Dodaj do ulubionych

Developerzy Poznań - chce kupic mieszkanie

22.01.07, 10:17
chcę kupić mieszkanie około 50 metrów w kredycie, szukam developera, a
szczerze mówiąc jestem w tym temacie zielony. Możecie podać mi developerów
działających w Poznaniu oraz jakieś dogodne kredyty o ile wiecie o takowych
Edytor zaawansowany
  • kamika76 01.02.07, 17:02
  • Gość: izaaaaa IP: *.internetdsl.tpnet.pl 13.02.07, 14:05
    forbud development
  • Gość: Patryk IP: 82.177.0.* 14.02.07, 15:50
    Jesli chodzi o kredyty to zapraszam do mnie:
    Patryk Mazurkiewicz
    patryk.mazurkiewicz@polbankefg.pl
    502 501 473

Pozdrawiam
  • Gość: katia IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 17.02.07, 14:08
    Jeśli chodzi o preferencyjny kredyt hipoteczny to proszę sprawdzić ofertę Fiolet
    S.A. na ulicy Garbary 56.
    Z deweloperów polcam ai.poznan.pl lub właśnie agrobex. Miałam do czynienia z
    obydwoma. Solidne firmy.
  • green61 17.02.07, 22:14
    Polecam-warto:

www.dabrowka.com.pl/kontakt.htm
    na wiosnę mają ruszyć z ofertą mieszkań-pytaj pod nr telefonu w biurze LINEI.

Powodzenia.
  • Gość: megan IP: *.gprspla.plusgsm.pl 20.07.07, 22:49
    Tylko nie bierz HAUSNERA zostawi Cię z niedokończoną budową a kasę zabierze.
  • Gość: marcin30 IP: *.echostar.pl 24.04.08, 19:57
    A ja nie polecam Nickla tak wybudowali blok w którym mieszkam na os. Lotnictwa
    Pol. ze przecieka woda do hali garażowej i nie wiedzą co z tym zrobic poza tym
    wiele innych usterek.
  • Gość: a IP: 195.14.4.* 07.07.08, 11:55
    Ataner, UWI, Forbud...

Jeśli chodzi o kredyty polecam również Polbank, mogę podać namiary
    do osoby która załatwia szybko i fachowo.
  • Gość: jaro IP: *.gprs.plus.pl 07.07.08, 15:35
    Myśle że Mak Dom może być niezły - działa w kilku miastach w Polsce
    makdom.com.pl/oferta.php?item=1&miasto=2&inwest=49
    obecnie buduje na Górczynie
  • kredyty.hipoteka01 28.01.12, 18:32
    Witam Państwa,

Wszystkim zainteresowanym kupnem mieszkania/domu proponuję największy wybór ofert kredytów hipotecznych na rynku. Dostępne wszystkie typy kredytów: kredyty z dopłatami (Rodzina na Swoim), standardowe kredyty hipoteczne na zakup, budowę oraz remont
    i wykończenie nieruchomości. Każdego Klienta traktuję indywidualnie i wybieram najkorzystniejsze oferty banków. Zapewniam kompleksową obsługę procesu kredytowego na terenie Poznania i okolic. Bezpieczeństwo Państwa danych gwarantuje mój pracodawca - jeden z największych pośredników finansowych. Nie pobieramy żadnych opłat i prowizji.

Wszystkich zainteresowanych proszę o kontakt ze mną pod numerem: 515 127 510
    Monika
  • inga-pn 07.07.08, 19:32
    Witam,
    jestem przedstawicielem Deutsche Banku. Jeśli jest Pan zainteresowany ciekawą ofertą kredytowa, proszę o kontakt.

Pozdrawiam,
    Izabela Rybak
    510 001 099
  • Gość: kenobi IP: *.internetdsl.tpnet.pl 03.12.08, 17:49
    W Poznaniu realizowany jest obecnie projekt MakDomu Gorczyncska blisko centrum miasta na Górczynie byla by to dla ciebie na tyle ciekawa propozycja iz oferuja bagata oferte mieszkan w interesujacym Cie metrazu oraz oferuja pomoc przy uzyskaniu kredytu www.makdom.com.pl/oferta.php?item=1&miasto=2&inwest=49
  • gazetapoznan111 06.02.09, 14:27
    Przestrzegam przed firmą Forbud - niesłowni, niesolidni. Radzę
    poszukać gdzie indziej, ja kupiłem i załuje. Załuje równiez kontaktu
    z Panią Śiwek - to niby dyrektor sprzedaży, ale tylko na wizytówce.
    Brak kompetencji, brak pomocy z jej strony no i mnóstwo
    niedopowiedzeń, niejasnosci, tak aby nabrać klienta.
    Rozmowy w Forbudzie nagrywaj na dyktafon, w sądzie jak znalazł ;-)
  • Gość: Nata IP: *.net.inotel.pl 16.02.10, 18:47
    A może Nowa Malta - virke
  • czterybrowarki 16.02.10, 21:36
    Jeśli idzie o korzystny kredyt, to tylko Provident! ;-)
    W kwestii dev'a to może rzeczywiście agrobex?
    --
    Aj hed e drim!
  • Gość: TOMASZ IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 17.04.10, 20:25
    WITAM SERDECZNIE ZAJMUJE SIE KREDYTAMI HIPOTECZNYMI BARDZO CHETNIE
    POMOGE MOJ NR TEL: 513 245 147 724 595 088 TOMASZ CZARNECKI
  • czekam_na_spadki 19.04.10, 09:40
    Ja pierniczę co za zlot spamerów!
    www.rankingdeweloperow.pl - wybierz z lewej Poznań i będziesz miał dużą część
    oferty poznańskiej.
    Ja nie polecam kupować teraz. Mieszkam w mieszkaniu, które jest wystawione na
    gratce za 6500zł/m w wynajmie płacę 24 zł/m, jak masz zacięcie możesz łatwo
    policzyć, że ratę na 30 lat miałbym prawie dwukrotnie wyższą niż koszt najmu.
    Zresztą mój nick zobowiązuje ;)
  • czekam_na_spadki 19.04.10, 11:09
    Uszczegółowię linka do najnowszej oferty:
    www.rankingdeweloperow.pl/teksty/2010/4/poznan-mieszkania-domy-i-dzialki-12042010/
  • Gość: kaśkaPoznań IP: *.tktelekom.pl 03.05.10, 15:43
    Dokładnie!!! Gdzie się da tam wciskać będą nam kredyty! Ja wybierając developera
    początkowo chciałam sugerować się opiniami zamieszczonymi na forach, ale można
    dostać obłędu... ze skrajności w skrajność. Postanowiłam sama poszperać,
    pojeździć po osiedlach i chyba znalazłam :) "Zielone Osiedle" (jak się nie mylę
    to inwestycja LongeBridge, ale nie chcę wprowadzać w błąd więc lepiej samemu
    sprawdzić)
  • Gość: znawca IP: *.aof.su 07.05.10, 01:11
    Tak ta inwestycja jest firmy LB (www.longbridge.pl) jednak nie chodzi nam o spam
    na forum, więc jeśli chcesz dowiedzieć się coś więcej na temat tej firmy daj
    znać, chętnie Ci pomogę, działam w branży deweloperskiej od paru dobrych lat i
    mam doświadczenie, na co dzień pomagam ludziom w podobnych kwestiach.

Pozdrawiam,
    oto moje namiary:
    t.kuchewicz@gmail.com

• Gość: karpik IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 20.04.10, 01:22
    osiedle karpia Niestety nie wiem czy jeszcze sa wolne mieszkania.
    www.gant.pl/CMS/Karpia/stan_realizacji_inwestycji.html
  • anna_freud 24.04.10, 16:23
    Moi znajomi zastanawiaja się nad mieszkaniami na osiedlu Przy
    kościelnej, podobno jest tam bardzo duzo wolnych mieszkań, ponieważ
    inwestycja jest nowo zakończona.
  • fscetti 27.04.10, 22:26
    Wystarczy wejść na ich stronę. Są jeszcze wolne mieszkania i można dosyć swobodnie wybierać.
  • pikadooor 11.09.12, 15:10
    Ktoś pisał o Inwestycji przy ul. Karpiej, polecam, siostra tam mieszka, zadowolona bardzo, obejrzyj na przykład to 3-pokojowe mieszkanie: www.gant.pl/nowe-mieszkania-poznan-naramowice-karpia/9631
  • tomek-kokot 11.09.12, 15:21
    oferta wygląda na bardzo korzystną. Szczególnie, przy tym, że zaufany developer
  • lucjans_76 12.07.13, 10:38
    Ciężko powiedzieć, gdyby było tu jakieś biuro obrotu nieruchomościami to by pewnie od razu udzieliło taką informacje :)
  • ania78p 21.04.10, 22:21
    SM JEżyce www.smjezyce.pl/inwestycje.php
    SM Winogrady www.psmwinogrady.pl/
  • anna_freud 26.04.10, 12:00
    Słyszałam, że niejaki Longbridge zaczął swoje inwestycje w Poznaniu,
    realizuje tez w Warszawie.
  • Gość: Inspektor budowy IP: 95.108.65.* 03.01.11, 12:40
    CHCESZ KUPIĆ - KUPIŁEŚ MIESZKANIE LUB DOM W POZNANIU I OKOLICY OD DEWELOPERA.
    NIE WIESZ JAK SPRAWDZIĆ STANDARD - JAKOŚĆ WYKONANIA DOMU, A DEWELOPER WZYWA DO ODBIORU.
    POPROŚ O POMOC INSPEKTORA Z UPRAWNIENIAMI BUDOWLANYMI I PROFESJONALNYMI NARZĘDZIAMI, KTÓRY WYSZUKA USTERKI, NIEDORÓBKI. OCENI DOM ZGODNIE Z POLSKIMI NORMAMI ORAZ STANDARDEM TECHNICZNO-MATERIAŁOWYM DEWELOPERA.

ZADBAJ O ODPOWIEDNIĄ JAKOŚĆ I WARTOŚĆ SWOJEGO MIESZKANIA.
    ZA NIEWIELKIE PIENIĄDZE OSZCZĘDZASZ TYSIĄCE !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
    Umów się już teraz aby zarezerwować termin przeglądu.

tel. 784 930 185
    e-mail: biuro@borabud.pl
    www.odbiormieszkaniapoznan.pl
  • Gość: Ania IP: 213.199.241.* 28.09.11, 09:39
    Ja się właśnie orientuje w temacie, bardzo mi zależy żeby jakoś załapać się na 'rodzina na swoim''. Niestety program mocno okroili ale jest jednak kilka miejsc które spełniają nowe wymagania np. Osiedle Karpia (Naramowice), ogólnie trzeba rozmawiać z deweloperem żeby jednak troszkę z ceny zszedł, ale z nimi rozmawiałam i są skłonni. Trzeba ogólnie dobrze szukać i negocjować.
  • Gość: Kryśka IP: *.aster.pl 28.09.11, 13:40
    Właśnie też nad tym myślałam ale dowiedziałam się że cena cennikowa jest wyższa niż wskaźniki, ale skoro są w stanie negocjować i zejdą do właściwego poziomu to było by ok. Myślałąm po prostu że już nie da się z nimi dogadać.
  • Gość: Omegga IP: *.dynamic.gprs.plus.pl 29.09.11, 10:58
    Ja jakoś szukałam i znaleźć nie mogłam. Raz dzwoniliśmy do jednego dewelopera ale nie chciał zejść z ceny aż za bardzo. Ale pokręcili z tym programem, było dobrze to musieli zmieniać.
  • Gość: Kryśka IP: *.aster.pl 29.09.11, 11:40
    Tak wiem że pokręcili ciężko to zrozumieć na prawdę, ale ja już się zaczęłam wdrażać i z Gantem rozmawiałam że są skłonni zejść z ceny. A rodzina na swoim to naprawdę duża okazja.
  • magna-a 16.11.11, 19:10
    Family House - Perła - na Wildzie. Bardzo ciekawa inwestycja i mieszkania chyba łapią się na Rodzinę na Swoim.

www.familyhouse.pl/perla-mieszkania-kosinskiego.php
    --
    Jak kupić mieszkanie bez pośredników - poradnik z życia wzięty.
  • ferrari74 27.11.11, 13:21
    ja też dlugo szukalem i znalazlem super mieszkanie w red park www.redpark.pl/mieszkania-poznan
    miejscowka jest genialna kolo lasu a z drugiej strony jest spory market wiec bedzie mozna robic blisko zakupy i mają w okolicy jeszcze budowac centrum handlowe dla naszego osiedla. poza tym mieszkania sa wlasnie w takich metrarzach jak szukasz (sam tez szukalem raczej sredniej wielkosci) mozna tez u nich na zyczenie polaczyc dwa male w jedno to ciekawa opcja, ale te co sa gotowe tez maja fajne rozklady. polecam bo sam juz sie zdecydowalem. developer ma (jak to w necie) skrajnie rozne opinie, ale za to wyczytalem ze buduje w trzech roznych mistach wiec na pewno nie zbankrutuje. a no i kredycik oczywiscie tez jest (teraz to juz chyba nie ma innej opcji)
  • Gość: Natalia IP: *.icpnet.pl 01.12.11, 21:00
    Witam, czy ktoś wie cokolwiek na temat firmy TK INVEST Sp. z o.o. Sp. komandytowa? Albo może ktoś coś słyszał o inwestycji "Skwer Jagiellonki" przy ul. Braille'a, budynek wielorodzinny? Zastanawiam się nad kupnem tam mieszkania, ale nie udało mi się znaleźć żadnych informacji na temat developera, co wydaje mi się dziwne i podejrzane... Może ktoś wcześniej miał do czynienia z tą firmą? Wcześniej podobno firma się nazywała Bor Bud... Będę wdzięczna za jakiekolwiek opinie :)
  • Gość: Oliwka IP: *.aster.pl 05.12.11, 13:36
    Ja mam pytanie co do Gant Dewelopment, Osiedla Karpia, podobno mają jakieś grudniowe obniżki wiecie o co chodzi?
  • Gość: hmmm IP: *.icpnet.pl 09.12.11, 12:24
    Witam, zniżki mają, ale te same, co mieli w listopadzie, nic nowego (w listopadzie nie znaleźli chętnych, którzy chcieliby skorzystać z ich zniżek). Ogólnie trzeba uważać na Ganta. Mają fajne ceny, mieszkania są dość ładne, ale jest jeden wielki syf w załatwianiu formalności po zakupie już mieszkania (usterki, kwestie zarządu, cena czynszu itp.), jak również umowy na sprzedaż mieszkania są bardzo kiepsko sporządzone od strony prawnej. Polecam wszystkie fora poświęcone temu deweloperowi w całej w Polsce, na Karpiej również, i nie polecam z kolei samego Ganta jako dewelopera.
  • Gość: rozczarowany IP: *.cable.net-inotel.pl 11.12.11, 11:16
    ja mogę napisać tylko,ze NIE polecam Nostra Domu-bardzo nie profesjonalnie podchodzą do klienta-traktują go z góry.
    Wykończenie -zrobione tanim koszem -obiecują dużo i na tym się kończy,bo nic na piśmie nie ma.
    Naprawdę słabo :((((
    ceny wysokie jak za taki stan tandety!!!!!!!!!!!!!!!!
    Budynek nie został oddany do użytku,a już są wady

NIE Polecam - Nostra Domus
  • anula5550 16.01.12, 13:46
    Witam, przepraszam że tutaj piszę z prośbą, ale to najlepsze miejsce na znalezienie osób kupujących mieszkanie u dewelopera. Mam zatem ogromną prośbę o wypełnienie ankiety składającej się z kilku pytań, a dotyczącej reklam deweloperów. Oto link do ankiety: LINK. Będę niezmiernie wdzięczna za każdą pomoc :)
  • Gość: Renia IP: *.dynamic.gprs.plus.pl 26.01.12, 09:49
    Ja już jakiś czas (choc może nie długi) mieszkam w osiedlu przy ul. Karpia. Osiedle stawiał deweloper Gant. Od początku wszystko szło sprawnie, mieszkanie bez poważnych usterek (tym bardziej, że my zamawialiśmy mieszkanie pod klucz). Można sobie obejrzeć zdjęcia osiedla na stronie dewelopera www.gant.pl/CMS/nowe-mieszkania-poznan-naramowice-karpia/stan_realizacji_inwestycji.html
    Z tego co wiem, na osiedlu są mieszkania które łapią się na rodzinę na swoim. Ja brałam kredyt w pekao sa, średnio mi to wyszło bo nie bardzo chcą podnieść teraz ratę kredytu.
  • Gość: anna IP: *.aster.pl 29.01.12, 10:50
    Bardzo podoba mi się wykończenie mieszkania na tych zdjęciach szczególnie łazienka i kuchnia. Myślałam że wykańczają na odwal, a wygląda to bardzo nowocześnie i z klasą.
  • Gość: kredyty.hipoteka01 IP: *.icpnet.pl 07.02.12, 13:12
    Witam ,

Wszystkim zainteresowanym kupnem mieszkania/domu proponuję największy wybór ofert kredytów hipotecznych na rynku. Dostępne wszystkie typy kredytów: kredyty z dopłatami (Rodzina na Swoim), standardowe kredyty hipoteczne na zakup, budowę oraz remont
    i wykończenie nieruchomości. Każdego Klienta traktuję indywidualnie i wybieram najkorzystniejsze oferty banków. Zapewniam kompleksową obsługę procesu kredytowego na terenie Poznania i okolic. Bezpieczeństwo Państwa danych gwarantuje mój pracodawca - jeden z największych pośredników finansowych. Nie pobieramy żadnych opłat i prowizji.

Wszystkich zainteresowanych proszę o kontakt ze mną pod numerem: 515 127 510
    Monika
  • Gość: kocham kredyty IP: *.146.240.151.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl 15.03.12, 23:03
    a wie ktoś coś może na temat tych "mieszkan z widokiem" na dębcu??? chcialbym wiedziec czy ktos analizowal ich oferte? wyglada fajnie ale nie wiem nic o tym develoerze :(
    jest tu ktoś kto już może kupił?
    pozdro dla pana piętro wyzej
  • Gość: miki IP: 37.30.17.* 21.03.12, 22:17
    DObry developer, znajomi mieli z nim do czynienia i są zadowoleni. A tą inwestycją tteż się interesuje. Fajny blog z etapami budowy
    redparkpoznan.blogspot.com/
    a wszystkie informacje znajdziesz na ich stronie
    pozdrawiam
    mikołaj
  • ferrari74 21.03.12, 22:32
    to poczytaj wyższe wątki troche sie tam juz naprodukowalem
  • Gość: kk IP: *.204.42.178.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl 25.03.12, 23:47
    o :) rzeczywiście sorry;)
    dobrze, ciekawa jestem ile mieszkań już sprzedali... muszę się przejść do biura. Bardzo mi odpowiada ta lokalizacja i mieszkania wygają się ciekawe...
  • Gość: waldek IP: *.146.144.58.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl 16.04.12, 20:52
    Trochę już sprzedali, bo na innym forum możesz porozmawiać z przyszłymi sąsiadami;)
    Tu są ich mieszkania ok. 50m kw www.redpark.pl/mieszkania-poznan
    I można jeszcze o dziwo kupić w ramach tego program rodzina na swoim... jeszcze.
  • Gość: olivka IP: *.204.14.152.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl 04.05.12, 19:21
    nawet niezle te dwu i trzy pokojowe mieszkania... mozna troche pokombinować z rozkładem, nie żebym już chciała coś zmieniać:) ale to dobrze jak można coś dostosować pod siebie, ile za metr kw ??
  • Gość: Marcin IP: *.icpnet.pl 05.06.12, 12:01
    Jeżeli chcesz kupić mieszkanie lub dom, solidne i w rozsądnej cenie musisz wejść na ich stronę www.staneck.pl .
    Na stronie dokumentują aktualne realizacje czyli możesz zobzczyć co i jak budują a to ważne.
  • Gość: Marcin IP: 194.145.229.* 03.08.12, 11:09
    Jeżeli szukasz, a tak sądzę, wysokiej jakości za rozsądną cenę a nie garści kompromisów na każdym metrze kwadratowym wejdź na www.staneck.pl , nie wim czy coś budują w Poznaniu ale wiem, że stawiają ładny budynek w Plewiskach. Nie ma pośredników, rozmawiasz z właścicielką, zktórą można się dogadać ze wszystkim. Na stronie też masz ten numer 600390116 oraz mail biuro@staneck.pl . Polecam sprawdź.
  • Gość: NIE marcin mazurek IP: *.dynamic.chello.pl 20.09.12, 02:21
    Odradzam zatrudnienie budowlańca Marcina Mazurka ok. 30lat z Lublina , obecnie ukrywającego się w Dublinie. To niesolidny pracownik, podkrada pieniądze i nie rozlicza się z kolegami, pije w pracy i pracuje na czarno, bez faktur, pobiera wyłącznie zaliczki i i nie kończy prac.

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka