Dodaj do ulubionych

Charbud - developer - Ząbki

15.05.07, 19:37
Witam wszystkich na forum o firmie która buduje bloki w Ząbkach koło
Warszawy. Proszę o wypowiedzenie sie na temat firmy i jakie mają Państwo
opinie. Pozdrawiam Marcin.
Edytor zaawansowany
  • Gość: marjush IP: *.opera-mini.net 05.09.07, 17:36
    dobry deweloper
  • Gość: Sebastian3030 IP: *.subscribers.sferia.net 08.01.08, 14:25
    Z tego co mi wiadomo, a głównie z opinii innych zainteresowanych to jest solidny
    developer. Mają opinie rzetelnych sprzedawcy, ja bym kupił u nich.
  • 09.01.17, 10:43
    Witam,
    chętnie pomogę podczas odbioru mieszkania od dewelopera. Mam wykształcenie oraz wieloletnie doświadczenie z zakresu budownictwa (Kierownik Budowy, Inspektor nadzoru, posiadam uprawnienia budowlane bez ograniczeń). Przeprowadzę kontrole stanu faktycznego z opisem zawartym w dokumentacji projektowej oraz z Polskimi Normami budowlanymi. Sprawdzę czy wykończenie lokalu oraz całego obiektu zapewnia bezpieczne warunki mieszkaniowe oraz nie będzie generowało kosztów związanych z ewentualną naprawą usterek. Sprawdzam: jakość wykonania tynków, wymiary pomieszczeń, krzywiznę ścian, drzwi, okna, parapety, posadzki, balkony, tarasy, grzejniki, rozmieszczenie instalacji elektrycznej, instalacji wodnej i kanalizacyjnej.
    Zainteresowane osoby zapraszam pod numer telefonu:
    Piotr 889 228 440
    www.odbior-mieszkan.pl
    Warszawa i okolice

Nie pamiętasz hasła lub ?

Zapamiętaj mnie

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.