Dodaj do ulubionych

Niemcz k/Bydgoszczy "Osiedle Stylowe"

12.01.09, 00:23
Chciałbym kupić mieszkanie na Osiedlu Stylowym w Niemczu. Czy ktoś
ma informacje jak SM Gawra buduje? Czy warto kupować?
Edytor zaawansowany
 • Gość: inż IP: *.internetdsl.tpnet.pl 09.03.09, 11:54
  Buduje jak widać - bez jakiegokolwiek nadzoru ze strony kadry
  inzynierskiej.
  Każdy sobie rzepkę skrobie.
 • Gość: gosc IP: *.ip89191143.host.ukw.edu.pl 01.08.13, 13:56
  i co udało się kupić mieszkanie na osiedlu stylowym w niemczu? teraz ja się nad tym zastanawiam. jak się tam mieszka? słyszałam o strasznie wysokim czynszu
 • Gość: mieszkaniec IP: 167.236.248.* 23.09.13, 21:36
  każdy z mieszkańców płaci inna wysokość czynszu. zależy to od metrażu mieszkania, zaliczki na wode, ogrzewanie. mi się tam bardzo dobrze mieszka - mieszkanie na ostatnim piętrze
 • Gość: 2222 IP: *.dynamic.gprs.plus.pl 02.10.13, 23:43
  Fakt posiadania ceryfikatu na Jetfoil przez Woodsa, nie zmienia innego faktu, że dostarczane urządzenia przez Bovent na budowę takiego certyfikatu już nie posiadają. Proszę porównać numer certyfkatu i typ na certyfikacie oraz numer i typ urządzenia na naklejce CE na ich urządzeniach.
  I CO, ZATKAŁO WAS KAKAŁO?
  ps.Tutaj na portalu panuje całkowita cenzura. Portal nie jest wart czasu na czytanie.
 • flaktbovent 03.10.13, 00:19
  Szanowni Państwo,

  Poprzednie wpisy tego samego anonimowego użytkownika zostały skasowane, ponieważ ekspertyza prawna udowodniła, że są niczym innym jak wprowadzaniem w błąd i działaniem na szkodę firmy Flakt Bovent.

  W odpowiedzi na powtórne wprowadzanie naszych Klientów w błąd odpowiadamy:

  1) Firma Bovent nie produkuje wentylatorów oddymiajacych, a wszystkie wentylatory są dostarczane bezpośrednio przez fabrykę Flakt Woods, wiec obowiązują certyfikaty wystawione na tę fabrykę. Inna wersja jest niedopuszczalna prawnie.
  2) Zestawy wentylatorów mają różne nazwy handlowe w zależności m.in. od wysokości zabudowy. Jednak - co jest wyraźnie zaznaczone zarówno w certyfikatach jak i w raportach z badań - jeśli produkt występujący pod inną nazwą handlową skłąda się z produktów certyfikowanych, to obowiązują dokładnie te same badania i certyfikaty. Wszystkie badania i wszystkie certyfikaty są dokładnie opisane , należy je tylko przeczytać. Nie ma obowiązku ponownego badania raz certyikowanego wentylatora, tylko dlatego, że został pomalowany np. na zielono i w związku z tym w celu odróżnienia go w sprzedaży dodano mu nowy element w nazwie.
  3) Ponieważ nie znajomość prawa, w tym brak umiejętności posługiwania się certyfikatami, nie zwalnia nikogo od odpowiedzialności, informujemy, że poczyniliśmy niezbędne kroki prawne w celu ustalenia osoby posługującej się nickiem 2222 i jest to prawdopodobnie osoba, która obecnie ma założoną sprawę sądową właśnie o zniesławianie firm wentylacyjnych. Gdy wyrok się uprawomocni, zostanie ona poproszona o ZATKANIE wszystkich kłamliwych komentarzy kosztownymi ogłoszeniami z przeprosinami.

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

 

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka