Dodaj do ulubionych

Kierunek Łomianki - osiedle Naturalis

IP: *.warszawa.mm.pl 14.07.10, 15:49
Eeee, tanio. W takie tanie projekty to nikt nie wchodzi. Jak
podniosą do 8000 to się zastanowię...
Edytor zaawansowany
 • Gość: tamtejszy IP: *.internetdsl.tpnet.pl 10.08.10, 12:41
  Nie wiem skąd autor miał informacje, że Polnord sprzedaje mieszkania Wilanowie w
  cenie od 6500 za m2. Nie ma tam takich tanich mieszkań.
 • Gość: Kirtylk IP: *.play-internet.pl 22.07.13, 14:44
  W tym momencie sprzedaje nawet jeszcze taniej, ceny są od 5500 przed jakimikolwiek rabatami, a jak powołasz się na tę stronkę to już dostaniesz 25k: rynekpierwotny.com/mieszkania/mazowieckie/warszawski-zachodni/ronson-development,naturalis/
 • slavko.matejovic 10.08.10, 12:58
  Ciekawe czy potencjalni klienci zdają sobie sprawę z bliskości
  terenów zalewowych.
 • trekkie 23.02.11, 12:30
  Osiedle Ronson Naturalis, to przykład skandalicznego planowania przestrzennego.

  Bez infrastruktury drogowej codzienne 500~1000 samochodów będzie stało na dwóch wąskich uliczkach w próbie wydostania się na ulicę Warszawską by tylko wjechać do centrum Łomianek, nie mówiąc już o wyjechaniu na trasę dojazdową do warszawy.

  W Łomiankach nie ma w większości sieci wodno kanalizacyjnej, wątpliwe jest że dla osiedla zostanie zbudowana oczyszczalnia.

  Bliskość jeziorek i podmokłe tereny będą sprawiały problemy z korzystaniem z garaży.
 • Gość: gość IP: 46.187.139.* 13.08.13, 19:46
  Również uważam że Ronson to solidna firma, doskonale inwestuje. Jego blogi sa zawsze w ciekawej lokalizacji.
 • gumri 26.08.13, 19:50
  Mieszkam w jednym z mieszkań Ronsona, co prawda nie w Warszawie tylko we Wrocławiu ale musze przyznać że dobrze mi się mieszka.
 • Gość: ariel sharon IP: *.play-internet.pl 27.08.13, 16:33
  no faktycznie, żyd to żyd zawsze jest taki sam, w cale się nie zmienia :-)))

  konstruktywna logika

 • Gość: 123 IP: *.dynamic.gprs.plus.pl 02.10.13, 23:57
  Fakt posiadania ceryfikatu na Jetfoil przez Woodsa, nie zmienia innego faktu, że dostarczane urządzenia przez Bovent na budowę takiego certyfikatu już nie posiadają. Proszę porównać numer certyfkatu i typ na certyfikacie oraz numer i typ urządzenia na naklejce CE na ich urządzeniach. Nadzór budowlany i PSP nie może odbierać takich urządzeń.
  I CO, ZATKAŁO WAS KAKAŁO?
  ps.Tutaj na portalu panuje całkowita cenzura. Portal nie jest wart czasu na czytanie.
 • flaktbovent 03.10.13, 00:42
  Szanowni Państwo,

  Poprzednie wpisy tego samego anonimowego użytkownika zostały skasowane, ponieważ ekspertyza prawna udowodniła, że są niczym innym jak wprowadzaniem w błąd i działaniem na szkodę firmy Flakt Bovent. Wykazywanie ewidentnych kłamstw nie jest cenzurą.

  W odpowiedzi na powtórne wprowadzanie naszych Klientów w błąd odpowiadamy:

  1) Firma Bovent nie produkuje wentylatorów oddymiajacych, a wszystkie wentylatory są dostarczane bezpośrednio przez fabrykę Flakt Woods, wiec obowiązują certyfikaty wystawione na tę fabrykę. Inna wersja jest niedopuszczalna prawnie.
  2) Zestawy wentylatorów mają różne nazwy handlowe w zależności m.in. od wysokości zabudowy. Jednak - co jest wyraźnie zaznaczone zarówno w certyfikatach jak i w raportach z badań - jeśli produkt występujący pod inną nazwą handlową skłąda się z produktów certyfikowanych, to obowiązują dokładnie te same badania i certyfikaty. Wszystkie badania i wszystkie certyfikaty są dokładnie opisane , należy je tylko przeczytać. Nie ma obowiązku ponownego badania raz certyikowanego wentylatora, tylko dlatego, że został pomalowany np. na zielono i w związku z tym w celu odróżnienia go w sprzedaży dodano mu nowy element w nazwie.
  3) Ponieważ nie znajomość prawa, w tym brak umiejętności posługiwania się certyfikatami, nie zwalnia nikogo od odpowiedzialności, informujemy, że poczyniliśmy niezbędne kroki prawne w celu ustalenia osoby posługującej się nickiem 123 i jest to prawdopodobnie osoba, która obecnie ma założoną sprawę sądową właśnie o zniesławianie firm wentylacyjnych (lub inna, z niąpowiązana). Gdy wyrok się uprawomocni, zostanie ona poproszona o ZATKANIE wszystkich kłamliwych komentarzy kosztownymi ogłoszeniami z przeprosinami.

  P.S. Poprawna forma: KAKAO.
  Możliwe, że braki w znajomości ortografii powodują u "gościa portalu" braki w zrozumieniu norm określających sposób wykonywania badań i przyznawania na ich podstawie certyikatów.
  Przed kolejną falą negatywnych wpisów polecamy konsultacje np. na forum "Język polski dla obcokrajowców".
 • Gość: Dareczek IP: *.dynamic.chello.pl 19.10.13, 23:09
  Wracając do tematu osiedla, chciałem zapytać jak wyglądają mieszkania i w jakich granicach cenowym są mieszkania 2 lub 3 pokojowe ?

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

 

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka