Dodaj do ulubionych

Krakowskie Przedmieście w Wieliczce

10.07.12, 19:56
Znacie może? Pojechałem tam i zrobiłem mały wywiad. Firma Tecnos buduje tam osiedle, ale drogi nie ma tylko piasek prze kilometr, znajomy mówił który tam mieszka, ze ciągle śmierdzi z Baryczy, a pod blokiem jest motel na moje oko 100 pokoi. Porażka, nie polecam.
Edytor zaawansowany
  • Gość: gosciu IP: *.xdsl.centertel.pl 31.08.12, 19:13
    a czy wiesz ze przed motelem powstanie piekna galeria, dobre ciche miejsce gdybym mial kase to kupuje
  • Gość: Kazmel IP: *.netcontrol.pl 05.09.12, 15:38
    mieszkam obok od 5 lat - ani raz nie czulem niczego z Baryczy (a motel czy dojazd to juz inna sprawa)
  • Gość: 22334 IP: *.dynamic.gprs.plus.pl 02.10.13, 23:45
    -Fakt posiadania ceryfikatu na Jetfoil przez Woodsa, nie zmienia innego faktu, że dostarczane urządzenia przez Bovent na budowę takiego certyfikatu już nie posiadają. Proszę porównać numer certyfkatu i typ na certyfikacie oraz numer i typ urządzenia na naklejce CE na ich urządzeniach.
    I CO, ZATKAŁO WAS KAKAŁO?
    ps.Tutaj na portalu panuje całkowita cenzura. Portal nie jest wart czasu na czytanie.
  • flaktbovent 03.10.13, 00:21
    Szanowni Państwo,

Poprzednie wpisy tego samego anonimowego użytkownika zostały skasowane, ponieważ ekspertyza prawna udowodniła, że są niczym innym jak wprowadzaniem w błąd i działaniem na szkodę firmy Flakt Bovent.

W odpowiedzi na powtórne wprowadzanie naszych Klientów w błąd odpowiadamy:

1) Firma Bovent nie produkuje wentylatorów oddymiajacych, a wszystkie wentylatory są dostarczane bezpośrednio przez fabrykę Flakt Woods, wiec obowiązują certyfikaty wystawione na tę fabrykę. Inna wersja jest niedopuszczalna prawnie.
    2) Zestawy wentylatorów mają różne nazwy handlowe w zależności m.in. od wysokości zabudowy. Jednak - co jest wyraźnie zaznaczone zarówno w certyfikatach jak i w raportach z badań - jeśli produkt występujący pod inną nazwą handlową skłąda się z produktów certyfikowanych, to obowiązują dokładnie te same badania i certyfikaty. Wszystkie badania i wszystkie certyfikaty są dokładnie opisane , należy je tylko przeczytać. Nie ma obowiązku ponownego badania raz certyikowanego wentylatora, tylko dlatego, że został pomalowany np. na zielono i w związku z tym w celu odróżnienia go w sprzedaży dodano mu nowy element w nazwie.
    3) Ponieważ nie znajomość prawa, w tym brak umiejętności posługiwania się certyfikatami, nie zwalnia nikogo od odpowiedzialności, informujemy, że poczyniliśmy niezbędne kroki prawne w celu ustalenia osoby posługującej się nickiem 22334 i jest to prawdopodobnie osoba, która obecnie ma założoną sprawę sądową właśnie o zniesławianie firm wentylacyjnych. Gdy wyrok się uprawomocni, zostanie ona poproszona o ZATKANIE wszystkich kłamliwych komentarzy kosztownymi ogłoszeniami z przeprosinami.
  • Gość: Nie marcin mazurek IP: *.dynamic.chello.pl 20.09.12, 02:15
    Odradzam zatrudnienie budowlańca Marcina Mazurka ok. 30lat z Lublina , obecnie ukrywającego się w Dublinie. To niesolidny pracownik, podkrada pieniądze i nie rozlicza się z kolegami, pije w pracy i pracuje na czarno, bez faktur, pobiera wyłącznie zaliczki i i nie kończy prac.
  • Gość: Sąsiadka IP: *.adsl.inetia.pl 10.11.12, 00:30
    Witam
    Żenada z tego co wiem po piasku nie da się jeździć to jak tam dojechałeś a z kim przeprowadziłeś wywiad ???????????????????? tam jest tak cicho i spokojnie ( 5 domów ) jednorodzinnych .
    A śmierdzi chyba od twojego sąsiada ja tam mieszkam 15 lat i jeszcze nie czułam nic .
    Przepraszam czułam jak tam przejeżdżałeś .
    Masakra
    Prymityw
  • Gość: sąsiad IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 22.02.13, 09:19
    orientowałem sie firma solidna znana na rynku co sie tyczy smrodu to jest wtedy kiedy Ty tam jestes miejsce super cicho spokojnie no i ceny super nie znalazłem taniej
  • Gość: gosciu IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 26.06.13, 21:36
    ten hotel pobudowaly jakies kmiotki ,o ile sie nie myle to klan Kowali
  • Gość: Michał IP: 91.230.98.* 14.07.13, 23:01
    Mieszkam w domu przy ulicy prowadzącej do osiedla od Krakowskiej , droga na pewno nie zostanie wybudowana długi czas z uwagi że się droga zsuwa . Byliśmy na spotkaniu w gminie i niema pieniędzy na wybudowanie i umocnienie drogi zresztą gmina toczy spór z właścicielami hotelu Soraj którzy podkopali drogę. Znając nasze sądy 5 lat. Wszyscy protestujemy z uwagi że wykonawca jeździ ciężkim sprzętem domy nam pękają, na pewno bez umocnienia drogi nie zgodzimy się na ruch nawet 300 samochodów dziennie . Po wakacjach na pewno zablokujemy drogę jeżeli developer nic nie zrobi z dojazdem. Michał
  • Gość: gugus IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 22.09.13, 19:46
    To z czego ten dom budowales ze Ci peka ?????????????? mysle ze dzieki tym blokom powstanie prawdziwa droga bo przeciez nikt by nie kupil mieszkania z mysla ze bedzie jezdzil taka droga.
  • Gość: smerfetka IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 12.02.14, 21:16
    Chcialam zapytac czy sprawa z droga do budowanego osiedla sie jakos wyjasnila? Zastanawiam sie nad kupnem mieszkania ale dojazd mnie naprawde martwi...
  • Gość: IDZI IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 26.02.14, 16:38
    Z tego co sie orienyuje beda dwie drogi dojazdoew
  • Gość: 222 IP: *.dynamic.gprs.plus.pl 02.10.13, 23:44
    Fakt posiadania ceryfikatu na Jetfoil przez Woodsa, nie zmienia innego faktu, że dostarczane urządzenia przez Bovent na budowę takiego certyfikatu już nie posiadają. Proszę porównać numer certyfkatu i typ na certyfikacie oraz numer i typ urządzenia na naklejce CE na ich urządzeniach.
    I CO, ZATKAŁO WAS KAKAŁO?
    ps.Tutaj na portalu panuje całkowita cenzura. Portal nie jest wart czasu na czytanie.
  • flaktbovent 03.10.13, 00:21
    Szanowni Państwo,

Poprzednie wpisy tego samego anonimowego użytkownika zostały skasowane, ponieważ ekspertyza prawna udowodniła, że są niczym innym jak wprowadzaniem w błąd i działaniem na szkodę firmy Flakt Bovent.

W odpowiedzi na powtórne wprowadzanie naszych Klientów w błąd odpowiadamy:

1) Firma Bovent nie produkuje wentylatorów oddymiajacych, a wszystkie wentylatory są dostarczane bezpośrednio przez fabrykę Flakt Woods, wiec obowiązują certyfikaty wystawione na tę fabrykę. Inna wersja jest niedopuszczalna prawnie.
    2) Zestawy wentylatorów mają różne nazwy handlowe w zależności m.in. od wysokości zabudowy. Jednak - co jest wyraźnie zaznaczone zarówno w certyfikatach jak i w raportach z badań - jeśli produkt występujący pod inną nazwą handlową skłąda się z produktów certyfikowanych, to obowiązują dokładnie te same badania i certyfikaty. Wszystkie badania i wszystkie certyfikaty są dokładnie opisane , należy je tylko przeczytać. Nie ma obowiązku ponownego badania raz certyikowanego wentylatora, tylko dlatego, że został pomalowany np. na zielono i w związku z tym w celu odróżnienia go w sprzedaży dodano mu nowy element w nazwie.
    3) Ponieważ nie znajomość prawa, w tym brak umiejętności posługiwania się certyfikatami, nie zwalnia nikogo od odpowiedzialności, informujemy, że poczyniliśmy niezbędne kroki prawne w celu ustalenia osoby posługującej się nickiem 222 i jest to prawdopodobnie osoba, która obecnie ma założoną sprawę sądową właśnie o zniesławianie firm wentylacyjnych. Gdy wyrok się uprawomocni, zostanie ona poproszona o ZATKANIE wszystkich kłamliwych komentarzy kosztownymi ogłoszeniami z przeprosinami.
  • Gość: dimetylo IP: *.dynamic.chello.pl 28.02.14, 10:00
    Zapraszam na stronę www.kolnierze-24.pl
    Szeroka oferta dla hydraulików,instalatorów oraz firm

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka