Dodaj do ulubionych

GRAZ Szczecin

05.08.09, 12:19
Witam
poszukuje informacji i opinii na temat developera GRAZ ze Szczecina!

Edytor zaawansowany
  • jaroslaw.maleszyk 23.05.13, 21:29
    Polecam tą firmę! Moja siostra miesiąc temu podjęła decyzję, że wraca z mężem i dzieckiem do Szczecina. Kilka lat temu wyjechała do Niemiec, tam się dorobili, ale że tęsknota wzięła górę i chcą, aby córka wychowywała się w polskiej kulturze - zdecydowali się na powrót w rodzinne strony męża. Zdecydowali się na kupno mieszkania, skorzystali z pośrednictwa Graz s.j. - było szybko, sprawnie i stosunkowo niedrogo. Wybrali mieszkanie w niezłej lokalizacji na obrzeżach miasta. Dlaczego zdecydowali się na Graz s.j.? Bo działa na rynku już ponad 20 lat i jako jedna z niewielu firm developerskich nie bawili się w szczegóły, tylko podali konkretną cenę za całe mieszkanie oddane do użytku. Ogólnie - siostra chwali sobie współpracę z tą firmą, choć oczywiście najlepiej sprawdzić samemu :)
  • Gość: cookie IP: *.stargard.mm.pl 09.08.13, 11:30
    Gras s.j. rzeczywiście długo działa na rynku szczecińskim z innych deweloperów kojarzę jeszcze mak dom który wybudował już 1000 mieszkań w Szczecinie
  • Gość: Andrzej Marciniak IP: *.lublin.mm.pl 16.12.13, 16:25
    Polecam inwestycje od grupy Graz. Mają już oni kilka znanych i uznanych projektów. Dla osób chcących wykupić sobie dom idealną opcją będzie inwestycja "Domy nad Miedwiem" znajdująca się w Żelewie. Miejsce otoczone jest pięknym lasem, którego piękno ukazuje jesień, a dopełnia znajdujące się 200m dalej jezioro, gdzie można spokojnie spędzać czas, np. łowiąc ryby. Sam byłem urzeczony tą okazją, moją uwagę przykuły dobrze widoczne bannery. Z jednym z właścicieli umówiłem się na terenie inwestycji (mieszka w jednym z domków, pan Zbigniew Gruszka) i nabyłem działkę wielkości 650m2. Teraz mam blisko zarówno nad jezioro, jak
    i do Szczecina, gdzie pracuję. Pozdrawiam.

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka