Dodaj do ulubionych

Szwecja - po meczu..

14.06.04, 22:39
no i niech mi nikt nie mowi ze nie potrafili sobie biedaczki poradzic swego
czasu z Lotwa!!!!
--
www.euro2004.com/
Obserwuj wątek
    • h8red Re: Szwecja - po meczu.. 14.06.04, 22:43
      mallina napisała:

> no i niech mi nikt nie mowi ze nie potrafili sobie biedaczki poradzic swego
      > czasu z Lotwa!!!!

Mieli gorszy dzień wink

--
      Nie możesz wygrać
      Nie możesz zremisować
      Nie możesz nawet wycofać się z gry
    • ilhan Re: Szwecja - po meczu.. 14.06.04, 22:52
      Wynik jest mocno nieadekwatny do przebiegu gry - moim zdaniem, paradoksalnie, na wszystkim zaważyła... decyzja sędziego (notabene fatalny gość) z bodajże 56 minuty, kiedy MUSIAŁ dać drugą żółtę kartkę Linderothowi. Ale wymiękł, jakby chciał się zrewanżować za zbyt pochopne ukaranie Szweda parę minut wcześniej.
      Oczywiście Bułgarzy seryjnie marnowali świetne sytuacje i razili nieporadnością w szesnastce, a Szwedzi byli skuteczni jak nigdy, ale myślę, że ten mecz mógł potoczyć się zupełnie inaczej, gdyby przy stanie 1:0 była ta czerwona kartka.

W każdym razie, Bułgarzy na pewno nie grali tak źle. A Szwedzi, jak już ktoś na tym forum zauważył jakiś czas temu, to niewdzięczne pedały smile)))))))
      • gregkor Re: Szwecja - po meczu.. 15.06.04, 08:02
        ilhan napisał:

> Wynik jest mocno nieadekwatny do przebiegu gry - moim zdaniem, paradoksalnie,
        n
        > a wszystkim zaważyła... decyzja sędziego (notabene fatalny gość) z bodajże 56
        m
        > inuty, kiedy MUSIAŁ dać drugą żółtę kartkę Linderothowi. Ale wymiękł, jakby
        chc
        > iał się zrewanżować za zbyt pochopne ukaranie Szweda parę minut wcześniej.

Faktycznie sędzia powinien ukarać Szweda czerwoną kartką, natomiast wcześniej,
        nie wiem dlaczego nie podyktował ewidentnego karnego dla Szwecji? Jezeli
        gwizdnął wolny to musiał to być karny!!!!
        Natomiast co do meczu to ułożył się on nieco pechowo dla Bułgarów i gdyby
        wykorzystali jedną z okazji to rozmiary porażki byłyby na pewno mniejsze, co
        nie zmienia faktu, że Szwedzi zdominowali 2 połowę i byli zespołem dużo lepszym.

pozdr
        • ilhan Re: Szwecja - po meczu.. 15.06.04, 11:48

Zgodzisz się, że sędziowanie wczoraj było dość słabe? Mejuto Gonzalez w meczu Włochy - Dania gwizdał jak jakiś pieprzony aptekarz, na końcu odpuszczając Tottiemu. Ten drugi, Anglik, zupełnie nie czuł gry, spóźniał się z decyzjami, parę razy mógł zastosować przywilej korzyści, ale zatrzymał grę. Nie podobała mi się praca ich obu.
        • mallina Re: Szwecja - po meczu.. 15.06.04, 14:33
          Gregkor, musisz przyznac, ze te niektore decyzje sedziowskie sa dziwne(nie dot.
          to tylko wspomnianego meczu) - jakos nadmiar chwilami tych zoltych kartek, a w
          sytuacjach gdy moglyby zostac pokazane nie dzieje sie NIC..
          no ale moze sie nie znam, a i wzrok moze juz nie tentongue_out
          --
          www.euro2004.com/
          • gregkor Re: Szwecja - po meczu.. 15.06.04, 14:55
            mallina napisała:

> Gregkor, musisz przyznac, ze te niektore decyzje sedziowskie sa dziwne(nie
            dot.
            >
            > to tylko wspomnianego meczu) - jakos nadmiar chwilami tych zoltych kartek, a
            w
            > sytuacjach gdy moglyby zostac pokazane nie dzieje sie NIC..
            > no ale moze sie nie znam, a i wzrok moze juz nie tentongue_out

To znaczy ja bym nie przesadzał z tym złym czy słabym sędziowaniem, uważam, że
            sędziwoanie jest zadawlające, a błędy się zdarzają gra jest coraz szybsza i
            niektóre starcia ciężko sędziom zinterpretować, my mamy nawet kilka powtórek i
            nie jesteśmy pewni, a oni mają ułamki sekund na podjęcie decyzji. Oczywiście są
            sytuacje oczywiste, jak np dwie żółte kartki dlka Szweda czy rzut karny. A
            apropos wielu żółtych kartek to jest to zalecenie UEFA, żeby wszelkie przejawy
            brutalności, gry faul od tyłu i symulacji karać kartkami więc sędziowe staraja
            się te przepisy realizować.

pozdr
            • ilhan Re: Szwecja - po meczu.. 15.06.04, 17:43
              Przegięcie, wg mnie, dotyczy kwestii "wymuszania rzutów karnych". Ja rozumiem, że tego nie należy tolerować, ale doszło do chorej sytuacji, kiedy każde przewrócenie się zawodnika w szesnastce jest rozpatrywane tylko na dwa sposoby: karny, albo wymuszenie. A przecież dochodzi tam często do starć na pograniczu faulu, zawodnik przewraca się po czystym wejściu obrońcy (np. ciałem), a sędzia pokazuje mu żółtą kartkę. Powinno się ten przepis, wg mnie, stosować tylko w ewidentnych przypadkach symulowania faulu.
              • gregkor Re: Szwecja - po meczu.. 15.06.04, 20:06
                ilhan napisał:

> Przegięcie, wg mnie, dotyczy kwestii "wymuszania rzutów karnych". Ja
                rozumiem,
                > że tego nie należy tolerować, ale doszło do chorej sytuacji, kiedy każde
                przewr
                > ócenie się zawodnika w szesnastce jest rozpatrywane tylko na dwa sposoby:
                karny
                > , albo wymuszenie. A przecież dochodzi tam często do starć na pograniczu
                faulu,
                > zawodnik przewraca się po czystym wejściu obrońcy (np. ciałem), a sędzia
                pokaz
                > uje mu żółtą kartkę. Powinno się ten przepis, wg mnie, stosować tylko w
                ewident
                > nych przypadkach symulowania faulu.

Faktycznie kartka dla Thomassona za wymuszenie to lekka przesada, ale zwróć
                uwagę, że dzięki kartkom za wymuszania ilośc symulacji jednak mimo wszystko
                zmalała, co na pewno wpływa na mniejszą liczbę wypaczonych wyników i czasem
                nawet warto przesadzić z interpretacją dla uzyskania pożądanego efektu.
        • h8red Re: Szwecja - po meczu.. 15.06.04, 11:51
          ihopeyouwilllikeme napisał:

> Zresztą i tak odpadlibyśmy z Turcją w barażach.

Ty niedowiarku smile))

--
          Nie możesz wygrać
          Nie możesz zremisować
          Nie możesz nawet wycofać się z gry
    • the4h Re: Szwecja - po meczu.. - Mallina 15.06.04, 14:23
      Hehe, a tego to ja nie wiedziałem, że Ty jesteś taka fanka futbolu wink
      A w temacie, to lepiej się nie wypowiadać, bo człowieka za bardzo nosi -
      zresztą jakbyśmy za Zibiego nie dostali z Łotwą w Wawie, to byśmy to mieli w
      poważaniu.
      Pzdr,
      the4h.
        • the4h Re: Szwecja - po meczu.. - Mallina 16.06.04, 08:12
          Ogólnie, to jesteś dosyć aktywną forumowiczką wink
          A z tym zalogowaniem, to nie do końca prawda smile. Kiedyś była kropka w wiadomym
          miejscu, a po latach nielogowania jednak konto diabły wzięli - założyłem nowe,
          ale teraz z taką kropką już nie można sad
            • the4h Re: Szwecja - po meczu.. - Mallina 17.06.04, 10:38
              Zdecydowanie mniej? Nie chcę Ci wyliczać dziennej średniej za rok bieżący, ale
              moim zdaniem jest imponująca i ostatnie dni jakoś od niej nie odbiegały - boję
              się pomyśleć jak było, kiedy miałaś czas i chęci wink
              Godziny urzędowania jak zwykle słuszne - Maxio byłby z Ciebie dumny (pamiętasz
              takiego ananasa?).
              No, a z tymi meczami, to wciąż nie mogę wyjść z podziwu i wstyd mi, że ja przez
              różne zawirowania nie jestem w stanie wszystkiego zobaczyć, a Ty wszystko od
              dechy do dechy i to jeszcze z analizą smile
                • the4h Re: Szwecja - po meczu.. - Mallina 18.06.04, 09:40
                  Ech, te wodotryski - wstyd mi okrutnie sad
                  Rozumiem, że ciągle w kontakcie - pozdrów Go ode mnie (a wpis i tak pewnie
                  zobaczy wink.
                  Faworyt? Raczej nie potrafię takiego wskazać - łatwiej było mi wymienić
                  drużyny, z których porażki bym się cieszył - sporo mi w ten sposób tzw.
                  faworytów odpada i lubię jak ktoś im uciera noski wink Jeśli już miałbym pewną
                  drużynę wyróżnić, to jakoś tak się składa, że od '88 dużo sympatii mam dla
                  Holandii i chyba o nich mógłbym powiedzieć 'mój faworyt' (no i ta bramka
                  strzelona 'Twoim' wink.
                  A Twój to kto? (pewnie już sporo razy o tym napisałaś, ale nie chce mi się
                  przedzierać przez te wszystkie posty - aż taki wścibski, to nie jestem wink
                    • the4h Re: Szwecja - po meczu.. - Mallina 18.06.04, 13:30
                      Anglia? - znowu nam pewnie pupę złoją, a Ty ich lubisz sad

Nie zobaczy, jak mu żaden życzliwy linku nie podrzuci wink

Przeważnie - w domu raczej nie włączam kompa. Chociaż przyznam się bez bicia,
                      że raz na jakiś czas zdarza mi się poważnie zasiedzieć smile A Ty zmieniłaś tryb
                      życia, czy klikasz zawsze z domu?
                      • mallina Re: Szwecja - po meczu.. - Mallina 18.06.04, 17:18
                        nie ma zadnego zyczliwegosmile)))a i on na gazecie juz konta nie matongue_out
                        na tamto forum on juz nie zaglada - bo tam malo co sie dzieje i nie jest juz
                        wcale tam wesolo..

Ja nadal z domu, ale glownie wieczorami, przeprowadzilam sie do Frankfurtu i
                        nieco zmienilo to tzw "plan dnia" - oczywiscie na korzyscsmile))
                        --
                        www.euro2004.com/
                        • the4h Re: Szwecja - po meczu.. - Mallina 19.06.04, 14:19
                          No to załóżmy, że jesteś bezpieczna wink
                          Cokolwiek by to nie oznaczało, skoro jest na korzyść, to cieszę się Twoim
                          szczęściem smile
                          Wracając do Euro, to trochę za dużo błędów sędziowskich, które wypaczają wynik
                          spotkania. Wczoraj znowu - nieodgwizdany faul dla Bułgarów na pograniczu pola
                          karnego -> druga zółta/czerwona kartka za wykłócanie się i w konsekwencji
                          zamiast ewentualnego wyrównania jeszcze dotkliwasza porażka. Jakbym był
                          Bułgarem, to bym się nieźle wkurzył. Włosi natomiast mogliby sobie poprawić
                          celowniki - jak mogli tego nie wygrać sad
                            • the4h Re: Szwecja - po meczu.. - Mallina 22.06.04, 12:56
                              Możnaby powiedzieć - w końcu coś zaczyna się dziać. Anglia górą - nie wiem za
                              co Ty ich lubisz, ale cóż...
                              "Wstawki" niestety nie dla nas - TVP robi wielką konspirację, niby nie podaje
                              wyniku, żeby potem się delektować retransmisją (pozostaje sprawdzenie wyniku na
                              telegazecie, ew. na kompie). Pan Szaranowicz super się zachował w Niedzielę -
                              palnął po meczu 'jednak Rosja wygrała z Grecją', za co chyba dostał mega-zjebkę
                              z reżyserki i potem żenująco próbował zatuszować całą sytuację - niezłą miałem
                              polewkę smile)
                              Też jestem niezmiernie ciekaw, jak się Czesi zachowają -> jak się podłożą, to
                              będę cierpiał podwójnie sad

Odwiedzaj, odwiedzaj - co byś nie mówiła i nie myślała -> tylko TU jesteś u
                              siebie w 100%.
                              • mallina Re: Szwecja - po meczu.. - Mallina 22.06.04, 23:33
                                Anglie lubie za ich gre, tak po prostusmile
                                Lige angielska uwazam za najciekawsza.

To smieszne ze wynik drugiego meczu nie jest podawany na biezaco..
                                Tutaj atmosfera goraca..nakreceni sa dosyc, szczegolnie gdy ponoc 6 czolowych
                                czeskich zawodnikow ma nie wystapic..

Wiesz, czasem moj pobyt w POlsce bywa udany a czasem z radoscia wracam - roznie
                                bywa. Moj patriotyzm jest znacznie oslabiony, a chwilami wrecz wcale go nie
                                ma..i nawet moge stwierdzic ze bywa tak, iz ciesze sie ze jestem daleko od
                                wielu spraw i problemow ktore dzieje sie w PL.
                                --
                                www.rvn10.com/gallerycasual1.html
                                • the4h Re: Szwecja - po meczu.. - Mallina 23.06.04, 09:25
                                  No to się teraz na serio wkurzyłem... Jestem zły na siebie, iż przez 88 minut
                                  wczorajszego 'widowiska' naiwnie myśłałem, że sąsiedzi się nie dogadali.
                                  Dopiero jak zobaczyłem tę bramkę, a szczególnie końcówkę meczu (mogli
                                  przynajmniej zachować pozory do końca), to mi się wszystko zaczęło układać -
                                  zapewne jakby wcześniej Duńczycy strzelili na 3:1, to zakończyłoby się 3:3. Nie
                                  wiem - być może ta teoria spiskowa jest niepradziwa, ale tego nigdy się nie
                                  dowiemy na 100%, a niesmak pozostanie. Teraz Włosi czują się tak, jak my po
                                  meczu z Węgrami sad

Nie dziwię się, że u Ciebie atmosfera gorąca... Jeśli Czesi faktycznie sobie
                                  odpuszczą, to mi przybędzie drużyn, którym zdecydowanie nie kibicuję smile

Ucieczka jest najprostszym rozwiązaniem, ale czy coś wnosi? Mógłbym napisać
                                  wiele, ale to nic nie zmieni i raczej nie jest to odpowiednie miejsce. Z całą
                                  pewnością tam Ci się żyje wygodniej - prawdopodobnie i moje odczucia byłyby
                                  zbieżne z Twoimi, ale nie sposób wymienić rzeczy, które mnie tu trzymają - na
                                  tym lepiej poprzestańmy, bo i tak się nie przelicytujemy smile
                                  • mallina Re: Szwecja - po meczu.. - Mallina 24.06.04, 01:04
                                    Czesi chyba nie odpuscili, choc moze i mieli taki zamiar..wink
                                    wystawienie rezerw o czyms tez swiadczy
                                    dobrze ze jednak ambicje jakies mieli, a moze bylo im glupio przed kibicami?
                                    a moze po prostu Niemcy sa tak beznadziejni...wink
                                    pod bramka czeska bylo chwilami bardzo goraco jednak..

ucieczka? w pewnym sensie byc moze, ale napewno nie ze wzgledow polityczno-
                                    gospodarczo-finansowychwink
                                    stad nie jest daleko do PL - godzina i troche samolotem, 7 godz. autem no i z
                                    12 autobusemsmile)) - wiec gdy czuje potrzebe moge tam byc szybko..
                                    jest pare osob, rzeczy ktorych mi brak

the4h napisał:

>Mógłbym napisać
                                    > wiele, ale to nic nie zmieni i raczej nie jest to odpowiednie miejsce.

to napisz w innym miejscu jesli chcesz
                                    naprawde chetnie przeczytam

--
                                    • the4h Re: Szwecja - po meczu.. - Mallina 24.06.04, 16:45
                                      Czesi - szacunek - zachowali się w porządku, a być może nawet lepiej się stało,
                                      że wystąpili w rezerwowym zestawieniu. Kto wie, czy przypadkiem gwiazdy nie
                                      oszczędzałyby się, a tak drużyna walczyła (chociaż momentami trzeba przyznać
                                      jedynie się broniła), dwie dobre zmiany w drugiej połowie i wynik, który raduje
                                      nasze serca smile Z Niemcami, to by się przydało jakiś mecz towarzyski
                                      zorganizować - w rankingu FIFA byśmy podskoczyli wink
                                      Nie płacz wieczorem, jak Anglicy odpadną wink

mallina napisała:

> to napisz w innym miejscu jesli chcesz
                                      > naprawde chetnie przeczytam

Chodziło mi ogólnie o forum, ale skoro tak stawiasz sprawy, to coś wyskrobię
                                      (może tu, może gdzie indziej - pewnie namierzysz wink. Muszę mieć jednak ciut
                                      więcej czasu, a w ciągu najbliższych dni go raczej nie uświadczę sad
                                      • mallina Re: Szwecja - po meczu.. - Mallina 25.06.04, 00:04
                                        the4h napisał:

> Nie płacz wieczorem, jak Anglicy odpadną wink

nie ma sprawiedliwosci..nie ma!!!!!!!!!
                                        sad((((
                                        tyle nerwow ten wieczor mnie kosztowal!!

> > to napisz w innym miejscu jesli chcesz
                                        > > naprawde chetnie przeczytam
                                        >
                                        > Chodziło mi ogólnie o forum, ale skoro tak stawiasz sprawy, to coś wyskrobię
                                        > (może tu, może gdzie indziej - pewnie namierzysz wink. Muszę mieć jednak ciut
                                        > więcej czasu, a w ciągu najbliższych dni go raczej nie uświadczę sad

wiec widzisz - mi tez chodzilo o forumwink))))
                                        w koncu sie zalogowales wiec wiesz ze w ten sposob uzyskales skrzynke
                                        pocztowa?wink)))))
                                        spox, poczekam az Ci sie uda chwilke znalezc
                                        widac w pracy masz co robicsmile))))

--
                                        • the4h Re: Szwecja - po meczu.. - Mallina 25.06.04, 11:46
                                          Chciałem Cię przygotować psychicznie na tę porażkę, ale widzę, że się nie
                                          bardzo udało smile Z tą sprawiedliwością, to trochę przesadzasz - troszkę
                                          obiektywizmu, w końcu to nie nasza drużyna narodowa. Anglicy dostali prezent na
                                          starcie, który trzeba przyznać Owen świetnie wykorzystał, ale póki prowadzili,
                                          to bardziej skupiali się na utrzymaniu wyniku i to ich musiało zgubić - dopiero
                                          pod koniec i w dogrywce poszli na prawdziwą wymianę ciosów. Mieliśmy wczoraj
                                          pokaz 'pięknie' wykonywanych rzutów wolnych z obu stron, a angielska
                                          megagwiazda, to chyba nieprędko będzie strzelać karne w kadrze wink Oby następne
                                          mecze były równie interesujące - fajnie się to ogląda smile

mallina napisała:

> wiec widzisz - mi tez chodzilo o forumwink))))
                                          > w koncu sie zalogowales wiec wiesz ze w ten sposob uzyskales skrzynke
                                          > pocztowa?wink)))))
                                          > spox, poczekam az Ci sie uda chwilke znalezc
                                          > widac w pracy masz co robicsmile))))

Oj Mallina, chyba nie pamiętasz za dobrze, jaka ze mnie gadzina antymailowa wink
                                          Pożyjom - uwidim (or sth like that wink
                                          Praca - jedyna rzecz której mi nie brakuje, ale daję radę.
                                          • mallina Re: Szwecja - po meczu.. - Mallina 25.06.04, 22:10
                                            na druzyne polska patrze bardzo obiektywnie - wierz mismile
                                            Angielska reprezentacja wg mnie jest najlepsza..i juzsmile

nastepne mecze jak widacz po dzisiejszym marne..niewiem jakim cudem te 46 min
                                            wytrzymalam i nie zasnelam..po Francji spodziewalam sie wiecej
                                            hmm wlasnie bramka dla Grekow..

G. napisz gdzie Tobie wygodniejsmile

> Praca - jedyna rzecz której mi nie brakuje, ale daję radę.

??
                                            myslalam ze pelnia szczescia jest we wszystkim?przynajmniej tak to zapamietalam?

--
                                            www.alessandronesta.it/
                                            • the4h Re: Szwecja - po meczu.. - Mallina 27.06.04, 20:32
                                              Obiektywizm? Ja z całą pewnością nie uświadczę czegoś takiego jeśli chodzi o
                                              naszych chłopców smile A jakby Anglia była najlepsza, to by dalej grała tongue_out

Mecze może nie porywają, aż tak jakbym chciał, ale niech tylko Czesi dzisiaj
                                              wygrają i będę miał 100% moich życzeń ćwierćfinałowych spełnionych.

mallina napisała:

> G. napisz gdzie Tobie wygodniejsmile
                                              >
                                              > > Praca - jedyna rzecz której mi nie brakuje, ale daję radę.
                                              >
                                              > ??
                                              > myslalam ze pelnia szczescia jest we wszystkim?przynajmniej tak to
                                              zapamietalam
                                              > ?

Hmmm... jak tak dobrze wszystko pamiętasz, to ciekaw jestem, czy mnie dzisiaj
                                              po meczu namierzysz w pewnym miejscu...
                                                • the4h Re: Szwecja - po meczu.. - Mallina 28.06.04, 16:17
                                                  Na Euro OK - finał Czechy-Holandia coraz bardziej prawdopodobny, a więc po
                                                  mojemu idzie smile

mallina napisała:

> jakbym byla w domu to pewnie bym namierzyla..
                                                  > nie mam dostepu do swojego komp do srodysad(((
                                                  >
                                                  > a pamiec mam doskonala, wierz mismile))

Środa, powiadasz - we'll se...

P.S. Rozumiem, że jesteś na głodzie wink
                                                  • mallina Re: Szwecja - po meczu.. - Mallina 30.06.04, 11:35
                                                    wcale nie bylam na glodziesmile))
                                                    nie mialam czasu
                                                    nie mialam swobodnego dostepu
                                                    nie mialam ochotybig_grinD

szkoda ze ME sie koncza..final Holandia-Czechy czemu nie..ale wole aby wygrali
                                                    pierwsi choc po meczu z Dunczykami jakos reprezentacja Czech lepiej w moich
                                                    oczach wyglada..

mam nadzieje ze obedzie sie bez dogrywki dzis a co za tym idzie nie bedzie
                                                    karnych

--
                                                    www.alessandronesta.it/
                                                  • the4h Re: Szwecja - po meczu.. - Mallina 30.06.04, 12:36
                                                    Wszystko co dobre, kiedyś się kończy sad Ja tam nie mam nic przeciwko karnym -
                                                    oczywiście jak Pomarańczowi wygrają smile Szkoda, że nie ma meczu o 3 miejsce -
                                                    myślę, że przy 16 zespołach to spokojnie mógłby się odbyć i byłby dodatkowy
                                                    meczyk, ale widać komuś się nie opłaca.

mallina napisała:

> wcale nie bylam na glodziesmile))

Załóżmy, że to prawda wink

> nie mialam czasu

z całą pewnością...

> nie mialam swobodnego dostepu

trudno się z tym nie zgodzić...

> nie mialam ochotybig_grinD

taaaaa, a Grecja opyka Czechy 5:0 wink

P.S. Coś mi zjadło jedno 'e' w poprzednim poście smile
                                                  • mallina Re: Szwecja - po meczu.. - Mallina 30.06.04, 13:04
                                                    the4h napisał:

> Wszystko co dobre, kiedyś się kończy sad Ja tam nie mam nic przeciwko karnym -

ja mam - zbyt duzy stres dla mniewink

> > wcale nie bylam na glodziesmile))
                                                    >
                                                    > Załóżmy, że to prawda wink

to jest prawda, wszystko z czasem sie moze znudzic, szczegolnie jaks ie to ma
                                                    na codzien

> > nie mialam ochotybig_grinD
                                                    >
                                                    > taaaaa, a Grecja opyka Czechy 5:0 wink

to wynika troche z powyzszego plus dodatkowe argumenty:
                                                    -goraczka
                                                    -bol gardla
                                                    -zmeczenie dniem
                                                    -najbardziej lubie jednak swoj komputerbig_grin

> P.S. Coś mi zjadło jedno 'e' w poprzednim poście smile

nieszkodzi, i tak zrozumialamwink))))

--
                                                    www.alessandronesta.it/
                                                  • the4h Re: Szwecja - po meczu.. - Mallina 02.07.04, 22:03
                                                    mallina napisała:

> ja tez..i chyba nikomu nie bede dzis kibicowac..ale mecz obejrze oczywisciesmile

Dzisiaj to i ja nikomu nie będę kibicował wink, a w niedzielę to Portugalii -
                                                    oni przynajmniej coś sobą reprezentują.

> ale okolica nie jest taka fatalna - na kregle mozesz tam skoczyc, do kina..;-
                                                    ))
                                                    > )

Przez te ostatnie dwa dni to byłem kilkadziesiąt kilometrów przed tymi
                                                    atrakcjami - jedynie krajobraz księżycowy był bez zmian wink

> teraz to ale raczej juz w drodze jesteswink

Tak byłem - od całego kwadransa sad
                                                  • mallina Re: Szwecja - po meczu.. - Mallina 02.07.04, 22:12
                                                    ale gafawink))))))))))))))))))))))))))
                                                    wiedzialam ze cos mi nie pasowalo hehehehe
                                                    oczywiscie ze w niedziele a nie dzis

ale z tego co poczytalam w necie to zauwazylam iz wiele osob czeka na mecz
                                                    o...trzecie miejsce
                                                    hehhe

w IMAXie sa kregle..smile

> > teraz to ale raczej juz w drodze jesteswink
                                                    >
                                                    > Tak byłem - od całego kwadransa sad

?????????
                                                    to chyba dobrze??albo?

--
                                                    www.alessandronesta.it/
                                                  • the4h Re: Szwecja - po meczu.. - Mallina 02.07.04, 22:21
                                                    smile)) Megakibicka się myli! smile))

mallina napisała:

> w IMAXie sa kregle..smile

Wiem, ale do IMAXa to ja miałem tym razem ze 30-40km, a i tak jakbym tam był,
                                                    to bym wolał skoczyć na meczyk przy browarku w pewne miejsce smile

> ?????????
                                                    > to chyba dobrze??albo?

Było lepiej, gdybym jechał już od 2-ch godzin.

P.S. Ciekawe, czy chce Ci się spać...
                                                  • the4h Re: Szwecja - po meczu.. - Mallina 03.07.04, 16:54
                                                    No i jutro będzie po zawodach sad Szkoda, że nasze orzełki tak dały ciała z
                                                    Białorusią, bo na olimpiadzie mogłyby być jakieś emocje, a tak - raczej
                                                    średnie. Pozostaje liczyć tylko na jakieś dobre mecze w pucharach i w
                                                    eliminacjach, ale to już nie to samo co mecze co chwila sad Swoją drogą, to
                                                    ciekaw jestem, gdzie będziesz 8 września i komu będziesz kibicować wink

Strasznie męczący dzień taka sobota wink
                                                  • the4h Re: Szwecja - po meczu.. - Mallina 05.07.04, 00:12
                                                    No i stało się - Grecja wygrała sad Drużyna, która nie gra w piłkę, tylko gra o
                                                    wynik, prezentuje niskie umiejętności piłkarskie - zostaje mistrzem naszego
                                                    kontynentu - porażka gry, zwycięstwo... właśnie, nawet nie wiem czego. Trudno
                                                    mi się z tym pogodzić, ale cóż - taki jest football - gdybyśmy to my byli na
                                                    ich miejscu, z całą pewnością bym nie narzekał smile Niech mają - czy im się
                                                    należy, czy nie.

Nie odpowiedziałaś komu będziesz kibicować, a z sobotą nie przeginaj wink
                                                  • the4h Re: Szwecja - po meczu.. - Mallina 05.07.04, 00:41
                                                    Mnie też byłby obojętny, gdyby np. grała Portugalia z Hiszpanią, ale kiedy
                                                    Grecja wygrywa, to czuję lekkie zażenowanie, ale wcale się im nie dziwię, że
                                                    się cieszą.

Jednych robota lubli bardziej innych mniej, a mnie czasami lubi za bardzo sad

Taaak, jak się przez cały tydzień nagina, to się przynajmniej w sobotę
                                                    odpocznie wink

Przyznaj się w końcu publicznie, komu będziesz kibicować...
                                                  • the4h Re: Szwecja - po meczu.. - Mallina 05.07.04, 08:10
                                                    'do września daleko' i wszystko jasne...

Nie ma sprawiedliwości na tym świecie - ja jak choruję, to i tak muszę
                                                    naginać sad Ten syropik, to jakiś kiepściutki jest, może trzeba przyjąć coś
                                                    mocniejszego?
                                                  • the4h Re: Szwecja - po meczu.. - Mallina 05.07.04, 16:36
                                                    Jak tak będziesz eksperymentować, to jeszcze sama siebie będziesz musiała
                                                    wyciągać z nałogu wink

Jeszcze słowo o lenistwie, nicnierobieniu itp., a nie ręczę za siebie wink
                                                    Spadam z roboty, póki mi jeszcze do końca nie zbrzydła...
                                                  • the4h Re: Szwecja - po meczu.. - Mallina 07.07.04, 08:59
                                                    Oby zatem cel został jak najszybciej osiągnięty, gdyż musisz pogonić te 7/12h,
                                                    aby w niedzielę (a raczej u nas już w poniedziałek) móc zobaczyć na żywo
                                                    pasjonujące spotkanie naszej reprezentacji smile Co prawda w składzie zabraknie
                                                    prawie wszystkich, w tym Ruuda Van Nistelrooya naszej kadry (oczywiście jedynie
                                                    ze względu na pozycję, btw noszącego bardzo słuszne imię), ale co tam - nie
                                                    liczą się pionki, liczy się koncepcja gry wink W klimat wyprawy za ocean, a z
                                                    poniższych słów można łatwo wnioskować, że również wszystkich wyjazdów naszej
                                                    kadry, najlepiej wprowadza poniższy cytat:
                                                    "Ja zostaję w kraju. Od niedawna jestem abstynentem - mówi Listkiewicz."
                                                    Nic dodać, nic ująć smile))

P.S. Spanie i siedzenie w domu też są na cenzurowanym wink
                                                  • the4h Re: Szwecja - po meczu.. - Mallina 08.07.04, 11:07
                                                    No, no - choroba jak widzę, faktycznie nie najlepiej na Ciebie wpływa wink
                                                    Książki... czy kiedyś jeszcze będę miał na nie czas sad A z tym kompem, to nie
                                                    przesadzaj - już Ci wierzę smile
                                                    P.S. Dzisiaj to nawet wcześnie wstałaś smile))
                                                  • the4h Re: Szwecja - po meczu.. - Mallina 09.07.04, 11:40
                                                    mallina napisała:

> ha, w przyszlym tygodniu jednak jade -mam nadzieje ze w PL nie nastapia z tej
                                                    > okazji jakies upalywink))

Rozumiem, że eksperymentowanie w końcu przyniosło oczekiwaną poprawę. Będziemy
                                                    w tej samej okolicy, a więc z całą pewnością będzie gorąco wink Zasadniczo upał
                                                    to mamy już dzisiaj... (nie wiem jak ja wyjdę z pracy - tu tak przyjemnie smile

> ja zawsze wczesnie sie budze
                                                    > a czasem wczesnie i wstaje - ale nie wlaczam kompa od razusmile))))

Tak, tak - jak się odsypia w dzień, to się potem w nocy nie chce smile
                                                    Cóż za silna wola z tym kompem wink
                                                  • mallina Re: Szwecja - po meczu.. - Mallina 09.07.04, 13:10
                                                    the4h napisał:

> Rozumiem, że eksperymentowanie w końcu przyniosło oczekiwaną poprawę.

niewiem czy to to - moze w koncu czas na poprawe nadszedl?choc aura jest taka ze
                                                    bardzo szybko mozna znow zachorowac - moment nieuwagiwink

> Będziemy w tej samej okolicy, a więc z całą pewnością będzie gorąco wink

jesli masz na mysli te peryferie(delikatnie ujmujac heheh) co ostatnim razem to
                                                    jest to dosyc daleko od mojej okolicy
                                                    a drugiej czesci zdanie nie rozumiem?smile))))prosze jasniej to ujacwink))))))

> Tak, tak - jak się odsypia w dzień, to się potem w nocy nie chce smile

to z autopsji wiesz?smile)))))

> Cóż za silna wola z tym kompem wink

moge wlaczac w okolicy 7 rano, tylko po co?wink
                                                    wszystko potrfai sie znudzic tzn prawei wszystko i akurat net do tych rzeczy sie
                                                    zalicza

--
                                                    www.stratosfera.cz/cosmopolitan/cos.clanek.php3?clID=319
                                                  • the4h Re: Szwecja - po meczu.. - Mallina 09.07.04, 15:14
                                                    mallina napisała:

> jesli masz na mysli te peryferie(delikatnie ujmujac heheh) co ostatnim razem
                                                    to
                                                    > jest to dosyc daleko od mojej okolicy

Chodziło mi o bliższe okolice - z dużą ilością ekaranów itp., a na peryferiach
                                                    też będę.

> a drugiej czesci zdanie nie rozumiem?smile))))prosze jasniej to ujacwink))))))

To zadanie dla Twojej wyobraźni smile

> to z autopsji wiesz?smile)))))

Niestety - na mnie to nie działa. Nie praktykuję (głównie z powodu braku
                                                    czasu), a jak kiedyś parę razy spróbowałem, to efekt był odmienny od
                                                    oczekiwanego.
                                                  • mallina Re: Szwecja - po meczu.. - Mallina 09.07.04, 16:01
                                                    the4h napisał:

> Chodziło mi o bliższe okolice - z dużą ilością ekaranów itp.

aaa, no to calkiem bliskosmile))
                                                    wprawdzie to juz inne maisto - ale te granice tam sa takie plynnesmile

> > a drugiej czesci zdanie nie rozumiem?smile))))prosze jasniej to ujacwink)))))
                                                    > )
                                                    >
                                                    > To zadanie dla Twojej wyobraźni smile

nie badz taki sprytnywink

slucham z zainteresowaniembig_grinDD

a na ile dni tam zabawisz?

--
                                                  • the4h Re: Szwecja - po meczu.. - Mallina 12.07.04, 15:25
                                                    Oczywiście, że powietrze - mój organizm nie jest przyzwyczajony do takich
                                                    proporcji wink Z drugiej strony patrząc to 24h na dobę nie będę przecież
                                                    pracował - ograniczę się do max. 14, a więc 10 zostanie na jakieś
                                                    przyjemności smile

Dlaczego 2 na 2 (a może więcej) powinnaś wiedzieć sama smile
                                                  • mallina Re: Szwecja - po meczu.. - Mallina 12.07.04, 15:34
                                                    Powietrze juz wcale nie jest takie zle!!!

Ja wlasnie czynie ostatnie przygotowania, niektore juz wyprowadzily mnie z
                                                    rownowagi!
                                                    Mam nadzieje ze wszystko uda sie wlasciwie, ale juz wiem ze moj czas podzieli
                                                    sie na obowiazki, obowiazki zwiazane z przyjemnoscia, przyjemnosci oraz
                                                    stresujace sprawy smile))))
                                                    Trudno zgadnac jakie beda proporcje..

hmmmm naprawde niewiem czemu 2 na 2, a czemu i wiecej to juz calkiembig_grin
                                                    --
                                                  • the4h Re: Szwecja - po meczu.. - Mallina 12.07.04, 18:38
                                                    Skoro nie jest złe, to już z całą pewnością nic mi nie zaszkodzi wink

Pamięć absolutna powiadasz... 2 bliżej, to powiedzmy - odpoczynek, a reszta to
                                                    praca na pełnych obrotach, której nie da się wymierzyć na ilość i dlatego może
                                                    być więcej niż 2.
                                                  • the4h Re: Szwecja - po meczu.. - Mallina 12.07.04, 20:38
                                                    Bliżej zinterpretowałaś jak należy - zamiast odpoczynek powinienem raczej
                                                    napisać 'odpoczynek' - nic nie będę robił, tylko słuchał i zadawał pytania...
                                                    Mój Ty czajniczku wink

Domyślam się co to za urząd. Ja tu sobie nadgodzinki robię, zaś jutro skoro
                                                    świt wyjazd - po prostu jazda na maxa smile
                                                  • the4h Re: Szwecja - po meczu.. - Mallina 12.07.04, 20:56
                                                    mallina napisała:

> neee - tam to jedynie moge isc po cos dla mniesmile)))

U.P.? - tylko po co wink

> a to nie Ty jestes wiesz gdzie i nic sie nie odzywasz???

I don't get it.

> to spokojnej jazdy jutro i aby nie bylo zbt nudnosmile

Dzięki i będę się starał.
                                                  • the4h Re: Szwecja - po meczu.. - Mallina 18.07.04, 03:53
                                                    Ufff... Niezły był ten tydzień i co gorsza, początek przyszłego to też te
                                                    piękne okolice. Pewnie już w PL, a więc samych miłych chwil życzę - takich, byś
                                                    chciała TU wracać jak najczęściej (a może nawet nie wyjeżdżać?).
                                                  • the4h Re: Szwecja - po meczu.. - Mallina 20.07.04, 17:54
                                                    mallina napisała:

> az sie zalogowalam..chyba zartujesz..
                                                    > mile chwile sa ale nie przesadzalabzm heheheh

Trzeba Cię było jakoś zmusić do wyściubienia noska smile
                                                    Może jeszcze kiedyś to przedyskutujemy...

> jestem conajmniej do konca tyg
                                                    > pozd

No to się nie dziwię, czemu mi tak gorąco smile)) Ja mam nadzieję, że jutro w
                                                    końcu wyjadę z tej przepięknej okolicy wink

Pzdr,
                                                    the4h.
                                                  • the4h Re: Szwecja - po meczu.. - Mallina 21.07.04, 19:30
                                                    mallina napisała:

> chyba sie troche nudziles skoro znalazles czas na to aby tu zajrzec?
                                                    > wink))))

Tak, nudzę się okropnie - od rana, do bardzo późnego wieczora sad

> kazda okolica potrafi byc interesujaca jak sie czlowiek odpowiednio postarabig_grinD

W promieniu kilkunastu kilometrów jest to 'mission impossible'. Pozostaje nam
                                                    tylko nocna degustacja w hotelu, w celu odreagowania smile

> ja przyznaje ze poza swoje miasto jeszcze nie wychylilam sie za bardzo,moze
                                                    > jutro, a nie nawet dzis tylko ze wieczorem

Piękna składnia - jestem pod wrażeniem wink
                                                    Mimo wszystko, chyba nawet zrozumiałem Twój przekaz.

> szerokiej drogi skoro dzis jedzieszsmile)

Niestety, dziś już nic z tego nie wyjdzie sad
                                                    Może jutro...
                                                  • mallina Re: Szwecja - po meczu.. - Mallina 22.07.04, 19:54
                                                    the4h napisał:

> Tak, nudzę się okropnie - od rana, do bardzo późnego wieczora sad

a ja w sumie wcale, choc bywa ze mam wolny czas ale wowczas czytam papierowe
                                                    gazety, albo kapie sie n-ty raz w ciagu dnia..

> W promieniu kilkunastu kilometrów jest to 'mission impossible'. Pozostaje nam
                                                    > tylko nocna degustacja w hotelu, w celu odreagowania smile

musisz mi kiedys bardziej konkretnie to miejsce opisac, bo to az cud ze jakis
                                                    hotel tam postawiliwink))

> Piękna składnia - jestem pod wrażeniem wink
                                                    > Mimo wszystko, chyba nawet zrozumiałem Twój przekaz.

czlowieku sie nie nabijajwink) mialam malo czasu i jeszcze mniejsze mozliwosci

> Niestety, dziś już nic z tego nie wyjdzie sad
                                                    > Może jutro...

a ja jeszcze niesmile)i tak bedzie z pare dni

moze bzs dwa slowa wrzucil gdzie indziej?nie musialabym skakac po forum, za
                                                    plecami pelno obcych ktorzy podgladaja jak sie loguje..

--
                                                    www.stratosfera.cz/cosmopolitan/cos.clanek.php3?clID=31957
                                                  • the4h Re: Szwecja - po meczu.. - Mallina 22.07.04, 20:07
                                                    Ale się dzisiaj zgraliśmy smile

mallina napisała:

> a ja w sumie wcale, choc bywa ze mam wolny czas ale wowczas czytam papierowe
                                                    > gazety, albo kapie sie n-ty raz w ciagu dnia..

Wiem, że zrozumiałaś z tą 'nudą', a więc mnie nie dobijaj sad

> musisz mi kiedys bardziej konkretnie to miejsce opisac, bo to az cud ze jakis
                                                    > hotel tam postawiliwink))

Polak potrafi wink Muszę dodać, że jest całkiem niezły.

> czlowieku sie nie nabijajwink) mialam malo czasu i jeszcze mniejsze mozliwosci

Naciągane wytłumaczenie, ale niech Ci będzie wink

> a ja jeszcze niesmile)i tak bedzie z pare dni

Nie nie powiem... sad
                                                    Może tylko tyle, że jutro, to już tylko kataklizm będzie w stanie mnie tu
                                                    zatrzymać...

> moze bzs dwa slowa wrzucil gdzie indziej?nie musialabym skakac po forum, za
                                                    > plecami pelno obcych ktorzy podgladaja jak sie loguje..

Hmmm... a tam to się nie musisz logować? No chyba, że jesteś ze swoim
                                                    sprzętem...
                                                  • mallina Re: Szwecja - po meczu.. - Mallina 22.07.04, 20:30
                                                    the4h napisał:

> Ale się dzisiaj zgraliśmy smile

sie zdarzawink))
                                                    ale moj czas sie konczy teraz, a i tak atmosfera zrobila sie trudna do
                                                    wysiedzenia , delikatnie to ujmujacsmile)))

> Naciągane wytłumaczenie, ale niech Ci będzie wink

PRAWDZIWE A NIE NACIAGANE!!!!!!!!!!!UPss sorry mialo byc malymi, na serio nie
                                                    mam czasu poprawiac

> Może tylko tyle, że jutro, to już tylko kataklizm będzie w stanie mnie tu
                                                    > zatrzymać...

rozne rzecz mozna nazwac kataklizmem;DDDD

>Hmmm... a tam to się nie musisz logować? No chyba, że jesteś ze swoim
                                                    > sprzętem...

ojej, nie to nie
                                                    jestem w i-cafe, jedynym moim sprzetem jest portfel i urok osobistywink)

--
                                                    www.stratosfera.cz/cosmopolitan/cos.clanek.php3?clID=31957
                                                  • the4h Re: Szwecja - po meczu.. - Mallina 23.07.04, 22:21
                                                    mallina napisała:

> rozne rzecz mozna nazwac kataklizmem;DDDD

Całe szczęście nie było (nie licząc oberwania chmury po drodze) i w końcu w
                                                    domu big_grin

> ojej, nie to nie
                                                    > jestem w i-cafe, jedynym moim sprzetem jest portfel i urok osobistywink)

Coś chyba to medium za bardzo nie działa wink Hmmm... a po co Ci ten urok
                                                    osobisty w kawiarence - dostajesz jakieś minuty gratis? wink
                                                  • the4h Re: Szwecja - po meczu.. - Mallina 26.07.04, 08:29
                                                    mallina napisała:

> wszystko dziala, tylko niewiadomo czy moge odpisacbig_grinDDDD

Wymiękam... Pozostawię to bez dodatkowego komentarza.

> nie nie nie
                                                    > to bylo napisane moze w jednym zdaniu ale jedno nie ma nic wspolnego z
                                                    drugim:-
                                                    > )))

A więc z czym? Jeszcze bardziej mnie intrygujesz wink

> ja w domu w nadchodzacym tygodniu

W domu najlepiej... bezpiecznej podróży.
                                                  • the4h Re: Szwecja - po meczu.. - Mallina 28.07.04, 18:06
                                                    mallina napisała:

> a szkodawink
                                                    > przyznaje ale ze chwilami czulam iz powietrze mi lekko szkodzibig_grin

Ja się dobrze konserwowałem i jakoś mi nie szkodziło wink

> to tylko Twoja wyobrazniawink

Wyobraźnia fajna rzecz big_grin Ale przecież, to nie ja pierwszy napisałem o
                                                    tym 'uroku'...

> podroz byla nudna..jak zwykle zreszta
                                                    > prawde mowiac jeszcze chyba do siebie nie doszlamsmile)

Zacznij jeździć sama autem, omijaj autostrady, a podróż nigdy nie będzie nudna.
                                                    Ile Ci jeszcze zostało, aby 'dojść'? smile))))
                                                  • the4h Re: Szwecja - po meczu.. - Mallina 29.07.04, 18:39
                                                    mallina napisała:

> no tak, w Polsce nie jest sztuka ominac autostradywink)))))))

Hmmm... Dostrzegam nutkę sarkazmu w Twojej wypowiedzi...

> doszlam pora wieczorowa, choc dopiero dzis w miare dobrze sie czuje
                                                    > teraz tylko zastanawiam sie kiedy jakies kolejne wyjazdysmile

No, no - długo 'dochodziłaś' smile))

Trafił mi w ręce ciekawy link - może już widziałaś, a jak nie, to popatrz co
                                                    Cię ominęło...

wm.elektra.com/metallica/metallica_com/2004/mot/may31_chorzow_300asf.asf
                                                    Tylko mi nie wmawiaj, że za Odrą też tak się 'dzieci' bawią smile
                                                  • mallina Re: Szwecja - po meczu.. - Mallina 29.07.04, 18:51
                                                    to nie byl sarkazm
                                                    to rzeczywistoscsmile)))

prawde mowiac ja nie zaluje swojej nieobecnosci na tym koncercie, jakos po
                                                    warszawskim bylam zniechecona wiec nie czulam potrzeby uczestnictwa w kolejnym
                                                    no i akurat towarzysko sie udzielalam wczasie tego koncertu, w dwoch miejscach
                                                    na raz nie da sie bycwink)

za to 1.12.2004 bede sie starala byc w Katowicach!!!!

a linku nie znam, zaraz poogladam sobiesmile
                                                    --
                                                    www.milanbaros.net/Milan%20Profile.html
                                                  • the4h Re: Szwecja - po meczu.. - Mallina 30.07.04, 09:47
                                                    Rzeczywistość, rzeczywistość - musisz to podkreślać na każdym kroku? wink

Przynajmniej z grzeczności mogłabyś napisać, że troszeczkę załujesz...

Wybacz moją niewiedzę, ale nie mam bladego pojęcia, co się będzie działo 1
                                                    grudnia w Katowicach sad
                                                  • the4h Re: Szwecja - po meczu.. - Mallina 30.07.04, 12:16
                                                    mallina napisała:

> 1.12.2004,Katowice Spodek:
                                                    > Rammstein
                                                    > smile)))

Dzięki. Oni jednak nie są w stanie mnie wyciągnąć na wycieczkę do Katowic, no
                                                    chyba, że akurat tam będę w celach zawodowych - wtedy nie omieszkam wink

> zalowac?
                                                    > tylko czego?
                                                    > no tak..zal mi ze musisz jezdzic po takich dziurawych drogach, potem
                                                    > zawieszenie jest do niczego..
                                                    > smile)))

Hehehe - chodziło mi o koncert... smile))
                                                  • the4h Re: Szwecja - po meczu.. - Mallina 30.07.04, 19:16
                                                    mallina napisała:

> heh, koncertu tez nie zalujewink
                                                    > wystarcza mi opowiesci i streszczenia, naprawde..
                                                    > bo w sumie to jakbym bardzo chciala to znajomi by mi bilet wtedy zalatwili..

A prosilem sad chociaz przez grzecznosc... wink

> a na Rammstein bardzo,bardzo sie ciesze..pewnie za bardzo ich nie znasz,
                                                    > dlatego Cie ich koncert nie pociagawink

Rammstein mnie w sumie rusza, ale wiesz dla mnie taki koncert to lekka wyprawa -
                                                    2 dni urlopu, trzeba montowac jakas ekipe itp. - robie tylko dla tych
                                                    najwiekszych. Graliby u mnie - lece jak w dym, ale do nas jakos nikt znany nie
                                                    przyjezdza, chociaz miasto do malych nie nalezy smile Zawsze tylko ten Slask,
                                                    Warszawka, ew. Wroclaw, Krakow, Poznan, Lodz, a u nas tylko Acidzi na sraczke,
                                                    ktorzy byli dobrzy do poskakania jak sie mialo nascie lat wink Kiedys to
                                                    przynajmniej taka Anathema przyjezdzala, a teraz totalna kicha sad

Teraz sobie pewnie przez jakis czas pomilcze (mam nadzieje wink zatem
                                                    pozdrowionka,
                                                    the4h.

P.S. Cos sie z tymi ogonkami za bardzo przestawilem wink
                                                  • mallina Re: Szwecja - po meczu.. - Mallina 02.08.04, 22:30
                                                    No widzisz, mnie bardziej rusza Rammstein niz Metallica..
                                                    chociaz o chorzowskim koncercie slyszalam same dobre opinie.
                                                    ale juz z radoscia czekam na grudzien, no i lada moment bedzie w sklepach nowa
                                                    plyta Rammstein!!

widzisz czasem fajnie mieszkac na Slaskuwink))
                                                    chociaz dwa razy zdarzylo mi sie jechac specjalnie na koncerty do Warszawy(raz
                                                    musialam nawet na dworcu pkp zanocowac)

wlasnie przeczytalam ze w Twoich okolicach powodz..az mi sie wierzyc nie chce ze
                                                    gdzies calkiem blisko takie zagrozenia, jak mam codziennie ok 35stopni ciepla i
                                                    juz nie pamietam kiedy byl jakis deszcz!!!

dobrego wypoczynku, mam nadzieje ze udalo sie znalezc wlasciwe Wam miejsce na urlop!

--
                                                    www.interstate95.com/twinpeaks/fenn/fennbw2.html
                                                    Additional Detail for fennbw2.jpg
                                                  • the4h Re: Szwecja - po meczu.. - Mallina 10.08.04, 12:36
                                                    No i po wypoczynku sad

Wilki mnie dopadły po powrocie i jest niezła jazda, ale co tam.

Wyjazd się udał - spełnił nasze wymagania i pozwolił oderwać się (może nie do
                                                    końca) od rzeczywistości smile

Póki co zaznaczam tylko swoją obecność (niezły tu ruch wink - ilość wolnego
                                                    czasu nie pozwala na dłuższe klepnięcie.

P.S. W tej szatańskiej grze jakiś ciul mi załadował -8 pkt. za czerwoną, hehe...
                                                  • the4h Re: Szwecja - po meczu.. - Mallina 12.08.04, 15:06
                                                    No i Wiselka poplynela sad Szkoda, ale i tak za dwa tygodnie moje gupie 'ja'
                                                    bedzie sie ludzilo, ze jakis cud sie stanie smile

Jak tam temperaturka, bo u mnie w pracy calkiem odpowiednia, a i wieczorkiem w
                                                    domu calkiem przyjemnie wink
                                                  • the4h Re: Szwecja - po meczu.. - Mallina 12.08.04, 17:25
                                                    mallina napisała:

> po mojej krotkiej wiadomosci poszla i taka znacznie dluzsza, wiec se zerknij w
                                                    > wolnej chwilismile

Faktycznie dluzsza smile

> Wisly niestety nie dalam rady obejrzec, bo nie bylo gdzie!!! tylko w necie..
                                                    > a myslalam ze Real dostanie wp....wink)))

Szkoda, ze nie moglas obejrzec - w sumie nie bylo zle, ale skonczylo sie jak
                                                    zwykle sad Ja to zawsze jestem za naszymi druzynami wbrew logice i zdrowemu
                                                    rozsadkowi, a potem mi troche zal, ale coz life is brutal...
                                                  • the4h Re: Szwecja - po meczu.. - Mallina 13.08.04, 10:14
                                                    mallina napisała:

> ja to kiedys i Legia chcialam aby wygrala - ale tez w koncu odpadli..

To straszne - Legia?! Nie do pomyslenia! Hehehe - niezly z Ciebie szalikowiec :-
                                                    ))) Ja na szczescie nie mam takich problemow.

> jakos bardziej wierze w zwyciestwo klubowej druzyny niz reprezentacji..

Ja tam we wszystkich wierze, a bardziej mnie cieszy zwyciestwo reprezentacji.

> a poza tym to mialam dzis (niestety?) spore natchnieniesmile))))

Stety smile
                                                  • mallina Re: Szwecja - po meczu.. - Mallina 13.08.04, 10:53
                                                    konkretne sukcesy zawsze ciesza, nawet gdy to Legiasmile
                                                    na moja druzyne w najblizszym czasie nie mam co liczyc - dobrze by bylo jakby z
                                                    tej drugiej ligi nie wypadli...
                                                    moze jeszcze kiedys czasy swietnosci powroca!!
                                                    (oczywiscie wierze w to co pisze)
                                                    big_grinDD

niestety do reprezentacji dluzszy czas nie mam juz przekonania - brak stabilnosci

....ale sennie...
                                                    wink)))
                                                  • mallina Re: Szwecja - po meczu.. - Mallina 15.08.04, 01:02
                                                    no i Twoi nie sa tacy utytulowani jak moiwink)))))

dzis widzialam w tv kawalek jak panie podnosily ciezary..ta najlzejsza kategoria
                                                    pan..
                                                    jak pierwszy raz zobaczylam Chinke to myslalam ze to taki mikry facecik..ale juz
                                                    nastepna miala jakis zarys biustu
                                                    wszystkie ktore akurat widzialam byly brzydkie niemozliwie..moze akurat w tej
                                                    kategorii wagowej takie sawink
                                                    ale wydawalo mi sie ze takie nagromadzenie brzydoty nie moze sie trafic -
                                                    statystycznie to niemozliwe..

--
                                                    www.lovelylivtyler.com/gallery/showpic.php?cat=_167&fcat=167&count=102&picid=4829&picno=4&page=1
                                                  • the4h Re: Szwecja - po meczu.. - Mallina 17.08.04, 18:30
                                                    mallina napisała:

> no i Twoi nie sa tacy utytulowani jak moiwink)))))

To maja jakies tytuly? Nie wiedzialem... wink

Hmmm... zastanawiajace jest, jak czesto zwracasz uwage na urode kobiet - to
                                                    piszesz o tym, to masz jakies dziwne linki w podpisie. Cos w tym musi byc smile))
                                                  • mallina Re: Szwecja - po meczu.. - Mallina 17.08.04, 22:40
                                                    za strona:
                                                    www.ruch.chorzow.pl/klub_informacje.php
                                                    Mistrz Polski:
                                                    1933, 1934, 1935, 1936, 1938, 1951, 1952, 1953, 1960, 1968, 1974, 1975, 1979, 1989
                                                    › Wicemistrz Polski:
                                                    1950, 1956, 1963, 1970, 1973
                                                    › Puchar Polski:
                                                    1951, 1974, 1996
                                                    › Finalista Pucharu Polski:
                                                    1963, 1968, 1970, 1993
                                                    › Finalista Superpucharu Polski:
                                                    1989, 1996
                                                    › Puchar UEFA:
                                                    Ćwierćfinał 1974
                                                    › Puchar Europy Mistrzów Krajowych:
                                                    Ćwierćfinał 1975
                                                    › Puchar Intertoto:
                                                    Finał 1998
                                                    › Mistrz Polski Juniorów:
                                                    1965, 1984

tyle o "moich"wink))

jakie dziwne linki mam w sygnaturce?ladna kobieta to chyba nie jest nic
                                                    dziwnego??no i dlaczego ja nie mialabym tej urody zauwazyc?
                                                    nie tylko mezczyzni maja oczybig_grinDD

jest czas ze mam samych facetow w sygnaturce, jest czas i ze sa to kobiety - a
                                                    czasem jak np teraz link do strony o ladnym filmie
                                                    --
                                                    video.movies.go.com/underthetuscansun/main.html
                                                  • the4h Re: Szwecja - po meczu.. - Mallina 18.08.04, 16:55
                                                    Niezłe miałem dzisiaj zakrętasy po drodze - pojechałem skrótem, który mi
                                                    doradzono (ze względu na roboty), ale teraz już wiem, że w terenie górzystym to
                                                    nie najszczęśliwszy pomysł. No chyba, że się lubi emocje smile

Siatkarze wczoraj nieźle dali ciała - co się przywyczaję, że jednak są w dtanie
                                                    równo grać, to oni mi zawsze numer odstawią - przez to ta gra mnie za bardzo
                                                    wkurza sad

Coraz mniejsze szanse na mecz w TV, bo coś się późno robi, a dalsza droga
                                                    jeszcze długa sad
                                                  • the4h Re: Szwecja - po meczu.. - Mallina 26.08.04, 09:33
                                                    No to mozna sie juz wyluzowac - wyniki dobre 3:0, 3:1 - szkoda tylko, ze nie w
                                                    ta strone smile Fajnie sie to wszystko ogladalo - troche jednego, troche drugiego
                                                    i jeszcze Skolimowska dorzucali na publicznej, a na TVN dzwiek wyprzedzal
                                                    znacznie obraz - najbardziej denerwujacy problem przy ogladaniu wydarzen
                                                    sportowych - cos w stylu:

Dzwiek: 'Piekna obrona'
                                                    Obraz: Koles sklada sie do strzalu...

Fajno, nie?

A Janas poprosil o pomoc Piechniczka - hehehe...
                                                  • the4h Re: Szwecja - po meczu.. - Mallina 03.09.04, 19:44
                                                    Tia - chyba ten polski komentarz za wiele nie pomogl...

Ciekawe co nasze Orly jutro wymodza - prawdopodobnie nie zobacze tego widowiska
                                                    (chociaz bede kombinowal by zobaczyc), ale moze to i lepiej? Oli ma klopoty z
                                                    kolankiem - cos mi to przypomina...

Powietrze sluzy? wink
                                                  • mallina Re: Szwecja - po meczu.. - Mallina 07.09.04, 20:47
                                                    no jak mi sie uda kupic jutro bilet, to poogladam sobie mam nadzieje ciekawe widowisko sportowewink

jak na razie to ogladam rozne programy o ktorych wczesniej czytalam w necie,bywa smiesznie

--
                                                    "..znajde slowa, ktore mowia prawde.."
                                                  • the4h Re: Szwecja - po meczu.. - Mallina 08.09.04, 18:31
                                                    2h do meczu, browarek sie chlodzi, brygadka nie dlugo bedzie sie schodzic.
                                                    Tylko niech wynik wykreca, tylko niech wynik wykreca... Moga grac
                                                    beznadziejnie, ale niech im wpadnie o jedna wiecej od Angoli smile

Ptaszki cwierkaja, ze to juz taka u Ciebie swiecka tradycja, by miec cos pod
                                                    nosem i z tego nie korzystac wink