Dodaj do ulubionych

Szukam apartamentu na terenie śląska

06.06.19, 09:07
Po wielu latach mieszkania w centrum miasta postanowiłem się przeprowadzić do małej miejscowości na terenie Śląska. Po dłuższych poszukiwaniach, widziałem już tyle ofert i nie mogę podjąć żadnej konkretnej decyzji. Czy moglibyście mi polecić jakąś małą miejscowość, która znajduje się w miarę blisko jakiegoś większego miasta?
Edytor zaawansowany
  • lukaszgila 06.06.19, 09:38
    Hej, ja kupiłem luksusowe mieszkanie w Akacjowa Apartamenty Jaworze, i moim zdaniem to była świetna decyzja :) Mieszkania będą miały ogrzewanie podłogowe, wydzielone ogródki z tarasami oraz wentylację z rekuperacją. Dużo czytałem na temat rekuperacji i bardzo mi zależało żeby moje następne mieszkanie ją miało, w szczególności że mój syn jest alergikiem a słyszałem że rekuperacja czyści powietrze z zanieczyszczeń i alergenów. Oprócz tego mieszkania dzięki podwyższonej izolacji termicznej będą bardzo oszczędne :) Podeślę ci stronkę internetową apartamentów, tam jest o wiele więcej informacji www.apartamentyakacjowa.pl

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.