Dodaj do ulubionych

maxdom developer

24.07.12, 18:46
Jestem zainteresowany zakupem mieszkania przy ulicy Przyrzecze na Tarchominie. www.maxdomdeveloper.pl/
W internecie nie znalazłem żadnych informacji o developerze o nazwie MaxDom Developer, może ktoś miał już z nim styczność, wie coś więcej oprócz tego co można znaleźć na jego stronie. A może ktoś kupił od niego mieszkanie.
Będę wdzięczny za każdą informację o tej inwestycji.
Obserwuj wątek
    • olafhe Re: maxdom developer 11.08.12, 20:39
      Witam,
      nie odpowiem na Pana pytanie bo również nie znalazłem żadnych info w internecie o tym developerze, natomiast również jestem zainteresowany zakupem mieszkania na owym "osiedlu" . Z tego co wiem "oficjalnie" podpisanie aktów notarialnych przewidziane jest na II kwartał 2013, aczkolwiek powiedziano nam że ma to nastąpić w I kwartale. Mieszkania mają super rozkład, aczkolwiek zastanawiam się na lokalizacją, tereny zalewowe, słupy wysokiego napięcia, słaba infrastruktura drogowa, zero sklepów. Pomimo tego myślę że inwestycja atrakcyjna :). Prośba o refleksje. pozdrawiam. olaf
    • Gość: A-ha Re: maxdom developer IP: *.unknown.vectranet.pl 09.11.12, 22:40
      Witam,
      Jestem nabywcą jednego z mieszkań na osiedlu przy ul. Przyrzecze.
      Na chwilę obecną nie mogę złego słowa powiedzieć o firmie. Na budowie jestem bardzo często, nikt nie robi mi problemów z wejściem do lokalu. Wszystkie bieżące sprawy omawiamy od ręki. Pan Chojnacki dzwoni do mnie jeśli potrzebna jest jakaś moja decyzja czy informacja. Nie jestem specjalistą ale wydaje mi się, że jakość wykonania jest naprawdę niezła. No i przede wszystkim podoba nam się rozkład pomieszczeń mieszkania (wprowadziliśmy drobne zmiany) oraz architektura i kolorystyka budynków. Linia wysokiego napięcia to zdecydowanie słaby punkt inwestycji ale cóż... coś za coś.
      Generalnie moja opinia o deweloperze jak najbardziej pozytywna.
Inne wątki na temat:

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka