwykły gap z ulicy, bo kupiłem już mieszkanie w wesołej.
  • Gość: M. IP: *.play-internet.pl 05.01.12, 22:24
    Hmmm... jak czytam Wasze wypowiedzi to zastanawiam się czy rozmawialiśmy z tymi samymi ludźmi. Jak kupowaliśmy z żoną mieszkanie gdzieś przełom listopada/grudnia 2010 to deweloper od razu informował nas, że termin oddania inwestycji to I kwartał 2012 i tak też mamy zapisane w umowie.
    Druga sprawa to jak udało nam się gdzieś na początku 2011 roku (oczywiście w drodze "wyjątku" ;)) wejść na teren budowy i zobaczyć nasze mieszkanie to żadnych butelek po piwie i wódce nie widziałem, a barierki i owszem.
    Co do opóźnień od nas bank wymagał by w wypłata transz była powiązana z postępami w budowie opisanymi w umowie i póki co żadnych opóźnień w postępach nie było.
    Tyle ode mnie pozdrawiam przyszłych sąsiadów - może by tak wspólnie blokową parapetówkę zrobić... mam nadzieje, że elewacje wtedy nie poodpadają :)
  • Gość: obiektywna IP: *.adsl.inetia.pl 07.01.12, 19:44
    masz rację ;))) w końcu normalny człowiek a nie jakiś markotent;) myślę, że będzie okazja nie jedną parapetówkę ;)) pozdrawiam
  • Gość: Rysiek IP: *.play-internet.pl 07.01.12, 22:57
    No cóż Wasz problem , bo nie ja będę tam mieszkał i nie mi będzie elewacja odpadać ....... , tak wiec życzę udanej parapetówki ..... i jak się otrząśniecie i zobaczycie jak odpada elewacja to już Wam nic nie zostanie jak napić się znowu dla poprawy humorku ........
    I oby nie było jak mówi przysłowie " że Polak mądry po szkodzie "..... no cóż nie życzę nikomu czegoś złego, tylko dziwię się tym co kupili mieszkanie i przyglądają się bezczynnie na te nie prawidłowości ........ - no cóż Wasze pieniądze.
  • Gość: jjjj IP: *.dynamic.lte.plus.pl 01.08.12, 22:24
    A ja nie rozumiem czemu Rysiek wypowiada się w sprawię która jego nie dotyczy. Kupiłeś mieszkanie w Wesołej to załóż sobie tam forum i dyskutuj na temat swojej budowy.
  • amelia85 09.01.12, 22:51
    Rysiek nie mąć . Bo od razu było mówione, że termin oddania mieszkań będzie w kwietniu 2012 ! a po budowie nikt nie może sobie spacerować :) i butelek po piwie liczyć .
  • Gość: obiektywna IP: *.acn.waw.pl 13.01.12, 16:17
    Amelia miło Cię poznać, rozumiem że należysz do zacnego grona przyszłych mieszkańców bloku A;)? jeśli tak miło nam Cię przywitać na forum;) Podpisuje się przy tym co napisałaś, nikt nie może sobie chodzić bo budynek jest zamknięty no chyba że przez dach;)))
  • Gość: Rysiek IP: *.play-internet.pl 19.01.12, 22:50
    Niedowiarkom chętnie wyślę fotki z wizyty na budowie
  • Gość: obiektywna IP: *.acn.waw.pl 23.01.12, 15:59
    Ryśku, fotki z odpadającego tynku chcesz wysłać?
  • Gość: przyszły mieszkani IP: *.mofnet.gov.pl 24.01.12, 12:51
    podobno na początku lutego mają wysyłać zawiadomienia o.....odbiorach?. wiadomość od włodarzewskiej i kierownika budowy. prawda czy fałsz?
  • Gość: obiektywna IP: *.acn.waw.pl 24.01.12, 15:49
    Nic mi o tym nie wiadomo, na mój gust to zawiadomienia moga wysyłać ale termin odbioru może być na marzec najwcześniej przecież tynk na zewnątrz nie dokończony jeszcze i nie ma płytek na balkonach więc mają co robic jeszcze. Skąd te wieści? Patio jeszcze też nie wykończone. A luty za dwa tygodnie.
  • Gość: przyszły mieszkani IP: *.mofnet.gov.pl 25.01.12, 08:23
    wiadomości są z włodarzewskiej. Kierownik budowy potwierdzał. Podobno w 3 klatce fugują podłogi. Dla nas ta informacja również była dużym zaskoczeniem. Do lutego niedaleko. Pozostaje tylko czekać na korespondencję.
  • Gość: obiektywna IP: *.acn.waw.pl 25.01.12, 09:37
    Ok niech wysyłają zawiadomienia (wiadomo, że odbiór tylu mieszkań to proces długi a jeśli trzeba dopasować terminy), jeśli jednak prace nie będą skończone (zarówno w środku, jak i na zewnątrz, w tym uporządkowane podwórko) tak jak trzeba to chyba ludzie i tak nie odbiorą, więc zakładam że wyślą ale z realnym terminem na odbiór już wszystkich zakończonych prac;))) zobaczymy...
  • Gość: AB IP: *.wegrow.domtel.com.pl 04.02.12, 10:29
    witam sąsiadów :)
    byłam w zeszłym tygodniu na budowie, żeby zobaczyć swoje M ale niestety nie wpuścili mnie :/ mam natomiast informację, że w tym tygodniu będą wysyłać już info z terminami odbioru.
    Więc chyba nawet wyrobią się przed terminem :)
    mam pytanie co do elewacji, przyznaję jest ohydna, ale czy można coś jeszcze z tym zrobić??

ps. nie mogę doczekać się naszej parapetówki :)
    pozdrawiam
    Ania
  • Gość: mga IP: *.adsl.inetia.pl 05.02.12, 18:00
    Cześc Ania,
    co do elewacji to wiem, że ludzie składali reklamacje ale nikt nie odpisuje i sprawa się przeciąga!!!!! może w większym gronie uda się załatwić więcej!!!!;) jedynym słowem pisz do nich i dzwoń najlepiej do handlowca u którego kupiłaś mieszkanie, ludzie tak robią i nie tylko Ty skarżysz się na elewację. Mi osobiście kolor odpowaiada ale wiem że nie każdemu i że rózni się między tym co jest a obrazkiem na wizualizacji. Ja nie odbiorę mieszkania dopóki nie będzie skończony tynk bo nie jest skończony oraz płytki na balkonach. Wiem, że klAltki też jeszcze nie są ukończone aaaaaaaa no i teren wokół sorrry ale to jeszcze jest jedna wielka budowa więc mam nadzieję, że dopóki tego wszystkiego nie ukończą to nie będą ludzi na odbiór zapraszali. Ja tam jestem wybredna i dla mnie musi być skończone wszystko!!!;))) A PARAPETÓWKA MIEJMY NADZIEJĘ NIEBAWEM;)))) COŚ CZUJĘ, ŻE TO BĘDZIE WESOŁY BLOK;)
  • Gość: AB IP: *.219.51.111.static.nsti.pl 09.02.12, 11:24
    Oj będzie wesoły i to bardzo :-))))
    Niestety elewacja różni się i to znacząco :-/ ok, zadzwonię i wyślę pismo, zobaczymy czy coś z tego wyjdzie...
    Tak jak byłam pod koniec stycznia, to dopiero mieli się zabierać za klatkę schodową. Nie było ani koloru ani barierek na schodach. Jeśli chodzi o teren wokół to też jest jeszcze wiele do zrobienia.
    Tak jak Ty MGA, ja też nie mam zamiaru odbierać mieszkania przed zakończeniem budowy i mam zamiar przesunąć ten termin najdalej jak tylko się da, chociaż z drugiej strony nie mogę już się doczekać :))
  • Gość: mga IP: *.acn.waw.pl 10.02.12, 13:38
    No trzeba pisać, pisać, pisać ale z tego co wiem to słabo z odpowiedzią na te pisma.
    Ja odbiorę jeśli faktycznie wszystko będzie zakończone. Czy uda sie to do marca - wątpię ale odbiór może być na koniec marca więc jeszcze jest czas i są szanse, że bedzie to w terminie. Coż zaloguj się na forum link podał Tede tam wymienimy sie doświadzczeniami.

Pozdrawiam sąsiadkę,MGA
  • Gość: Ewa IP: *.planetcar.pl 10.09.13, 16:12
    witam
    mam pytanie jest wrzesień 2013 a budynek B jest dalej nie oddany, zastanawiam się nad zakupem mieszkania w tym budynku ale patrząc na Wasze posty jestem lekko przerażona. jak wyglądają informacje ze strony developera dla osób które podpisały już umowę? mnie babeczka informowała, ze odbiór w listopadzie ale patrząc na postęp prac marnie to widzę. bardzo proszę o inforamcje
  • anula5550 16.01.12, 13:45
    Witam, przepraszam że tutaj piszę z prośbą, ale to najlepsze miejsce na znalezienie osób kupujących mieszkanie u dewelopera. Mam zatem ogromną prośbę o wypełnienie ankiety składającej się z kilku pytań, a dotyczącej reklam deweloperów. Oto link do ankiety: LINK. Będę niezmiernie wdzięczna za każdą pomoc :)
  • Gość: Tede2 IP: *.adsl.inetia.pl 26.01.12, 23:17
    przywspolnej.fora.pl/
    Zapraszam do wspólnej dyskusji. Myślę, że wymiana informacji będzie w tym miejscu łatwiejsza!

Pozdrawiam
    Tede2
  • Gość: Rysiek IP: *.play-internet.pl 08.02.12, 22:29
    Pewnie że można wyegzekwować zmianę koloru elewacji - przecież na wszystkich materiałach reklamowych i bilbordach jest inny kolor . Zgodnie z prawem handlowym jest to inny produkt , tak wiec deweloper dokonał oszustwa i manipulacji.
    A co do jakości elewacji to przecież wiadomo że była wykonywana niezgodnie z technologia i sztuką budowlana , można wystąpić do producenta systemu elewacyjnego firmy ATLAS, o podanie szczegółów w jakich temperaturach można wykonywac roboty oraz niech poda terminy po jakich można układać kolejne warstyw - tj. klej z siatka po ilu dniach i jakiej temperaturze tynk i następnie po ilu daniach i jakiej temperaturze można malować farba .
    Temperatury jakie były można sprawdzić w internecie , okres robót sprawdzić w dzienniku budowy , lub tez mogę podesłać fotki ze stanu zaawansowania - jestem pewein na 100 % że elewacja jest źle wykonana,.
    Jeśli miał ma ktoś ochotę to można też poprosić o ocenę stowarzyszenia na rzecz ociepleń www.systemyocieplen.pl/ , lub tez wykonać ekspertyzę .
    Następną rzeczą źle zrobioną to są balkony - płytki klejone na mokrą szlichtę które odpadną po 2, 3 lata.
    Pewnie pani "Obiektywna" znowu mnie skrytykuje ale podejżewam że jest to sama Pani kierownik budowy - tak wiec szanowano Pani lepiej pilnowac było robót a nie teraz Pani pilnuje forum .
  • Gość: ulalala IP: *.dynamic.chello.pl 10.02.12, 16:21
    witam,
    pisalam w sprawie elewacji, początkowo opisała mi jakas Pani tłumaczac sie w dosc pokraczny sposob i tak jakby rozmawiala z debilem, potem przestala odpisywac, ingorując kompletnie moje pytania i watpliwosc. Moim zdaniem kolor wpływa niekorzystnie na wyglad calego budynku, nie mowiac o tym, ze ten kolor wyplowieje i w ogole bedzie tragedia. Moze tylko mi sie nie podoba, ale nawet jesli, to wydaje mi sie ze robienie czegos inaczej niz sie deklarowalo (np w folderach) jest nie w porzadku i ktos powinien za to odpowiedziec. Prawda jest taka, że jesli ignorują moje uwagi odnosnie elewacji, to bankowo oleja tez kazde inne zapytanie. umowie nie ma zapisu o kolorze elewacji, wiec jaka mam podstawę prawną do negocjacji koloru.Chyba moge sie poskarzyc Panu Bogu....
  • Gość: Tede2 IP: *.adsl.inetia.pl 10.02.12, 18:47
    możesz powrzucać zdjęcia i zamieścić je na forum przywspolnej.fora.pl ? Tam jest odpowiedni dział ze zdjęciami - na pewno każdy chętnie zobaczy fotki!
  • Gość: ulalala IP: *.dynamic.chello.pl 12.02.12, 12:50
    to bylo do mnie? Ja mam zdjecia bilbordu i zdjecie bloku, ale chyba kazdy wie, jak to wyglada. Domniemuje,ze post skierowany był do poprzedniej wypowiedzi :)
  • Gość: 1234 IP: *.dynamic.gprs.plus.pl 02.10.13, 23:48
    Fakt posiadania ceryfikatu na Jetfoil przez Woodsa, nie zmienia innego faktu, że dostarczane urządzenia przez Bovent na budowę takiego certyfikatu już nie posiadają. Proszę porównać numer certyfkatu i typ na certyfikacie oraz numer i typ urządzenia na naklejce CE na ich urządzeniach.
    I CO, ZATKAŁO WAS KAKAŁO?
    ps.Tutaj na portalu panuje całkowita cenzura. Portal nie jest wart czasu na czytanie.
  • flaktbovent 03.10.13, 00:17
    Szanowni Państwo,

Poprzednie wpisy tego samego anonimowego użytkownika zostały skasowane, ponieważ ekspertyza prawna udowodniła, że są niczym innym jak wprowadzaniem w błąd i działaniem na szkodę firmy Flakt Bovent.

W odpowiedzi na powtórne wprowadzanie naszych Klientów w błąd odpowiadamy:

1) Firma Bovent nie produkuje wentylatorów oddymiajacych, a wszystkie wentylatory są dostarczane bezpośrednio przez fabrykę Flakt Woods, wiec obowiązują certyfikaty wystawione na tę fabrykę. Inna wersja jest niedopuszczalna prawnie.
    2) Zestawy wentylatorów mają różne nazwy handlowe w zależności m.in. od wysokości zabudowy. Jednak - co jest wyraźnie zaznaczone zarówno w certyfikatach jak i w raportach z badań - jeśli produkt występujący pod inną nazwą handlową skłąda się z produktów certyfikowanych, to obowiązują dokładnie te same badania i certyfikaty. Wszystkie badania i wszystkie certyfikaty są dokładnie opisane , należy je tylko przeczytać. Nie ma obowiązku ponownego badania raz certyikowanego wentylatora, tylko dlatego, że został pomalowany np. na zielono i w związku z tym w celu odróżnienia go w sprzedaży dodano mu nowy element w nazwie.
    3) Ponieważ nie znajomość prawa, w tym brak umiejętności posługiwania się certyfikatami, nie zwalnia nikogo od odpowiedzialności, informujemy, że poczyniliśmy niezbędne kroki prawne w celu ustalenia osoby posługującej się nickiem 1234 i jest to prawdopodobnie osoba, która obecnie ma założoną sprawę sądową właśnie o zniesławianie firm wentylacyjnych. Gdy wyrok się uprawomocni, zostanie ona poproszona o ZATKANIE wszystkich kłamliwych komentarzy kosztownymi ogłoszeniami z przeprosinami.

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka