Dodaj do ulubionych

DWe- nowe zestawy perkusji elektronicznych

12.04.18, 21:19
Już niedługo fani DW Inc., www.dwdrums.com/ będą mogli zaopatrzyć się w swojej ulubionej firmie również w elektroniczne zestawy perkusyjne. DW wraz z niemiecką firmą Gewa pl.gewamusic.com/ stworzyli zestawy elektroniczne o nazwie DWe. Jest to pierwsza w historii taka współpraca między kalifornijskimi wytwórcami bębnów, a niemieckim producentem i dystrybutorem instrumentów muzycznych.
Debiut nowej elektronicznej marki bębnów DWe będzie miał miejsce na targach Musikmesse www.beatit.tv/nadchodza-targi-muzyczne-musikmesse-2018/ we Frankfurcie. Dzięki współpracy z długoletnim partnerem, jakim jest Gewa Music, powstały całkowicie nowe korpusy i hardware www.beatit.tv/komu-oddalibyscie-hardware-do-naprawy/. Wszystko wzmocnione będzie cyfrową platformą G9, oferującą znakomite pady i talerze www.beatit.tv/category/testy-sprzetu/talerze-perkusyjne/ kompatybilne z DWe.

Korpusy wyposażone są w mini lugi, takie jak w zestawach Design. Zaopatrzone są również w naciągi Remo remo.com/ True- Rebound z kontrolowanym strefami Trigger Zone. Do wyboru będziemy mieli wykończenia: Carbon Fiber Finishply i Exotic Walnut. Cała nowa linia statywów, stopek i ram DWe zawiera wiele przyjaznych perkusiście funkcji dostosowanych do instrumentu elektronicznego.
Jednym słowem Drum Workshop wchodzi na arenę bębnów elektronicznych z dużym rozmachem.

Zainteresowanych obejrzeniem pełnej linii systemu GEWA G9 z produktami DWe zapraszamy na targi MusikMesse, na stoisko w hali 9. Aktualne ceny i dostępność w Europie można sprawdzić pod numerem tel.: +49 37423 778100.

Don Lombardi- założyciel firmy DW, tak wypowiedział się o nowym produkcie:
„ Misją DW zawsze było rozwiązywanie problemów perkusistów tak, aby mogli skoncentrować się na swoich umiejętnościach i swobodnie skupić na tym, co naprawdę ważne- muzyce. DW Electronics to rozszerzenie naszej filozofii. Bębny elektroniczne powinny być niezawodne, łatwe w obsłudze i zapewniać bezproblemową grę. Jesteśmy niesamowicie dumni z tego, że możemy wejść do świata elektroniki i debiutować z linią produktów DWe, która powstawała bardzo długo.”

Tekst źródłowy: www.beatit.tv/dw-i-gewa-prezentuja-dwe-nowe-zestawy-perkusji-elektronicznych/
Edytor zaawansowany

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

 

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka