Dodaj do ulubionych

Mieszkanie-Developer

09.02.14, 22:32
Witam, poszukuję mieszkania w Gdynii/Sopocie bądź ewentualnie w Gdańsku ( oliwa, przymorze).
Chciałbym zapytać się z usług jakich developerów korzystaliście lub których polecacie?
Edytor zaawansowany
  • mateusz.pro1 09.02.14, 22:41
    Niedawno miałem styczność z pośrednikiem, który pomaga w znalezieniu odpowiedniej opcji. Home broker pomógł wybrać najlepsze mieszkanie i jestem zadowolony z usług. Co było zaskoczeniem to oferta specjalna, tańsza niż u samego developera.
  • peligri 09.02.14, 22:45
    Słyszałem o tej firmie, a co jeszcze mógłbyś o niej powiedzieć. Tu mam na myśli jak wygląda współpraca z HB, jak wygląda u nich obsługa klienta?
  • mateusz.pro1 09.02.14, 22:50
    Ogólnie zawsze obok siebie masz dwóch doradców, finansowego i od nieruchomości, którzy wyszukują najlepsze oferty. Obsługa jest sympatyczna i profesjonalna, i co ważne wszystko przebiega sprawnie.
  • mikka009 09.02.14, 22:53
    Mogę potwierdzić, sama ostatnio korzystałam z ich usług, z projektu Mieszkanie Dla Młodych i jestem bardzo zadowolona :) dzięki ich pomoc udało mi się zaciągnąć kredyt na satysfakcjonujących warunkach, a wszystkie formalności załatwiał HB :)
  • peligri 09.02.14, 23:00
    Mieszkanie Dla Młodych, możesz napisać coś więcej? Czy Home Broker pobiera prowizję za zaciągnięcie kredytu ?
  • mikka009 09.02.14, 23:03
    Mieszkanie Dla Młodych to projekt panstwa, dzieki któremu pozwala ludziom młodym za zakup nowego, pierwszego mieszkania :) tutaj możesz dowiedzieć się coś więcej:
    homebroker.pl/mieszkanie-dla-mlodych.html
    A co do prowizji - Home Broker nie pobiera prowizji za pośrednictwo w udzieleniu kredytu :)
  • peligri 09.02.14, 23:19
    Dziękuje za informacje! Udam się do placówki Home Brokera i dowiem się co i jak. Z tego co widzę mają placówkę w Gdańsku na Rajskiej.
  • Gość: kix IP: *.dynamic.chello.pl 10.02.14, 11:34
    Też zamierzam skorzystać z home brokera, bo akurat mój deweloper z nimi współpracuje i liczę na niższe ceny. To prawda, że przy nowych mieszkaniach nie ma prowizji. Co do kredytu to wiem, że będą składać wnioski w kilku bankach a potem mogę wybrać najlepszą ofertę (o zdolność się raczej nie martwię). Zobaczymy, jaką marżę zaśpiewają banki, bo ostatnio trochę szaleją. Trzymam kciki za dobre warunki.
  • Gość: zigzag IP: *.play-internet.pl 10.02.14, 12:54
    Dobry doradca to podstawa, mój uratował mnie przed wpakowaniem się na minę z kredytem hipotecznym. Przydaje się też prawnik, który sprawdzi ci umowy, stan prawny nieruchomości, którą chcesz kupić itp. W moim przypadku okazało się przed sprzedażą, że w papierach były nieprawidłowe informacje. No i wiadomo, klient nasz pan - załatwiasz sprawy wtedy, kiedy masz czas, papierologia jest dopilnowana.
  • rondo88 25.02.14, 14:19
    moja siostra kupiła od PBG erigo mieszkanie - ale na Jasieni w Gdańsku. Jest zadowolona, cena była przystępna, do centrum da się do jechać w miarę sprawnie, choć oczywiście serce miasta to to nie jest.
  • trivial 29.09.19, 14:25
    W Gdańsku polecam „Fotoplastykon”. Sam mieszkam i nie mogę się do niczego przyczepić. Z głównych zalet lokalizacja i jakość wykonania.
  • ppaulaa0 29.09.19, 17:24
    To polnordu?
  • trivial 29.09.19, 19:34
    Zgadza się
  • gdnsk 01.10.19, 12:56
    W Gdańsku mają też drugą inwestycje. Studio Morena z tego co kojarzę. Widać, że stawiają na trójmiasto i myślę, że nie bez powodu. pozdrawiam

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka