Dodaj do ulubionych

Armadadom Kraków

20.02.11, 17:45
Czy ktoś coś moze powiedzieć o tym deweloperze bo słyszałem, że bardzo niska jakość budynków?
Edytor zaawansowany
  • Gość: ben00 IP: *.147.116.116.nat.umts.dynamic.eranet.pl 02.03.11, 10:49
    wszedłem bo przeczytałem - Armagedon, w kontekście pytania to zabawne skojarzenie.
    I żeby było jasne dewelopera nie znam i nic dobrego ani złego nie mam do powiedzenia
    pozdro
  • Gość: Manfred IP: *.internetdsl.tpnet.pl 07.03.11, 19:50
    Mam nadzieje że Armadadom to nie Armagedon:)
  • Gość: nabywca IP: *.nsystem.pl 09.07.11, 23:11
    Witam, mam mieszkanie w budynku wybudowanym przez dewelopera na Ruczaju. Niestety, zakup okazał sie bardzo problematyczny. Po pierwsze , budynek ma wadliwie wykonany dach- woda leje się po ścianach i przez dziurę na klatce schodowej- od roku mieszkańcy podstawiają wiadra, a deweloper w odpowiedzi na kolejen pisma - nie robi dokładnie nic. Jego pracownicy mówią,e to wina podwykonawcy i na tym kończy się ich odpowiedizlaność. Pozostaje droga, kosztowna i kłopotliwa , ale nieunikniona droga sądowa.

Po drugie, jest mnóstwo wad w wykonaniu budynku, mieszkańcy zamówili ekspertyzę niezależnego rzeczoznawcy, która to potwierdziła.

W mieszkaniach, systematycznie dochodzi do zalań, odpada tynk. Mieszkańcy są sfrustrowani- chodzi o świezo wykończone , czesto drogimi materiałami, ściany.
    Mieszkania sprzedawane były w róznym czasie- deweloper nie płacił czynszu za te, których jeszcze nie sprzedał, w efekcie wspólnota mieszkaniowa ma długi.
    Wskazany przez dewelopera Zarządca, bardzo źle oceniany przez mieszkańców, okazał się "nie do ruszenia" - miał tak sformułowan umowę ,ze po 1,5 roku przepraw udało się wspólnocie go pozbyć. Prawnicy byli bezradni, a Zarządca nie otrzymał absolutorium, nie wyjasnił nieścisłości finansowych( znaczących!). Nie egzekwował długów od dewelopera , jego sposób komunikacji z mieszkańcami był skandaliczny.
    Podsumowujac- zamiast radości z nowego mieszkania, w które człowiek inwestuje wszystko, co ma- frustracje, stres i walka.
    Nie polecam

• Gość: pandzik IP: *.dynamic.chello.pl 17.07.11, 18:34
    Gość portalu: nabywca napisał(a):

Ale to jest polska norma. WSZYSCY dev. są tacy sami. Niektórzy mają więcej szczescia po prostu.
  • Gość: Alex IP: *.adsl.inetia.pl 28.07.11, 16:28
    A moim zdaniem nie zawsze wina musi być po stronie developera. Oczywiście najłatwiej zawsze ją zrzucić na niego. Nie bronie go bo nie znam całej sytuacji. Może w tym przypadku tak jest ale jeżeli on tylko zleca budowę jakiejś firmie budowlanej to może jest to wina firmy budowlanej. Sam wiem jak prosperują firmy budowlane bo sam nie raz w nich pracowałem. Prawda też jest taka, że deweloper powinien dopilnować takiej firmy ale też nie musi się znać na wszystkim.
  • Gość: Armadadom IP: *.home.aster.pl 18.01.12, 13:31
    W związku z opiniami zamieszczonymi na portalu „ gazeta.pl „ dotyczącymi inwestycji realizowanych przez naszą spółkę informujemy , że szanujemy prawo każdego do swobodnego wyrażania swojej opinii , jednak zgodnie z ustaloną przez spółkę polityką informacyjną nie zamierzamy z uwagi anonimowość zamieszczonych opinii podejmować dyskusji czy polemik .
    Nasze dane : adres mailowy , numery telefonów oraz adres biura są ogólnie dostępne na naszej stronie . Ze swej strony zapewniamy , że jesteśmy otwarci na wszelkie uwagi , zgłoszenia dotyczące realizowanych przez nas inwestycji .
    Trudno jednak odnieś się do bardzo ogólnikowych opinii zamieszczonych anonimowo na portalu. Wszystkie osoby które chciałby podzielić z nami swoimi opiniami zapraszamy w godzinach otwarcia do naszego biura.
  • Gość: mieszkanka IP: *.nsystem.pl 22.02.12, 20:50
    Witam, podzielam bardzo krytyczną opinię na temat jakości mieszkań przy ulicy Ruczaj a kontakt z administratorem, który jak się dowiedziałam "obsługuje" wszystkie nowe inwestycje Armady byl dla mnie traumatyczny.
    Dziura w dachu nadal jest i nadal leje się niej woda. Absurd.
  • Gość: potencjalny klient IP: *.intersport.pl 23.12.13, 11:08
    Witam,
    zastanawiam się o jakiej inwestycji Państwo piszą czy to jest ul. Zdunów? Zastanawiam się nad mieszkaniem tam. Czy mają Państwo jakieś doświadczenia?
  • Gość: Damian IP: *.net.autocom.pl 17.07.11, 12:19
    Ja nie mam żadnych zastrzeżeń co do tego developera ;)
  • Gość: Jerzy IP: *.multi-play.net.pl 13.07.13, 14:25
    Miło to słyszeć Panie Damianie, tylko proszę chociaż podać lokalizację Pana nieruchomości,tak żeby było wiadomo o którym budynku mówimy.Pozdrawiam Jerzy
  • jannoga 07.01.19, 12:10
    Armada.
    Zakupiłam mieszkanie przy ul Hamernia.
    Mieszkania są albo fatalnie zaprojektowane albo ktoś nieźle oszczędzał przy ich realizacji.
    Fatalna jest AKUSTYKA. Słyszę niemal wszystko co się dzieje u sąsiadów. Każdy krok, spuszczanie wody, puszczanie wody, zamakanie drzwi. Mieszkania są bardzo niskie więc ma jak tego wygłuszyć. Koszmar!
    Drobne usterki są usuwane na bieżąco.
    Zdecydowanie odradzam tego Developera!!

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka