Dodaj do ulubionych

Mieszkanie dla mamy

13.06.19, 11:59
Hej, szukam mieszkania w okolicy Bielska-Białej dla mojej mamy. W tym roku planuję się przeprowadzić z moją rodziną na swoje, i nie chce zostawić mojej mamy samej w dużym starym domu. Przeglądałem już sporo ofert w okolicy bielska i przez przypadek trafiłem na Akacjowa Apartamenty Jaworze. Na ich stronie przeczytałem że ogrzewanie w ich mieszkaniach będzie tanie bo będą miały wzmocnioną termoizolację co mamie bardzo pasuje bo chciałaby się utrzymać ze swojej emerytury. A poza tym mieszkania będą miały swój wydzielony ogródek z tarasem na czym jej bardzo zależy. Czy myślicie że okolica Jaworza to dobry wybór dla starszej osoby? Bardzo mi się podoba miejsce i chciałbym żeby mama się tam dobrze czuła.
Edytor zaawansowany

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.