20.01.18, 16:18
Hejka szukam sprawdzonego, rzetelnego i przede wszystkim wypłacalnego dewelopera działającego we Wrocławiu oraz okolicach tego miasta? Już co nieco się rozglądałam, ale chciałabym poznać Wasze zdanie i doświadczenia. W końcu tu chodzi o duże pieniądze.
Edytor zaawansowany
  • justarea 23.01.18, 23:33
    arbetdeweloper.pl/domy/radwanice/
  • anna9 21.01.19, 11:30
    Myślę, że Family House sprosta Twoim oczekiwaniom. Ich inwestycję są budowane na terenie Poznania i okolic. Bardzo fajne wykonanie jak i sama ich lokalizacja. Jestem zadowolonym klientem, także polecam
  • anna9 23.01.19, 15:06
    Kupiłam mieszkanie od Home Invest i jak za taką jakość i wykończenie cena ich jest komicznie śmieszna. Gdybym z nimi nie nawiązała współpracy myślałabym że to jakiś przekręt ale to szczera prawda. W końcu firma która stawia na szczęście i zadowolenie klienta.
  • wintertime 30.01.19, 11:11
    Jakis czas temu przenieslismy się do gdanska ze względu na prace męża ale już widzimy ze na wynajem puszczamy w eter kupe kasy i to w sumie niepotrzebnie, dlatego szukamy jakies ciekawej inwestycji mieszkaniowej, wpadlo nam w oko studio morena, ale jeszcze nie podjęliśmy decyzji, ktoś miał do czynienia z firma polnord i może powiedzieć cos o swoich doświadczeniach
  • friend123 30.01.19, 11:14
    W porządku sa, nie narzekałem
  • zoolog 30.01.19, 13:03
    Mieszkamy w gd w ostoi myśliwskiej, tez ich budynek, jestem zadowolona

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.