Dodaj do ulubionych

Dla znających sytuację na rynku mieszkaniowym

IP: *.dynamic.gprs.plus.pl 13.05.11, 15:49
Witam!
Oglądam inwestycje deweloperskie pod kątem kupna mieszkania.
Mogą to być Tychy, Bielsko-Biała lub Katowice. Bardzo mało informacji jeszcze nt. takich jest w internecie.
Jakie macie opinie o poszczególnych developerach albo co o nich słyszeliście od znajomych?
Edytor zaawansowany
  • Gość: ToMasz IP: *.dynamic.gprs.plus.pl 16.05.11, 14:56
    Jest ich kilku ale większość to przedstawiciele najgorzej odmiany bogacących się wyzyskiwaczy!
  • Gość: Krytyzia IP: *.dynamic.gprs.plus.pl 16.05.11, 14:59
    Jedynie co mogę polecić to sprawdzony przez znajomych developer Murapol.
    Niedawno byłam na ich stronie i widziałam, że szykują nowe inwestycje, część jest już w budowie więc warto sprawdzić.
    życzę powodzenia!
  • Gość: Kaziu IP: *.dynamic.gprs.plus.pl 16.05.11, 15:39
    Szukam opinii o Muropol, może coś więcej powiesz Krytyziu?
  • Gość: Krytyzia IP: *.dynamic.gprs.plus.pl 16.05.11, 15:56
    Znajomi akurat w Gdańsku zakupili mieszkanie osiedle nazywa się Orle Gniazdo. Dlatego też wiem, że murapol wywiązuje się z obietnic oraz mieszkania nie mają jakiś wad budowlanych. Wysoki standard robi wrażenie bo przywiązują wagę do szczegółów jak powstających w okolicach blokowiskach. Tak jak wspominałam budują nie tylko w Gdańsku bo sporo inwestycji powstaje na śląsku. Sprawdź na stronce bo część jest oddana do użytku ale powstają nowe budynki dla przyszłych zadowolonych z własnego M.
  • Gość: kasia IP: *.dynamic.chello.pl 19.05.11, 08:23
    Witam,

my z żoną kupiliśmy mieszkanie od Murapolu i jesteśmy bardzo zadowoleni. Gorąco polecam, kredycik oczywiście w getin banku.
  • Gość: Karol IP: *.dynamic.chello.pl 19.05.11, 08:24
    Ja też polecam Murapol wszystkim osobą ceniącym sobie jakość wykonania i rozsondną cenę !
  • takisobienik 18.05.11, 20:08
    wszystko wysyłane z *dynamic.gprs.plus.pl ;D

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka