Dodaj do ulubionych

LEX-HOUSE Zachodniopomorskie

16.08.10, 19:35
Czy macie jakieś doświadczenie z tym developerem?
www.lex-house.pl/
ktoś korzystał z ich biur? Będę wdzięczna za opinie :)
Edytor zaawansowany
  • Gość: bambucha IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 17.08.10, 18:53
    Znajomi ostatnio kupili od nich mieszkanie w Szczecinie, z tego co wiem to się
    nie skarżyli więc chyba wszystko poszło gładko :)
  • dorota.k2 17.08.10, 21:14
    a jak bardzo "ostatnio" kupili to mieszkanie? słyszałam o pewnej promocji
    związanej z forami internetowymi i właśnie Lex-house i chciałabym wiedzieć czy
    to prawda czy ktoś sobie jaja robi ;) może coś wiedzą...
  • Gość: bambucha IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 18.08.10, 20:06
    nosili się z kupnem jakoś od zeszłego roku a kupili nie wiem, w marcu? nie
    miałam z nimi kontaktu przez jakiś czas ale wiem że w kwietniu już mieszkali.
    Mogę jutro zadzwonić i zapytać :) a o co chodzi z tą promocją? nie wiem czy z
    jakiejś korzystali ale jaj sobie raczej nikt nie robił, zadowoleni byli raczej :)
  • dorota.k2 21.08.10, 14:12
    chodzi o to, że podobno dają 10% zniżki na swoje usługi, jeśli ktoś poinformuje,
    ze dowiedział się o nich z forum internetowego
  • Gość: bambucha IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 21.08.10, 18:41
    też słyszałam o tej promocji :) nie widzę tego u nich na stronie ale może to
    działa na zasadzie - idziesz, wypełniasz jakiś papier, zaznaczasz skąd o nich
    wiesz i jeśli się okaże że z forum to dostajesz 10% jako niespodziankę? gdyby to
    mieli na stronie głównej to każdy by tak mówił :)
  • Gość: arti IP: 62.69.221.* 29.08.10, 12:42
    podobno na hasło "dzik" działają całkowicie charytatywnie i nie biorą ani grosika.
  • Gość: aaapsik IP: *.globalconnect.pl 29.08.10, 20:46
    A na hasło "bambucha robi z Ciebie wała" dają mieszkanie za darmo...

Podobno ;)
  • sparkle_breeze 12.09.10, 22:09
    A tu może wszystkich zaskoczę, ale to na serio działa. Znajoma mi się pochwaliła, bo szukała informacji na temat biur nieruchomości i się właśnie doczytała gdzieś na forum, że są całkiem spoko... No i udało jej się znaleźć przytulne mieszkanko, z nawet dość atrakcyjnym kredytem (o ile kredyty w ogóle mogą być atrakcyjne) i dostała tę zniżkę.
    Wystarczy sprawdzić u źródła, a nie ośmieszać...
    --
    I tak tańczy moja dusza, jak jej obaj grają - anioł reggae, diabeł bluesa, w szachu się trzymając...
  • Gość: bam IP: *.dynamic.gprs.plus.pl 13.09.10, 08:23

www.lex-house...oferta_id=76691 - sparkle a to widziała? :>
  • Gość: POSZKODOWANY IP: *.univ.szczecin.pl 02.06.11, 16:14
    A ja szczerze ODRADZAM!!! Wynająłem za ich pośrednictwem lokal na prowadzenie działalności gospodarczej i po poniesionych nakładach na remont okazało się, że lokal jest z wadą prawną -przeznaczony do rozbiórki. W w dodatku, najprawdopodobniej nie sprawdzili ksiąg wieczystych i za ich pośrednictwem wskazali mi oszusta, który w rzeczywistości nie miał tytułu prawnego do nieruchomości, a to z nim podpisałem umowę najmu.

Właściciel ma spore braki w wychowaniu. Sprawa już dwa lata toczy się w sądzie.
  • Gość: Marcin IP: *.stargardszczecinski.vectranet.pl 24.04.12, 14:36
    Potwierdzam właściciel ma ogromne braki w wychowaniu (to zwykły cham) i w dodatku niekompetentny, pracownicy trochę nadrabiają ogólny stan ale po własnych przygodach stanowczo odradzam ich usługi.
  • Gość: Ewa IP: *.dynamic.mm.pl 13.07.13, 00:11
    to chyba najgorsze biuro w Szczecinie. Bez umowy wystawili moją nieruchomość na sprzedaż jeszcze z dopiskiem 0% prowizji ... wygląda to jak OSZUSTWO !!! wypowiedziałam umowę i nie polecam w dodatku właściciel to zwykły prostak ! Koleżanka chciała kupić przez nich mieszkanie ale zrezygnowała bo agent który ją prowadził nie miał pojęcia o tym co mówi i robi !
    ODRADZAM !!!
  • Gość: sprawiedliwy IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 28.09.13, 09:16
    Wystawili bez umowy a ty wypowiedziałaś umowę...? coś tu nie gra.
  • Gość: Sylwia IP: *.bb.sky.com 22.09.13, 14:49
    Wystawilismy mieszkanie na sprzedaz przez ta agencje.Na poczatku bylo fajnie informacje o wszelkich prezentacjach i o klientach otrzymywalismy mailem.Niestety zwolniono Pana Michala ,ktory byl odpowiedzialny za nasza nieruchomosc.Teraz nie moge sie nic dowiedziec.Pisze do faceta co sie dzieje z nasza oferta,podobno byl chetny klient z gotowka i nagle zapadla grobowa cisza.Takiej ignorancji jeszcze nie spotkalam.Calkowite olewanie klienta.
  • Gość: 1234 IP: *.dynamic.gprs.plus.pl 02.10.13, 23:40
    Fakt posiadania ceryfikatu na Jetfoil przez Woodsa, nie zmienia innego faktu, że dostarczane urządzenia przez Bovent na budowę takiego certyfikatu już nie posiadają. Proszę porównać numer certyfkatu i typ na certyfikacie oraz numer i typ urządzenia na naklejce CE na ich urządzeniach.
    I CO, ZATKAŁO WAS KAKAŁO?
    ps.Tutaj na portalu panuje całkowita cenzura. Portal nie jest wart czasu na czytanie.
  • flaktbovent 03.10.13, 00:32
    Szanowni Państwo,

Poprzednie wpisy tego samego anonimowego użytkownika zostały skasowane, ponieważ ekspertyza prawna udowodniła, że są niczym innym jak wprowadzaniem w błąd i działaniem na szkodę firmy Flakt Bovent. Wykazywanie ewidentnych kłamstw nie jest cenzurą.

W odpowiedzi na powtórne wprowadzanie naszych Klientów w błąd odpowiadamy:

1) Firma Bovent nie produkuje wentylatorów oddymiajacych, a wszystkie wentylatory są dostarczane bezpośrednio przez fabrykę Flakt Woods, wiec obowiązują certyfikaty wystawione na tę fabrykę. Inna wersja jest niedopuszczalna prawnie.
    2) Zestawy wentylatorów mają różne nazwy handlowe w zależności m.in. od wysokości zabudowy. Jednak - co jest wyraźnie zaznaczone zarówno w certyfikatach jak i w raportach z badań - jeśli produkt występujący pod inną nazwą handlową skłąda się z produktów certyfikowanych, to obowiązują dokładnie te same badania i certyfikaty. Wszystkie badania i wszystkie certyfikaty są dokładnie opisane , należy je tylko przeczytać. Nie ma obowiązku ponownego badania raz certyikowanego wentylatora, tylko dlatego, że został pomalowany np. na zielono i w związku z tym w celu odróżnienia go w sprzedaży dodano mu nowy element w nazwie.
    3) Ponieważ nie znajomość prawa, w tym brak umiejętności posługiwania się certyfikatami, nie zwalnia nikogo od odpowiedzialności, informujemy, że poczyniliśmy niezbędne kroki prawne w celu ustalenia osoby posługującej się nickiem 1234 i jest to prawdopodobnie osoba, która obecnie ma założoną sprawę sądową właśnie o zniesławianie firm wentylacyjnych (lub inna, z niąpowiązana). Gdy wyrok się uprawomocni, zostanie ona poproszona o ZATKANIE wszystkich kłamliwych komentarzy kosztownymi ogłoszeniami z przeprosinami.

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka