Dodaj do ulubionych

Jakiego dewelopera polecacie w trójmieście ?

29.07.12, 10:43
głównie interesuje mnie deweloper Gdańsk ewentualnie w Gdyni bądź Sopocie. Musi mieć dobrą opinię i kondycję finansową oraz dobre usuality w stosunku do klientów już obsłużonych, kogo rekomendujecie z okolic trójmiasta ?
Edytor zaawansowany
  • magda.mala.mi 17.10.12, 09:13
    Przejdź się na targi. Akurat będą w Gdańsku w nadchodzący weekend: www.eurobudowa.pl/targi/wojewodztwo/11/pomorskie/
  • Gość: arn_o_l IP: *.dynamic.mm.pl 23.04.13, 16:28
    nie wiem czy jeszcze aktualne ale wiem, że dobrze buduje jw construction i teraz będą oddawać nowe osiedle w Gdyni, ma być w wyższym standardzie
  • kolider 24.04.13, 13:50
    aktualne
    --
    Czujesz się zagubiony w gąszczu ofert bankowych?
    kredytyonline.hpu.pl
  • agent.ds.nieruchomosci 24.04.13, 19:18
    Zgadza się, konkretnie osiedle Rezydencja Redłowo. Dotychczasowe inwestycje w Gdyni JWC (os. Leśne i os. Parkowa) cieszą się tam dobrą sławą.
    --
    Pozdrawiam
    Agent ds. Nieruchomości
  • rysiekszczyg 26.04.13, 22:12
    zapewne Rezydencja Redlowo to bardzo dobrze zlokalizowane osiedle i chyba nie brakuje chetnych bo i deweloper tez z renoma .
  • Gość: arek_skwarek IP: *.dynamic.mm.pl 27.04.13, 21:33
    moja koleżanka z pracy mieszka na Leśnej (osiedle wybudowane przez jw construction). Byliśmy na parapetówie i wszystkim się mieszkanie bardzo podobało, wyglądało na solidnie i starannie wykonane, szkoda że mieszkam poza trójmiastem bo sam bym takie mieszkanie sobie chętnie kupił
  • agent.ds.nieruchomosci 28.04.13, 16:53
    Cieszą dobre opinie, zresztą JWC ma dobrą "prasę" nie tylko w Gdyni, ale także Poznaniu, czy Łodzi.
    --
    Pozdrawiam
    Agent ds. Nieruchomości
  • Gość: JUEK K IP: *.146.41.97.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl 08.05.13, 07:47
    W Gdyni sam bym chetnie nabyl takie mieszkanie od tego dewelopera bo ma dobra opinie i buduje solidnie.Wiele zapewne juz wybudowal bo jak slychac to inwestuje w Poznaniu.Lodzi to dobrze ze z takich rozmachem inwestuje skorzystaja nabywcy.
  • Gość: antek IP: *.204.21.18.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl 04.06.13, 20:35
    Ciekawy jestem jak idzie budowa na osiedlu Redlowo bo moj kolega wplacil tam na mieszkanie i mysle ze nie zrobil bledu.Z tego co opisuja to deweloper ma duzo inwestycji w roznych miastach i wywiazuje sie terminowo.
  • agent.ds.nieruchomosci 17.06.13, 21:33
    Inwestycja jest w budowie, mieszkania oferowane są o podwyższonym standardzie, plusem jest doskonała lokalizacja (bliskość morza, rozwinięta dzielnica), kameralna zabudowa - niewysokie bloki, a w całej inwestycji jest jedynie 52 mieszkania.

--
    Pozdrawiam
    Agent ds. Nieruchomości
  • agent.ds.nieruchomosci 11.06.13, 17:23
    Poniżej link strony z informacjami na temat omawianego wyżej osiedla www.redlowo.com
    --
    Pozdrawiam
    Agent ds. Nieruchomości
  • arachne88 12.06.13, 16:06
    Ts Invest ma na sprzedaż 4 rezydencje Tesoro Ivory i ponad 100 działek na osiedlu. www.tsinvest.pl/
  • agent.ds.nieruchomosci 19.06.13, 19:19
    Świetnie, tylko trzeba też zwrócić uwage na lokalizację, ceny mieszkań, wygląd osiedla itd.
    --
    Pozdrawiam
    Agent ds. Nieruchomości
  • ateens 24.06.13, 13:53
    ja domykam kupno mieszkania na os. dolina potęgowska w Gdańsku. To od PBG erigo, deweloper spoko, warunki można dogadać, mieszkania mają ustawne i ładne. Możesz sobie info w necie poszukać.
  • Gość: Adrianna IP: *.play-internet.pl 05.07.13, 13:58
    jak ktos musi dojezdzac do centrum to ok, dobre polaczenia maja
  • duhem 05.07.13, 14:20
    Hossa, Inpo, Eurostyl, Ekolan...
    --
    PolishProperty.eu - nieruchomości dla obcokrajowców
  • agent.ds.nieruchomosci 09.07.13, 22:21
    ... JWC

duhem napisał:

> Hossa, Inpo, Eurostyl, Ekolan...

--
    Pozdrawiam
    Agent ds. Nieruchomości
  • grzesztofff 31.10.17, 15:00
    Jeśli interesuje Cię mieszkanie w Gdańsku, to ważniejsza jest lokalizacja i cena a nie kto buduje.
  • taget 30.07.19, 11:35
    Dokładnie. Z tego co się orientowałam to inwestycja „Studio Morena” ma bardzo dobra lokalizacje jak na Gdańsk.
  • mal.wina89 30.07.19, 13:39
    Myślę że jednak najwazniejsza jest cena w dzisiejszych czasach :D
  • taget 30.07.19, 14:17
    W tej inwestycji mysle ze stosunek jakości do ceny i do tego lokalizacja wychodzi bardzo dobrze

• mal.wina89 30.07.19, 14:59
    Jak jest tak jak mowisz to warto się przyjrzec:)

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka