Dodaj do ulubionych

JW Construction - Bliska Wola 1 - nie polecam

17.08.16, 13:27
Dzień dobry,

Jakiś czas temu kupiłem mieszkanie w JW Construction, 13 Maja 2016 odebrałem je od adaptacji z usterkami, niestety do dziś (17 sierpnia 2016) część ze zgłoszonych usterek nie została usunięta. Pracownicy tylko obiecują. Pisanie na adres holding@jwconstruction.com.pl nie ma większego sensu ponieważ nigdy jeszcze z tego adresu nie dostałem żadnej odpowiedzi. JEDNYM ZDANIEM to firma KRZAK a klienta który już zapłacił traktuje się tu jak wrzód na nie napiszę czym.

Pozdrawiam
Edytor zaawansowany
  • jj1425 23.08.16, 15:11
    Witam,
    Mam podobną sytuację.. :/ nie odebrałam jednak w ogóle kluczy, gdyż to mieszkanie nie nadawało się do odbioru. Po 3 odbiorach i moich wizytach usterki nie zostały usunięte. Jutro 24.08. idę po odbiór mieszkania po raz 4!!! Idę tym razem z inspektorem i jeżeli będzie trzeba będę zakładała sprawę w Sądzie. Za dużo wydanych pieniędzy na takie traktowanie klienta.
    Myślę że wspólnie można by było spróbować negocjacji z JWC. W przypadku Pana zainteresowania proszę o info. Nie mam już pomysłów jak wpłynąć na tego dewelopera...
  • jata260988 18.04.19, 12:56
    Szukam kontaktu z osobami, którzy jak ja są niezaspokojeni sytuacją z przesuwaniem daty oddania mieszkania na osiedlu Bliska Wola budynek EM przy ul. Kasprzaka z powodu "siły wyższej/pożaru" "nieustalonego pochodzenia" oraz chcą coś z tym zrobić. jata260988@him-mail.ch

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka