Dodaj do ulubionych

Nowy Morrissey

19.05.04, 16:12
Jestem w trakcie słuchania naprawdę niezłej płyty "You Are The Quarry", ale zatrzymałem się kilkanaście minut temu na numerze ósmym, który nazywa się "First Of The Gang To Die" i słucham go chyba piąty raz!

To będzie jedna z najważniejszych piosenek, jeśli chodzi o przeboje tego lata, zobaczycie smile
Obserwuj wątek
      • ilhan Re: Nowy Morrissey 19.05.04, 16:17
        Jasne że wiem smile Przy najbliższej okazji.

Ech, głos Morrisseya wiosną brzmi po prostu najlepiej na świecie smile Hm, chyba czas przejść do kolejnych utworów na płycie...
      • Gość: Jasiek Re: Nowy Morrissey IP: *.wroclaw.dialog.net.pl 31.05.04, 02:45
        Może mała dygresja,ok? Możecie mi powiedzieć ile płyt wydał Morrissey i The Smith. W necie nie ma jednej porządenj strony, która by to wyjaśniała. Z moich poszukiwań wynika, że byłoby tego bardzo dużo....tak duzo, że nie chce się wierzyć (może ludzie podaję też longplaye, single itp- nie miałem czasu na dokładne przejrzenie). Może ktoś mi tu poda przy okazji? Musze wiedzieć, czy warto kompletować smile PS. Może stare płyty stanieją?
        • ilhan Re: Nowy Morrissey 31.05.04, 08:46
          The Smiths - 4 regularne studyjne, 3 składanki, 1 koncertówka, po rozwiązaniu zespołu dwuczęściowy The Best Of i składanka Singles. Tu nie istnieje pojęcie złego zakupu.
          Morrissey - 7 studyjnych, chyba coś tam koncertowego i również ze 2 składanki.

Jednak na allmusic trzeba zaglądać w takich sprawach, choć przyznaję że z pamięci pisałem, bo rano jest i nie chce mi się wchodzić smile
          www.allmusic.com
          • dziewczyna_mickiewicza Re: Nowy Morrissey 01.06.04, 13:05
            no dobra..the smiths mi sie podoba..wszystkosmile wiec sie zgadzamy. a co z
            morrisseyem? od czego zaczac.. bo mam ochote i nie wiem skad ugryzc te siedem
            studyjnychsmile
            --
            "be a good boy
            push a little farther now
            that wasn't fast enough
            to make us happy
            we'll love you just the way you are if you're perfect"
                • jmarr Re: Nowy Morrissey 01.06.04, 21:57
                  Zanim Iluś posłucha wszystkich studyjnych płyt Moza może minąć sporo czasu -
                  cierpliwość wskazana smile
                  Od siebie polecam na początek "Your Arsenal", "Viva Hate", "Vauxhall & I"
                  i "Bona Drag". Reszta ewentualnie później.

--
                  doing the Wythenshawe Waltz
                  • dziewczyna_mickiewicza Re: Nowy Morrissey 01.06.04, 22:00
                    ilhus juz i tak jest moim bogiem za pchniecie mnie na sciezke uwielbienia dla
                    stone roseswink
                    poczekam..na razie przezywam ekstazy psychiczno-fizyczno-duchowe sluchajac... w
                    tej chwili.. standing heresmile))
                    ps. zrobie swoj prywatny ranking i zobacze, ktora plyta okaze sie
                    najpopulraniejsza..a potem przejde sie do empiku, przeslucham wszystko, co maja
                    i zecydujesmile
                    --
                    "be a good boy
                    push a little farther now
                    that wasn't fast enough
                    to make us happy
                    we'll love you just the way you are if you're perfect"
                  • ilhan Re: Nowy Morrissey 01.06.04, 22:20
                    jmarr napisał:

> Zanim Iluś posłucha wszystkich studyjnych płyt Moza może minąć sporo czasu -
                    > cierpliwość wskazana smile

I po co te złośliwości... wink A co kolega sądzi o najnowszym dziele?

PS. Dzisiaj w gazecie studenckiej mojej przewybitnej uczelni znalazłem artykuł o Panu M., gdzie autor stwierdził, że na nowym teledysku już nie wygląda jak (cytuję) "młody buntownik spod znaku glam rocka". Plus parę innych kwiatków. Yeah.
                    • jmarr Re: Nowy Morrissey 01.06.04, 23:31
                      ilhan napisał:

>
                      > I po co te złośliwości... wink A co kolega sądzi o najnowszym dziele?

Złośliwości? ale w życiu.
                      A po najnowsze dzieło kolega ma zamiar udać się jutro aby nabyć je po
                      fantastycznie niskiej cenie 64 zł. Co jak co, ale to jest Morrissey więc żadne
                      ściąganie albumu nie wchodzi w grę.

> PS. Dzisiaj w gazecie studenckiej mojej przewybitnej uczelni znalazłem
                      artykuł
                      > o Panu M., gdzie autor stwierdził, że na nowym teledysku już nie wygląda jak
                      > (cytuję) "młody buntownik spod znaku glam rocka".

O, to ciekawe. To okulary w grubej oprawce, aparat słuchowy i krzak w tylnej
                      kieszeni spodni miały kiedyś robić za glam rock? Hmm... interesujące.

--
                      doing the Wythenshawe Waltz
              • madee1 Re: Nowy Morrissey 01.06.04, 19:45
                Gość portalu: k napisał(a):

> mi najbardziej podoba sie płyta "your arsenal" ale składanka "bona drag" też
                > niczego sobie smile

Moja obiektywna opinia jest dokładnie taka sama.

--
                jakoś było, jakoś jest i jakoś będzie
            • Gość: Randall Re: Nowy Morrissey IP: 195.245.217.* 02.06.04, 14:10
              > no dobra..the smiths mi sie podoba..wszystkosmile wiec sie zgadzamy. a co z
              > morrisseyem? od czego zaczac.. bo mam ochote i nie wiem skad ugryzc te siedem
              > studyjnychsmile

Najbardziej zbliżona stylistycznie do twórczości The Smiths jest
              pierwsza, "Viva Hate" - moja ulubiona. Z późniejszych albumów trawię tylko
              pojedyncze piosenki, np. "November Spawned the Monster" czy "Hold on to Your
              Friends", zatem może jakiś składak?...
Inne wątki na temat:

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka